Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Chudneme s chuťou! Zľava 20 % na všetko! Platí do nedele 29. 5. Vyberte si svoje srdcovky a použite kód: 20MAJ

Plováček - Chudnite s chutou 2022 - prodlužujeme

Proteínový nápoj výhradne pre mužov je minulosťou

Zvažovali ste občas, ktorý proteínový nápoj je pre vás ten pravý? Už nemusíte. Pretože sme chceli kvalitnejšie výživové zloženie neochuteného nápoja, vylepšili sme pre vás jeho receptúru. A nahradili ním oba predchádzajúce varianty – základný proteínový nápoj a proteínový nápoj pre mužov.

 

Často sa nás pýtate, či by sa v priebehu našich diétnych plánov mal líšiť jedálny lístok žien a mužov. Odpoveď znie – NEMAL. Či už ste žena či muž, môžete prijať rovnaké množstvo kalórií zo stravy, pretože vaše telo si potrebnú energiu doplní z vašich tukových zásob. Preto sme ustúpili od dvojakého variantu neochuteného proteínového nápoja a rozhodli sa vytvoriť jeden univerzálny. Vaše rozhodovanie tak bude jednoduchšie, diéta príjemnejšie a kvalita produktu lepšia.

Dóza proteínových nápojov bola pred rokmi súčasťou výhodných balíčkov diétnych plánov. Tie sa delili na variant pre ženy a pre mužov. Od tohto delenia sme z vyššie uvedených dôvodov upustili. Balíčky všetkých diétnych plánov sú zostavené pre obe pohlavia rovnako, práve tak ako náš nový nápoj bez príchuti.

 

Proteínový smotanový nápoj bez príchutiVyskúšajte nový proteínový nápoj

Už ste ochutnali proteínový smotanový nápoj bez príchuti? Prečítajte si o ňom v našom článku. To najdôležitejšie stojí za to si pripomenúť. Pôvodná receptúra smotanových nápojov bez príchuti bola vylepšená pridaním smotany, obohatená o vitamíny a minerály. Veľká časť sójovej bielkoviny bola nahradená srvátkovým izolátom, ktorý je kvalitnejší, jemnejší, lepšie stráviteľný a hlavne výrazne chutnejší. Pri smotanovom nápoji došlo vzhľadom na obsah laktózy k nepatrnému zvýšeniu hodnoty sacharidov (o 0,54 g, čo je v dennom rozpočte sacharidov úplne zanedbateľné množstvo a nemôže mať žiadny vplyv na priebeh ketózy). Smotanový nápoj si rovnako ako jeho predchádzajúce varianty zachováva univerzálnosť využitia.

Máte radšej proteínové nápoje s príchuťou? Vyberte si hneď z niekoľkých variantov. Veríme, že si nájdete ten svoj, nech už sú vaše chuťové preferencie akékoľvek.

 

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov