Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Výživová poradňa

Výživová poradňa

Chystáte sa, alebo ste sa už dokonca pustili do chudnutia s proteínovou diétou KetoDiet?

Ak máte v priebehu chudnutia akékoľvek otázky alebo len hľadáte podporu a pochopenie, naši skúsení výživoví poradcovia sú vám k dispozícii, a to úplne zadarmo.


Čo možno hľadáte?

Nenašli ste odpovede na svoje otázky?

Obráťte sa na našu výživovú poradňu.

Naši výživoví špecialisti vám poradia pred začiatkom, v priebehu (1., 2. a 3. kroku) aj po skončení diétneho plánu. Ak napríklad nemáte istotu, ktorý diétny plán je pre vás ten pravý, alebo sa vám nedarí chudnúť podľa vašich očakávaní, pýtajte sa.

Vyberte si ihneď z 3 spôsobov podľa toho, ktorý vám vyhovuje najviac.

+421 911 834 708 Po – Pi: 8:00 – 18:00
Online chat v pravom dolnom rohu webovej stránky Po – Pi: 8:00 – 16:00

Kto sa vám bude v našej výživovej poradni venovať?

Martina Dvořáková

Martina Dvořáková

výživová špecialistka a diétna trénerka

Martinu nadchol zdravý životný štýl natoľko, že svoj koníček premenila v roku 2006 na hlavnú pracovnú náplň. Ako výživová poradkyňa vedie a motivuje klientov (aj z radov celebrít), aby úspešne chudli. Mohli ste ju vidieť aj na televíznych obrazovkách v reláciách Raňajky s Novou, Sama doma alebo Dobré ráno, kde sa podelila o svoje skúsenosti a diétne tipy.

„Najkrajšie na mojej práci je podeliť sa o radosť s ľuďmi, ktorým sa podarí schudnúť. Veľmi to s nimi prežívam. Tiež ma baví vymýšľať zdravé recepty a skúšať nové ingrediencie. Zdravo varím celej rodine a deti už od malička vediem k pravidelnému a vyváženému stravovaniu. Ako som na tom so športom? Rada jazdím na bicykli, začala som sa učiť hrať tenis a najlepšie sa odreagujem na prechádzkach so psami, pri ktorých si vyčistím hlavu a dobijem potrebnú energiu. Keď mám dlhšie voľno, veľmi rada cestujem a spoznávam nové kultúry.“

Martinu poznáte z ...

Logo MarkízaLogo Dámsky klubLogo GardeLogo Sama domaLogo Dobré ránoLogo Snídaně s Novou
Jana Kerclová

Jana Kerclová

výživová špecialistka

Jana je kľúčovým pilierom výživovej poradne KetoDiet už od roku 2012. Každý deň sa plne venuje vašim otázkam na telefóne, cez e-mail aj v online chate. Nezáleží na tom, či ešte len zvažujete, že s proteínovou diétou začnete, alebo ste sa už do boja s nadbytočnými kilogramami vydali, Jana vám rada pomôže v akejkoľvek fáze.

„Je pre mňa potešením prežívať so svojimi klientmi ich príbehy a pomôcť im ľudským a empatickým prístupom s veľkou zmenou, ktorú sa rozhodli uskutočniť. Všetkým, ktorí zvládnu túto neľahkú cestu, patrí môj veľký obdiv.“

Nikola Lorencová

Nikola Lorencová

výživová špecialistka

Najnovšou posilou našej výživovej poradne je Nikola, ktorá sa zdravej výžive začala venovať v oblasti stravovania detí a postupne sa dostala až k diétnym jedálničkom pre dospelých. Rada si vypočuje vaše príbehy, poradí a podporí vás nielen v diéte, ale aj po jej skončení. Jej prianím je, aby ste sa na konci diétneho plánu, ktorý je súčasne vašou vstupenkou do sveta zdravého životného štýlu, cítili vo svojom tele dobre. Zabojujte s kilami naviac spoločne!

„Myslím si, že jednou z najväčších radostí v živote je, keď sa vaša práca stane zároveň koníčkom, a to je aj môj prípad. Som vďačná za každý váš úspech – za každú ďalšiu dierku utiahnutú na opasku.“

Jiří Skála

Jiří Skála

výživový špecialista

Mužskou posilou našej výživovej poradne je Jirko, ktorý sa k zdravej strave dostal trošku prekvapivo – pre ochorenie na mononukleózu. Výživa ho však nadchla natoľko, že sa rozhodol pomáhať s jedálnym lístkom aj ostatným. Rád sa vzdeláva, posúva svoje vedomosti ďalej a hovorí, že medzi zdravým jedlom, zdravým telom a zdravú mysľou je nerozlučný vzťah. Jeho cieľom je, aby každý klient dosiahol svoje priania a tešil sa z trvalých zmien.

„Baví ma, že každý klient je iný a každá spolupráca zaujímavá. Ale vždy svojim klientom kladiem na srdce, že 90 % úspechu záleží hlavne na nich a ja dokážem pomôcť so zvyšnými 10 %. Keď totiž niekomu ukážete správnu cestu, ktorú si človek vezme za svoju, má veľkú šancu na zásadnú zmenu. Mám potom o to väčšiu radosť z každého úspechu, ktorý klienti dosiahnu.“

Uprednostňujete osobný kontakt?

Navštívte naše konzultačné miesto KetoDiet Point.

Ak chcete chudnúť pod odborným dohľadom, alebo by ste svoje snaženie napríklad len radi jednorazovo konzultovali, objednajte sa do konzultačného centra KetoDiet Point – Beauty point s.r.o. v Martine.

A teraz, keď už viete všetko, čo ste potrebovali, ochutnajte niektoré z našich proteínových jedál či nápojov alebo sa začítajte do nových článkov zo sveta zdravého životného štýlu.

Ísť do e-shopu Prečítať si najnovší článok o chudnutí

Podpora

Potrebujete poradiť?

Ozvite sa nám a my vám poradíme ako schudnúť.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov