Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Chudneme s chuťou! Zľava 20 % na všetko! Platí do nedele 22. 5. Vyberte si svoje srdcovky a použite kód: 20MAJ

Plováček - Chudnite s chutou 2022

Ako schudnúť s KetoDiet?

Na stránke o proteínovej diéte ste sa dozvedeli veľa dôležitých informácií o princípe a fungovaní celého diétneho programu a teraz sa už môžete pustiť do samotného chudnutia. Ako na to?

1

Vyberte si svoj diétny plán

Máme pre vás 3 typy diétnych plánov, ktoré sa líšia v dĺžke svojho trvania:

  • BASIC na 3x 2 týždne (na nízku nadváhu)
  • MEDIUM na 3x 3 týždne (na strednú nadváhu)
  • INTENSE na 3x 4 týždne (na vysokú nadváhu)
Vybrať si svoj diétny plán

Kalkulačka diétneho plánu

Ktorý diétny plán je pre vás ten pravý? Nechajte nás to spočítať. Vyplňte našu BMI kalkulačku a dozviete sa svoje BMI, aké veľké riziko viscerálneho tuku skrýva vaše bruško, aký typ postavy máte, ale tiež ktorý z diétnych plánov KetoDiet vám v prípade nadváhy odporúčame. Všetky jedlá môžete medzi sebou vzájomne kombinovať. Dôležité je dodržať päť porcií denne.

Vyplniť kalkulačku diétneho plánu
2

Poskladajte si jedálny lístok z proteínových jedál a nápojov

Siahnuť môžete po vopred poskladaných výhodných balíčkoch alebo si sami vyberte z konkrétnych proteínových jedál a proteínových nápojov zo širokej ponuky v našom e-shope. Výber je len na vás. Všetky jedlá môžete medzi sebou vzájomne kombinovať. Dôležité je dodržať päť porcií denne.

Vybrať si proteínové jedlá
3

Pustite sa do chudnutia

Poznáte svoj diétny plán? Máte pri sebe svoje proteínové jedlá KetoDiet? Potom vám už nič nebráni začať s chudnutím. Vyberte si svoj deň D a vydajte sa na cestu k štíhlej línii.

Ak vám chýba podpora a motivácia, chcete získať vzorové jedálne lístky počas diéty aj po nej, alebo by ste len radi proteínové jedlá nakupovali výhodnejšie, staňte sa členom nášho vernostného klubu Moja KetoDiet, kde na vás čaká aj množstvo ďalších výhod.

Stať sa členom klubu

Keby ste v priebehu svojho chudnutia narazili na akýkoľvek problém alebo ste začali tápať, ktoré potraviny sú v priebehu diéty povolené a ktoré nie, pozrite sa na stránku Čo budem jesť. Poradiť sa môžete aj priamo s našimi výživovými poradkyňami na online chate, e-maile poradna@ketodiet.sk alebo na tel. čísle +421 911 834 708.

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov