Diétne plány KetoDiet

Schudnem! Jedno odhodlané slovo. Na konci tejto cesty vás čaká zdravšie a sebavedomejšie ja. A je bližšie, než si myslíte. Vyberte si diétny plán, ktorý funguje. Ak si neviete rady, pomôže vám BMI kalkulačku.

Schudnite pohodlne a efektívne. Bez hladu a s chuťou.

Tri ľahké diétne plány

Všetky plány majú spoločné

Výživové poradenstvo zadarmo

Sme tu pre vás pred výberom diéty aj počas chudnutia. Každému sa občas hodí podpora a motivácia. Keď práve tápete, keď máte slabšiu chvíľku. Nie ste v tom sami.

Jednoduchá a rýchla príprava jedál

Bez váženia porcií a počítania kalórií. Bez dlhých nákupov a zložitého varenia. Väčšinu jedál pripravíte za minútku. Doma, ale aj v práci, na návšteve alebo napríklad na dovolenke.

Prehľadná brožúra plná tipov

Prikladáme ju do každého výhodného balíčka. Vykoná vás chudnutím krok za krokom. Nájdete v nej napríklad bohatý zoznam zeleniny a ovocia, ktoré vám spríjemnia jedálniček.

Facebooková skupina plná motivácie

V nej stretnete parťákov, ktorí zdieľajú svoje príbehy a premeny. Delí sa o skvelé recepty, podľa ktorých hravo spestríte svoj jedálniček. Poradia a inšpirujú.

Vernostný klub Moja KetoDiet

Staňte sa členom, zbierajte body a získajte zľavy na ďalšie nákupy. Občas vám pošleme tip na tajnú akciu alebo novinku v sortimente. Členstvo je zadarmo a odísť môžete kedykoľvek.

Neviete, ktorý plán si vybrať?

BMI kalkulačka rýchlo spočíta, ako na tom vaše telo je, a odporučí aj vhodný plán. Stačí do nej vyplniť vek, výšku, váhu, obvod pása a bokov. Pozrite sa na viac informácií o BMI kalkulačke a výpočte BMI.
Vyplniť kalkulačku

V čom je náš diétny program skvelý?

  • Chudnete vďaka plánu, ktorý funguje.
  • Rozmanitá ponuka proteínových jedál. Aj tých bez lepku.
  • Výborná chuť a rýchla príprava.
  • Už žiadne hladovanie alebo nervozita.
  • A vy sa čoskoro budete cítiť skvele.

Premeny našich zákazníkov

„S každým úspechom som sa radovala viac a viac a aktuálne si bez keto produktov už život neviem a nechcem predstaviť.“

Ilona

„KetoDiet mi zmenila život, už sa za seba nehanbím a opäť si prípadám ako žena, nie ako nafúknutý balón. Navyše jedlá zasýtia a naozaj chutia.“

Michaela

„Choďte do toho. KetoDiet vám od základu zmení život.“

Luboš

KetoDiet jedlá zasýtia a umožnia vášmu telu cítiť sa lepšie.

Chcete vedieť, čo v priebehu diéty robiť a ako bude vyzerať váš jedálny plán? Stiahnite si našu brožúru diétnych plánov.

Diétny plán (na stiahnutie) zdarma

Zobraziť diétny plán v PDF

Ochutnávka KetoDiet aj diétny plán na 14 dní

Stále váhate, či je pre vás KetoDiet tou pravou cestou, ako schudnúť? Potom skúste najprv ochutnávkový balíček na 3 dni, prípadne začnite najkratším diétnym plánom na 14 dní (1. krok diétneho plánu BASIC). Už teraz môžete zistiť, ako bude vyzerať váš keto jedálny lístok.

Proteín rovno do e-⁠mailu

Recepty, novinky a tajné akcie.

Nebojte sa, žiadny spam a všetko s mierou.

Odoslaním e-⁠mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov