Len do nedele! 🥤 Zľava 25 % na veľké proteínové nápoje s kódom: 25DRINKY24B | ✅ Zľava 20 % na výhodné diétne balíčky* s kódom 20BALICKY25

Diétne plány KetoDiet

Schudnem! Jedno odhodlané slovo. Na konci tejto cesty vás čaká zdravšie a sebavedomejšie ja. A je bližšie, než si myslíte. Vyberte si diétny plán, ktorý funguje. Ak si neviete rady, pomôže vám BMI kalkulačku.

Schudnite pohodlne a efektívne. Bez hladu a s chuťou.

Tri ľahké diétne plány

Všetky plány majú spoločné

Výživové poradenstvo zadarmo

Sme tu pre vás pred výberom diéty aj počas chudnutia. Každému sa občas hodí podpora a motivácia. Keď práve tápete, keď máte slabšiu chvíľku. Nie ste v tom sami.

Jednoduchá a rýchla príprava jedál

Bez váženia porcií a počítania kalórií. Bez dlhých nákupov a zložitého varenia. Väčšinu jedál pripravíte za minútku. Doma, ale aj v práci, na návšteve alebo napríklad na dovolenke.

Prehľadná brožúra plná tipov

Prikladáme ju do každého výhodného balíčka. Vykoná vás chudnutím krok za krokom. Nájdete v nej napríklad bohatý zoznam zeleniny a ovocia, ktoré vám spríjemnia jedálniček.

Facebooková skupina plná motivácie

V nej stretnete parťákov, ktorí zdieľajú svoje príbehy a premeny. Delí sa o skvelé recepty, podľa ktorých hravo spestríte svoj jedálniček. Poradia a inšpirujú.

Vernostný klub Moja KetoDiet

Staňte sa členom, zbierajte body a získajte zľavy na ďalšie nákupy. Občas vám pošleme tip na tajnú akciu alebo novinku v sortimente. Členstvo je zadarmo a odísť môžete kedykoľvek.

Neviete, ktorý plán si vybrať?

BMI kalkulačka rýchlo spočíta, ako na tom vaše telo je, a odporučí aj vhodný plán. Stačí do nej vyplniť vek, výšku, váhu, obvod pása a bokov. Pozrite sa na viac informácií o BMI kalkulačke a výpočte BMI.
Vyplniť kalkulačku

V čom je náš diétny program skvelý?

  • Chudnete vďaka plánu, ktorý funguje.
  • Rozmanitá ponuka proteínových jedál. Aj tých bez lepku.
  • Výborná chuť a rýchla príprava.
  • Už žiadne hladovanie alebo nervozita.
  • A vy sa čoskoro budete cítiť skvele.

Premeny našich zákazníkov

„S každým úspechom som sa radovala viac a viac a aktuálne si bez keto produktov už život neviem a nechcem predstaviť.“

Ilona

„KetoDiet mi zmenila život, už sa za seba nehanbím a opäť si prípadám ako žena, nie ako nafúknutý balón. Navyše jedlá zasýtia a naozaj chutia.“

Michaela

„Choďte do toho. KetoDiet vám od základu zmení život.“

Luboš

KetoDiet jedlá zasýtia a umožnia vášmu telu cítiť sa lepšie.

Chcete vedieť, čo v priebehu diéty robiť a ako bude vyzerať váš jedálny plán? Stiahnite si našu brožúru diétnych plánov.

Diétny plán (na stiahnutie) zdarma

Zobraziť diétny plán v PDF

Ochutnávka KetoDiet aj diétny plán na 14 dní

Stále váhate, či je pre vás KetoDiet tou pravou cestou, ako schudnúť? Potom skúste najprv ochutnávkový balíček na 3 dni, prípadne začnite najkratším diétnym plánom na 14 dní (1. krok diétneho plánu BASIC). Už teraz môžete zistiť, ako bude vyzerať váš keto jedálny lístok.

Keto svet ako na dlani. Vo vašom e-⁠maile.

Recepty, novinky a tajné akcie.

Nebojte sa, žiadny spam a všetko s mierou.

Odoslaním e-⁠mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov