Zľava 15 % na všetko (okrem tovaru so štítkom Akcia a darčekových poukazov). Len do konca januára. e-shope použite kód: KETO15

Doprava a platba

Doprava

do 54,99 €od 55 €

PPL/SPS

Balíček vám dorazí spravidla do 3 pracovných dní od prijatia objednávky na vami zvolenú adresu. Kuriér obvykle informuje dopredu telefonicky alebo SMS.

4,00 € s DPH
Zdarma

Packeta

Preprava balíčkov len do hmotnosti 5 kg. Balíček dorazí na výdajné miesto, ktoré ste si zvolili, spravidla do 3 pracovných dní od prijatia objednávky. Vyzdvihnite si ho po prijatí informačnej SMS alebo e-⁠mailu.

3,50 € s DPH
Zdarma

Spôsob platby

do 54,99 €od 55 €

Dobierka

Za tovar zaplatíte pri prevzatí balíčka.

2,30 € s DPH
2,30 € s DPH

Platba kartou ONLINE

Po odoslaní objednávky budete presmerovaný na zabezpečenú platobnú bránu.

Zdarma
Zdarma

Údaje o doprave a platbe platia len pre koncových zákazníkov. Pre obchodných partnerov platia podmienky dojednané v ich zmluvnej dokumentácii.

Viac o doprave a platbe

Doručíte mi balíček do zahraničia?

Objednávky doručujeme iba na území Slovenska a Česka. Pre zaslanie do Českej republiky odporúčame objednať na www.ketodiet.cz.

Ako mám postupovať pri reklamácii?

Je nám ľúto, že s našimi produktmi nie ste spokojní. Ak chcete tovar reklamovať, kontaktujte náš zákaznícky servis na tel. +421 233 046 996 alebo na e-⁠maile info@ketodiet.sk. Viac informácií nájdete v našom Reklamačnom poriadku.

Ako môžete od zmluvy odstúpiť?

Od zmluvy môžete odstúpiť v lehote 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Všetky informácie o tom, ako postupovať, nájdete v Obchodných podmienkach spoločnosti KetoDiet Europe SE.