Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
Plováček - AKCE - XL zľava 25 % na všetko

Schudnite s odborníkom

Chudnutie pod dohľadom odborníka je komfortnou nadstavbou diétnych plánov proteínovej diéty KetoDiet a ponúkne vám odborné a pravidelné vedenie od začiatku až do konca vášho snaženia.

Prečo chudnúť pod dohľadom odborníka?

Osobný prístup

Individuálny a odhodlaný prístup dokáže zázraky. Preto je veľkou výhodou chudnutie pod dohľadom konzultanta práve v tomto bode, zvlášť ak s nadváhou bojujete už dlhší čas.

Pravidelné konzultácie

Váš konzultant bude detailne sledovať vaše výsledky, priebežne ich vyhodnocovať a upravovať ďalšie kroky v priebehu diétneho plánu.

Motivujúce výsledky

Motivácia je v priebehu chudnutia veľmi dôležitá a pod dohľadom veľmi silnou zbraňou proti nadbytočným kilogramom. Veľmi skoro uvidíte, že vaše snaženie prináša vytúžené ovocie.

Odborné vedenie

Pod odborným vedením našich výživových poradcov bude priebeh chudnutia účinnejší, ako keby ste sa o zhodenie kilogramov snažili sami. Naučíte sa vyberať vhodné potraviny, pravidelne jesť a čoskoro zistíte, že aktívny životný štýl nie je žiadna veda.

Naše konzultačné centrá

V konzultačnom centre môžete využiť služby našich vyškolených výživových špecialistov, ktorí majú s proteínovou diétou KetoDiet mnohokrát aj úspešnú osobnú skúsenosť. Vďaka nim získate maximálnu podporu aj toľko potrebné vedenie v priebehu chudnutia.

Martin

KetoDiet Point - Beauty Point s.r.o.

Francúzkych partizánov 5666, 036 08 Martin

Petra Ptáková Revayová

T: 0915 639 969
E: revayova@beautypoint-martin.sk
www.beautypoint-martin.sk

Martin

Relax Martin (OC Tulip)

Pltníky 2, 03601 Martin

Petra Ptáková Revayová

T: 0915 639 969
E: relaxmartin@gmail.com
www.relax-martin.sk

Chceme, aby ste sa cítili skvelo!

Pustiť sa do chudnutia býva často tým najväčším kameňom úrazu. Každý si hľadá najrôznejšie výhovorky, prečo to nepôjde, prečo ešte počkáme a začneme až zajtra alebo až ďalší mesiac. Čím dlhší čas však budeme starostlivosť o svoje telo odkladať, tým väčšie riziko najrôznejších chorôb alebo zdravotných komplikácií môžeme čakať.

Naši klienti si na proteínovej diéte KetoDiet pochvaľujú predovšetkým fakt, že ich dokázala rozhýbať, naštartovala metabolizmus a dokázala ich aj poriadne namotivovať na chudnutie.

Chcete sa aj vy prestať trápiť svojou nadváhou? Prestaňte váhať a pustite sa do zhadzovania nadbytočných kilogramov s nami.

Pre koho je chudnutie pod dohľadom vhodné

Pre koho je chudnutie pod dohľadom vhodné?

Chudnutie s proteínovou diétou pod odborným vedením našich výživových špecialistov je vhodné predovšetkým pre tých z vás, ktorí potrebujú zredukovať nadváhu vyššiu ako 15 kg, alebo za sebou majú už niekoľko neúspešných pokusov o schudnutie a na ďalšie si sami netrúfajú, alebo majú niektorú z kontraindikácií proteínovej diéty.

Podpora

Potrebujete poradiť?

Ozvite sa nám a my vám poradíme ako schudnúť.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov