Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Extra zľava 15 % na všetky výhodné balíčky! Platí do nedele 3. 7. Schudnite efektívne a s chuťou! Zľavový kód: VYHODNE15

Plováček - Výhodné balíčky

Časté otázky o KetoDiet

Často kladené otázky klientov pri užívaní proteínového programu KetoDiet

O proteínovej diéte

Čo je to proteínová diéta? Čo je to proteínová diéta?

Proteínová diéta, ktorú môžeme nazývať aj ketodiéta, ketónová diéta, ale aj tradičnejšie bielkovinová diéta, je už niekoľko desiatok rokov známy spôsob redukcie nadváhy a obezity, ktorý prvýkrát začal aplikovať americký profesor G. L. Blackburn.

Čo je to ketóza? Čo je to ketóza?

Chudnutie pri proteínovej diéte zabezpečuje stav zvaný ketóza, ku ktorému dochádza vtedy, keď vo svojej strave obmedzíte príjem všetkých sacharidov na minimum. V tomto stave sa bude vaše telo živiť z uložených zásob, t. j. svojím vlastným tukom. Ketóza nastupuje asi 2. až 4. deň po začatí diéty, keď telo vyčerpá zásoby glykogénu a organizmus si ako nový zdroj energie vyberie tuky.

Komu je proteínová diéta určená? Komu je proteínová diéta určená?

KetoDiet je vhodná pre ženy aj pre mužov. Na našich webových stránkach uvádzame všetky kontraindikácie, pri ktorých neodporúčame diétny program absolvovať, prípadne odporúčame kontaktovať najprv svojho praktického lekára a nechať si vykonať základné vyšetrenia (v rámci klasickej preventívne prehliadky).

Predstavuje proteínová diéta nejaké riziko? Predstavuje proteínová diéta nejaké riziko?

Proteínová diéta pre zdravého človeka nepredstavuje žiadne zdravotné riziko. Pre pečeň, ale aj pre celý náš organizmus je oveľa zaťažujúcejšia dlhodobá nadváha a obezita, zlá životospráva alebo pravidelné pitie alkoholu. Pečeň je centrálnym orgánom látkovej výmeny nášho organizmu, je to zjednodušene povedané dokonalá chemická továreň. Má zásadnú úlohu v metabolizme všetkých živín, ktoré sú pre telo dôležité – sacharidov, tukov a bielkovín. A v neposlednom rade má veľmi dôležitú úlohu pri detoxikácii organizmu. Pri chudnutí sa do krvi uvoľňujú toxické látky, ktoré sú obsiahnuté v tukových bunkách. A je to práve pečeň, ktorá tieto toxíny pri chudnutí spracováva.

Ako KetoDiet funguje? Ako KetoDiet funguje?

Chudnúť budete pomocou jedného z 3 jednoduchých diétnych plánov, ktoré sa líšia v dĺžke trvania podľa toho, akú veľkú nadváhu či obezitu riešite. Každý diétny plán sa skladá z 3 na seba nadväzujúcich krokov, ktoré zabezpečia, že budete chudnúť postupne a zároveň sa naučíte pravidelne stravovať. Diétny plán BASIC (na nižšiu nadváhu) trvá 3x 2 týždne. MEDIUM (na strednú nadváhu) 3x 3 týždne a plán INTENSE (na vyššiu nadváhu) 3x 4 týždne.

Nechcem chudnúť, len upraviť stravu Nechcem chudnúť, len upraviť stravu

Produkty KetoDiet a produkty KetoLife sa dajú využiť nielen pri chudnutí, ale možno ich do stravy zaradiť napr. v počte 2 jedál (zaistíte príjem kvalitných bielkovín) a vyriešite 2 jedlá v rámci celodenného príjmu. Vhodné sú proteínové tyčinky (pri športe, na cesty), proteínové nápoje alebo proteínové omelety sú ideálnou možnosťou na večeru. Pri tomto počte sa telo nedostane do ketózy, ale v spojení s pohybovou aktivitou je tiež možnou cestou úpravy hmotnosti.

Koľko s proteínovou diétou schudnem? Koľko s proteínovou diétou schudnem?

Je pochopiteľné, že vás zaujíma, koľko kilogramov zhodíte. Bohužiaľ, na túto otázku neexistuje univerzálna odpoveď, pretože každé telo reaguje inak, a teda nemôžeme ani garantovať konkrétne úbytky na hmotnosti.

Hrozí po skončení diéty tzv. jojo efekt? Hrozí po skončení diéty tzv. jojo efekt?

Riziko jojo efektu vzniká v prípade, ak človek absolvuje diétu, ktorá je založená na nízkom energetickom príjme a organizmus si po skončení začne uchovávať „zásoby na horšie časy“. Pri proteínovej diéte však nehladujeme. Je teda veľmi vhodným začiatkom redukcie a úpravy celkového životného štýlu. Udržanie hmotnosti je vždy o prístupe k stravovaniu po ukončení diéty. Zaraďte pravidelný pohyb a dodržujte racionálnu a vyváženú stravu a jojo efektu sa nemusíte obávať.

Je dojčenie pri diéte problém? Je dojčenie pri diéte problém?

Áno, pri spaľovaní tukov dochádza k uvoľňovaniu škodlivín a ketónov, ktoré menia zloženie a kvalitu materského mlieka. Navyše je dojčenie, podobne ako tehotenstvo, obdobím, ktoré kladie vyššie nároky na kvalitu stravovania. V tomto čase nie je vhodné absolvovať nijakú redukčnú diétu.

Ktorý diétny plán si mám vybrať? Ktorý diétny plán si mám vybrať?

Zvoliť si môžete niektorý z 3 jednoduchých diétnych plánov. INTENSE pri vysokej nadváhe, MEDIUM pri strednej nadváhe, BASIC pri nízkej nadváhe. Ak nemáte istotu, ktorý diétny plán je pre vás ten pravý, zadajte svoje údaje do našej BMI kalkulačky.

Aká je moja ideálna váha? Aká je moja ideálna váha?

Optimálna hmotnosť každého z nás je individuálna záležitosť. Prečítajte si, aké faktory ju ovplyvňujú, a inšpirujte sa tipmi, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vašu ideálnu váhu.

Priebeh proteínovej diéty

Musím absolvovať všetky tri kroky diétneho plánu? Musím absolvovať všetky tri kroky diétneho plánu?

Áno, všetky tri kroky majú svoj zmysel. Prvý je takzvane rychlochudnúci, keď jete len proteínové jedlá KetoDiet v počte 5 jedál za deň v pravidelných intervaloch. V tomto kroku chudnete najrýchlejšie. Druhý a tretí krok sú kroky stabilizačné, keď sa už postupne navraciate k bežným bielkovinovým jedlám a racionálnej strave.

Ako je to s pitným režimom počas proteínovej diéty? Ako je to s pitným režimom počas proteínovej diéty?

Snažte sa dodržiavať aj pitný režim, vďaka ktorému bude vaše telo vyplavovať látky, ktoré nepotrebuje. Kvalitný pitný režim tiež zaistí efektívne vstrebávanie určitých živín, dobrú kvalitu pokožky a má významnú úlohu aj pri termoregulácii. Naopak, ak nebudete dostatočne piť, môžete mať problémy s bolesťou hlavy, zápchou, vznikom obličkových a močových kameňov, infekciou močových ciest a podobne. Všeobecne odporúčame denne vypiť 2,5 až 3 l tekutín. Siahnuť môžete po čistej vode, neochutených minerálkach, zelenom alebo slabom ovocnom a bylinkovom čaji alebo po sirupoch KetoDiet.

Môžem pri proteínovej diéte piť kávu? Môžem pri proteínovej diéte piť kávu?

Áno. Kávu pri diéte piť môžete, ale bez cukru, prípadne s trochou mlieka (až 2 dcl/deň). Sladiť môžete stéviou alebo náhradným sladidlom a využiť možno aj príchuťovú tabletku do proteínových nápojov. Po každej káve si však doprajte pohár vody, aby ste dodržali pitný režim.

Môžem pri KetoDiet piť alkohol? Môžem pri KetoDiet piť alkohol?

NIE! Alkohol je v priebehu našich diétnych plánov úplne vylúčený. Ak to s chudnutím myslíte vážne, vyhnite sa mu oblúkom.

Môžem pri diéte cvičiť? Môžem pri diéte cvičiť?

Ak ste sa doposiaľ zvykli venovať nejakej ľahkej športovej aktivite, môžete v nej, samozrejme, pokračovať už od 1. kroku. Nový šport v rámci 1. kroku zaraďovať neodporúčame. Pravidelný intenzívny pohyb prichádza na rad hneď v 2. kroku. Bolo by chybou začať s diétnym režimom a zároveň hneď intenzívne športovať, ak na to vaše telo nie je zvyknuté. Dĺžka trvania jednej pohybovej aktivity by nemala klesnúť pod 45 minút.

Pracujem na zmeny, ako riešiť diétu v tomto prípade? Mám dlhší deň, ráno skoro vstávam, chodím neskoro spať. Pracujem na zmeny, ako riešiť diétu v tomto prípade? Mám dlhší deň, ráno skoro vstávam, chodím neskoro spať.

Aj pri zmennej prevádzke platí zásada pravidelnosti. V bdelom stave príjem v pravidelných intervaloch po asi 3 hodinách. V prípade, že má človek dlhší deň, je na mieste zaradiť prípadne ďalší nápoj (napr. posledný nápoj o 19.00 h a spánok až po polnoci).

Koľkokrát denne musím jesť proteínové jedlá? Koľkokrát denne musím jesť proteínové jedlá?

V 1. kroku diétneho plánu KetoDiet jete proteínové jedlá a nápoje 5x denne, ktoré doplníte povolenou zeleninou a zdravými tukmi.

V 2. kroku si budete každý deň dopriavať 4 jedlá alebo nápoje KetoDiet z našej ponuky. Ako piatu porciu zaradíte bežné bielkovinové jedlo podľa nášho odporúčania. Ak sa vám nechce variť, siahnite po niektorom low carb hotovom jedle KetoLife.

V 3. kroku diétneho plánu bude váš jedálny lístok obsahovať kombináciu 2 proteínových jedál či nápojov KetoDiet a 3 bežné, na bielkoviny bohaté jedlá alebo si vyberte z produktovej rady KetoLife. Povolená zelenina sa v 2. a 3. kroku rozširuje o ďalšie obľúbené druhy a pridávate aj viac ovocia. Tento finálny krok diétneho plánu je veľmi významný na stabilizáciu vašej hmotnosti.

Musím počas diétneho plánu piť len proteínové nápoje? Musím počas diétneho plánu piť len proteínové nápoje?

Nie, nemusíte. Diétu môžete absolvovať dvojakou cestou:

  • 5x denne proteínové nápoje + odporúčaná zelenina + zdravé tuky.
  • 5x denne buď jedno z proteínových jedál, alebo nápoj KetoDiet + odporúčaná zelenina + zdravé tuky.

Proteínové jedlá a nápoje kombinujte podľa svojej chuti. Jednoduchým riešením pre vás môže byť voľba niektorého z pripravených výhodných balíčkov, ktoré vypracovali naše výživové poradkyne presne na mieru diétneho plánu, ktorý ste si vybrali.

Ktoré jedlá si počas diéty môžem pripravovať? Ktoré jedlá si počas diéty môžem pripravovať?

Naše výživové poradkyňa pre vás vymýšľajú originálne recepty, aby ste si aj počas diéty pochutili. Všetky nájdete v našom receptári.

Už 5 dní som neschudla ani dekagram a hmotnosť neklesá... Robím niekde chybu? Už 5 dní som neschudla ani dekagram a hmotnosť neklesá... Robím niekde chybu?

Ak dodržiavate odporúčaný diétny režim, nie je dôvod obávať sa chyby. Drobné výkyvy (i niekoľkodňové) sú úplne bežné predovšetkým u žien. Prvým úbytkom na hmotnosti býva zadržaná voda naviazaná na tuk. Človek pociťuje celkovo „spľasnutie“, až potom nastupuje redukcia tukových zásob. Veľakrát je lepšie merať úbytky v cm na obvodoch (pás, boky, paže...), než sa opakovane vážiť.

Čo robiť, ak počas diétneho plánu zhreším? Čo robiť, ak počas diétneho plánu zhreším?

Ak sa stane, že nad vami výnimočne jedlo zvíťazí, nič si nevyčítajte. To sa jednoducho stať môže. Druhý deň vo svojom snažení pokračujte, ako by sa nič nestalo. Určite si nehovorte, že ste si chudnutie pokazili a že teraz už nemá zmysel pokračovať. Naopak.

Potrebujem radu alebo podporu v priebehu chudnutia, kam sa môžem obrátiť? Potrebujem radu alebo podporu v priebehu chudnutia, kam sa môžem obrátiť?

Chudnutie dokáže dať zabrať, čo poviete? A pretože vás v tom nechceme nechať samých, môžete sa na nás obrátiť, kedykoľvek to budete potrebovať.

Sme vám k dispozícii v online chate priamo na webe www.ketodiet.sk alebo na telefóne +421 911 834 708 a emaile poradna@ketodiet.sk.

Trápi ma nadúvanie, bolesť hlavy, únava. Možno tomu predísť? Trápi ma nadúvanie, bolesť hlavy, únava. Možno tomu predísť?

Nadúvanie je spôsobené trávením bielkovín. U citlivejších klientov môže pretrvávať počas celej diéty. Možným spôsobom, ako nadúvanie eliminovať, je piť feniklový čaj alebo užívať liek Espumisan. Ani jeden variant však nie je zárukou, že nadúvanie odznie.

Bolesť hlavy sa objavuje v prvých dňoch diétneho plánu. Je spôsobená detoxikáciou (odplavovaním škodlivín z tela). Bolesť zmiernite, ak budete dodržiavať dostatočný pitný režim. Prípadne môžete vyskúšať ľahké analgetikum. Bolesť hlavy by nemala pretrvávať dlhšie ako 1 deň.

Únava súvisí s prepadom energetického príjmu a príjmu sacharidov pred plným nástupom ketózy. Je potrebné dostatočne odpočívať a dodržiavať pitný režim. Prípadne skúste doplniť horčík.

Ako môžem proteínové jedlá a nápoje KetoDiet medzi sebou kombinovať? Ako môžem proteínové jedlá a nápoje KetoDiet medzi sebou kombinovať?

Výhodou našej diéty je variabilita. Všetky porcie sú medzi sebou voľne kombinovateľné.

Diétny režim môžete nastaviť 3 spôsobmi:

  • Výhodné balíčky zostavené našimi výživovými špecialistami – ľubovoľná kombinácia porcií
  • Proteínové nápoje – 5-krát proteínový nápoj/deň
  • Ľubovoľná kombinácia – kombinujete ľubovoľné proteínová jedlá a nápoje KetoDiet medzi sebou. Pokiaľ si porcie poskladáte bez proteínových nápojov, doplňte ich premixom vitamínov a minerálov (tie sú obsiahnuté práve v proteínových nápojoch).
Mám za sebou 1. krok diétneho plánu, ale stále ma trápi vysoká nadváha. Môžem si 1. krok predĺžiť? Mám za sebou 1. krok diétneho plánu, ale stále ma trápi vysoká nadváha. Môžem si 1. krok predĺžiť?

Áno, môžete. Ak máte po skončení 1. kroku stále vysokú nadváhu, proteínové jedlá a nápoje vám vyhovujú a cítite sa dobre, môžete si 1. krok predĺžiť (max. obdobie jeho trvania je 8 týždňov). Následne sa predlžujú na rovnakú dĺžku aj 2. a 3. krok diétneho plánu.

Som v 2. kroku redukčného plánu a nechudnem. Ako je to možné? Som v 2. kroku redukčného plánu a nechudnem. Ako je to možné?

Druhý krok už považujeme za stabilizačný. Výška úbytkov je v tomto kroku veľmi individuálna, každé telo reaguje na zvýšenie sacharidov inak. Záleží na tom, ako dobre je naštartovaná ketóza, či človek športuje, s akou vysokou nadváhou celkovo bojuje. U niekoho postupuje v tomto kroku chudnutie pomalšie, niekomu sa úplne zastaví. Preto je možné predĺžiť si 1. krok, v ktorom sa chudne intenzívnejšie.

Musím v diéte jesť zeleninu a zdravé tuky? Musím v diéte jesť zeleninu a zdravé tuky?

Zelenina vám pomôže zmierniť pocit hladu. Navyše obsahuje vlákninu, ktorá je dôležitá pre správne fungovanie črevnej mikroflóry. Nemusíte využiť max. denný príjem 500 g. Zaradenie zdravých tukov je dôležitejšie, pretože vďaka ich príjmu ľahšie udržíte hormonálnu rovnováhu (pravidelný menštruačný cyklus), kvalitu vlasov, nechtov atď. Navyše majú nasycujúci efekt (menšie pocity hladu).

Proteínové jedlá a nápoje KetoDiet

Ako sa správne pripravujú jedlá KetoDiet? Nápoj je príliš sladký (či hustý). Ako sa správne pripravujú jedlá KetoDiet? Nápoj je príliš sladký (či hustý).

Návod na prípravu je uvedený na obaloch. Pri príprave nápoja treba dodržať dávkovanie nápoja v prášku, ale množstvo vody (alebo odstredeného mlieka) je už úplne na vás.

Sú proteínové jedlá a nápoje KetoDiet bez lepku? Sú proteínové jedlá a nápoje KetoDiet bez lepku?

Áno, drvivá väčšina proteínových produktov KetoDiet je bezlepková. V e-shope ich nájdete s ikonkou BEZ LEPKU.

Sú proteínové nápoje ochutené? Sú proteínové nápoje ochutené?

V e-shope si môžete vybrať zo širokej škály ochutených nápojov v dózach alebo v praktických vrecúškových baleniach s jednou porciou. Dávate prednosť jemnej smotanovej chuti? Zvoľte si v ponuke e-shopu neochutený nápoj, ktorý je vhodný aj na varenie a pečenie.

Možno pripraviť proteínový nápoj vopred, alebo musí byť čerstvý? Možno pripraviť proteínový nápoj vopred, alebo musí byť čerstvý?

Nápoj možno pripraviť aj vopred, napr. ráno si ho namiešate na celý deň. Je však dôležité uchovať ho v chlade a rozhodne nenechávať na priamom slnku (vlastnosťami sa podobá mlieku). Podobne možno pripraviť aj ďalšie z jedál KetoDiet – omelety, pudingy, kaše...

Sú Kapsule KETO DIET váš produkt? Sú Kapsule KETO DIET váš produkt?

V poslednom čase sa na nás obracajú zákazníci, ktorí reklamujú či odstupujú od zmluvy na produkt Kapsule KETO DIET. Upozorňujeme zákazníkov, že NIE SME ZÁSTUPCAMI uvedeného tovaru, ani s ním NIJAKO nespolupracujeme. Naopak, predajca neoprávnene používa našu ochrannú známku. E-shop prevádzkovateľa pritom zaradila Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia v Českej rebublike (SZPI) na zoznam rizikových stránok. Prosíme teda zákazníkov, aby venovali nákupu zvýšenú pozornosť.

Sú proteínové tyčinky tiež plnohodnotnou porciou ketodiéty? Sú proteínové tyčinky tiež plnohodnotnou porciou ketodiéty?

Áno, proteínové tyčinky nahrádzajú v priebehu diétneho plánu jedno plnohodnotné jedlo. Odporúčame zaradiť do jedálneho lístka len raz denne.

Produktový rad KetoLife

Sú produkty KetoLife pre mňa vhodné? Sú produkty KetoLife pre mňa vhodné?

Ak patríte medzi prívržencov aktívneho životného štýlu, potom áno, určite sú. Vhodné sú tiež pre všetkých, ktorí sa nachádzajú v 3. kroku diétneho plánu, a pre tých, ktorí už diétny plán KetoDiet ukončili a chcú začať pozvoľna zaraďovať sacharidy do svojej stravy.

KetoLife je skvelý pre všetkých, ktorí majú fyzicky náročné zamestnanie a nestíhajú štandardné desiaty či obedy.

A v neposlednom rade sú produkty KetoLife určené pre tých z vás, ktorí si svoj jedálny lístok chcú spestriť alebo sú často na cestách.

Sú produkty KetoLife vhodné pre vegetariánov a vegánov? Sú produkty KetoLife vhodné pre vegetariánov a vegánov?

Áno, v našej ponuke sú aj produkty vhodné pre vegánov i vegetariánov:

Pre vegánov: müsli jemné basic

Pre vegetariánov: müsli s ovocím, nízkosacharidové cestoviny rissoni aj špagety, proteínový chlieb s mrkvou, proteínový chlieb s mandľami, proteínové kaše, proteínový mugcake alebo proteínové palacinky s ovsenými vločkami.

V niektorých našich produktoch používame kolagén, ktorý je živočíšneho pôvodu, preto pre vegetariánov ani vegánov vhodné nie sú. Zmes proteínov vo väčšine produktov obsahuje aj proteíny pôvodom z mlieka, preto nie sú vhodné pre vegánov.

Sú produkty KetoLife vhodné pre tehotné a dojčiace mamičky? Sú produkty KetoLife vhodné pre tehotné a dojčiace mamičky?

Tehotná žena, ale aj dojčiaca mamička by podľa nás mala mať pravidelnú, pestrú a zdravú stravu, v ktorej budú zastúpené všetky potrebné živiny v dostatočnom množstve. To znamená bielkoviny, komplexné sacharidy aj zdravé tuky. Nemala by zabúdať ani na vitamíny a minerály. Produkty KetoLife môžu v takom prípade slúžiť ako doplnok zdravého jedálneho lístka. V tehotenstve alebo pri dojčení však vždy konzultujte konzumáciu produktov KetoLife so svojím lekárom. Vaše individuálne potreby vitamínov, minerálov a ostatných živín sa môžu od potrieb zvyšku dospelej populácie líšiť.

Sú produkty KetoLife vhodné pre športovcov? Sú produkty KetoLife vhodné pre športovcov?

Áno, naše proteínové jedlá a nápoje sú určite vhodné pre športovcov. Predstavujú kvalitný zdroj živín nielen pred fyzickou aktivitou, ale aj po nej, a podporujú regeneráciu po výkone.

Sú produkty KetoLife vhodné pre deti? Sú produkty KetoLife vhodné pre deti?

Nie.Strava detí a dospievajúcich by mala byť pestrá, vyvážená a pravidelná. Nemali by v nej chýbať bielkoviny, komplexné sacharidy, zdravé tuky, vláknina aj všetky potrebné vitamíny, minerály a ďalšie telu prospešné živiny. Ich telo je vo vývine a tomu by sa mala podriaďovať aj skladba jedla.

Sú produkty KetoLife vhodné pre osoby dodržiavajúce bezlepkovú diétu? Sú produkty KetoLife vhodné pre osoby dodržiavajúce bezlepkovú diétu?

Áno, pretože väčšina našich produktov je prirodzene bezlepkových. Pre bližšie informácie sledujte zloženie uvedené pri každom produkte.

Sú produkty KetoLife vhodné pre osoby s intoleranciou laktózy? Sú produkty KetoLife vhodné pre osoby s intoleranciou laktózy?

Čiastočne. V našej ponuke nájdete aj výrobky bez laktózy, ale pretože pri väčšine produktov KetoLife používame proteínovú zmes, v ktorej sa nachádzajú aj zložky mliečneho pôvodu, pre osoby, ktoré trápi intolerancia laktózy, vhodné nie sú. Pre bližšie informácie sledujte zloženie uvedené pri každom našom produkte.

Môže jesť KetoLife ktokoľvek? Existujú nejaké zdravotné obmedzenia? Môže jesť KetoLife ktokoľvek? Existujú nejaké zdravotné obmedzenia?

Nie, žiadne špecifická zdravotné obmedzenia pri našich produktoch, ktoré sa radia medzi obohatené (fortifikované) potraviny, nie sú. Jediné, na čo je potrebné brať ohľad, je prípadná alergia na niektorú zo zložiek produktov, podobne ako pri klasických potravinách. Pre bližšie informácie sledujte zloženie uvedené pri každom našom produkte.

Aký je rozdiel medzi produktmi KetoDiet a KetoLife? Aký je rozdiel medzi produktmi KetoDiet a KetoLife?

Produkty KetoDiet boli vyvinuté špecificky pre potreby chudnutia pomocou KetoDiet (ketónovej diéty) a produkty KetoLife sú vhodné od 3. kroku alebo po skončení diétneho plánu. Všeobecne majú produkty KetoLife vyššiu energetickú hodnotu, nižší obsah bielkovín a vyšší obsah sacharidov. Jednotlivé rozdiely sa potom líšia podľa typu produktu.

Ako správne namiešať alebo pripraviť jedlá KetoLife? Ako správne namiešať alebo pripraviť jedlá KetoLife?

Príprava jedál KetoLife je veľmi jednoduchá. Pri produktov vo vrecúšku typu šejk alebo kaša stačí produkt rozmiešať s vodou alebo mliekom. Aby ste si na nich mohli naozaj pochutiť, je dôležité nechať jedlo po zmiešaní s tekutinou vždy chvíľku postáť, než ho zjete. Proteínový prášok musí do seba vodu najprv nasať, až potom majú jedlá tú správnu chuť. Konkrétne návody na prípravu nájdete na každom obale.

Môžem si jedlá dochutiť alebo nejako doplniť? Môžem si jedlá dochutiť alebo nejako doplniť?

Samozrejme. Vašej fantázii sa medze nekladú. Nemali by ste iba prekračovať výživové odporúčania, ktoré sa týkajú príjmu jednotlivých živín.

Môžem jesť KetoLife každý deň? Môžem jesť KetoLife každý deň?

KetoLife síce neslúži na úplnú náhradu stravy, pretože však ide o obohatené (fortifikované) potraviny, je skvelý na doplnenie jedálneho lístka pokojne každý deň.

Aké je zloženie jednotlivých produktov? Aké je zloženie jednotlivých produktov?

Zloženie nájdete priamo pri jednotlivých produktoch v e-shope, ale, samozrejme, aj na obaloch. Proteínové produkty KetoLife obsahujú zmes kvalitných bielkovín, komplexné sacharidy a zdraviu prospešné tuky. Väčšina produktov obsahuje aj zmes vitamínov a minerálov. Zloženie je zároveň prispôsobené potrebám nízkosacharidového jedálneho lístka.

Akého pôvodu sú proteíny v produktoch KetoLife? Akého pôvodu sú proteíny v produktoch KetoLife?

Väčšina produktov KetoLife má vysoký obsah proteínov, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty a na udržanie zdravých kostí. Proteíny, ktoré sme v našich produktoch použili, sú živočíšneho alebo rastlinného pôvodu. Dôvodom je lepšia využiteľnosť, ľahká stráviteľnosť a dostatočné zasýtenie.

Je KetoLife vhodný ako súčasť diétneho plánu KetoDiet? Je KetoLife vhodný ako súčasť diétneho plánu KetoDiet?

Je. Produkty KetoLife sme vyvinuli ako jedlá a nápoje určené od 3. kroku diétneho plánu a po dokončení diéty. Tak, aby pre vás udržanie váhy bolo jednoduchšie a prechod k bežnému (alebo stále nízkosacharidovému) stravovaniu bol pohodlnejší. Produkty KetoLife majú oproti KetoDiet zvyčajne vyššiu energetickú hodnotu aj obsah sacharidov.

Všetko o objednávkach a zákazníckom účte

Za aký čas ku mne balíček dorazí? Za aký čas ku mne balíček dorazí?

Balíček expedujeme spravidla druhý deň po objednaní, keď ho odovzdáme prepravcovi. Nasledujúci deň môžete balíček očakávať, ale môže sa stať, že pri vyťažení dopravcov sa doručenie môže oneskoriť.

Aké druhy dopravy a platieb si môžem zvoliť? Aké druhy dopravy a platieb si môžem zvoliť?

Na stránke doprava a platba je pre vás pripravený kompletný prehľad dopravcov aj platobných metód.

Kedy získam dopravu zadarmo? Kedy získam dopravu zadarmo?

Stačí nakúpiť za viac ako 55 € a poštovné aj balné je na nás.

Dostanem k nákupu darček? Dostanem k nákupu darček?

Sme radi, že ste u nás nakúpili. Za nákup od 40 € vás odmeníme darčekom. Čím vyššia bude hodnota vášho nákupu, tým hodnotnejšie darček si môžete vybrať. Pozrite sa, aké darčeky na vás v jednotlivých cenových hladinách čakajú.

Doručíte mi balíček do zahraničia? Doručíte mi balíček do zahraničia?

Ak si chcete proteínové jedlá alebo nápoje dopriať aj za hranicami, samozrejme, môžete. Kontaktujte náš zákaznícky servis na tel. +421 911 827 801 alebo na e-maile info@ketodiet.sk, kde vám dievčatá oznámia cenu poštovného do krajiny, kam si prajete balíček odoslať.

Ako mám postupovať pri reklamácii? Ako mám postupovať pri reklamácii?

Je nám ľúto, že s našimi produktmi nie ste spokojní. Ak chcete tovar reklamovať, kontaktujte náš zákaznícky servis na tel. +421 911 827 801 alebo na e-maile info@ketodiet.sk.

Čo robiť, ak mi neprišiel e-mail s potvrdením objednávky, registrácie, zmeny hesla alebo odberu newsletteru? Čo robiť, ak mi neprišiel e-mail s potvrdením objednávky, registrácie, zmeny hesla alebo odberu newsletteru?

Vo svojej e-mailovej schránke skontrolujte zložku s hromadnou poštou a spam. Pokiaľ ani tam e-mail nenájdete, kontaktujte náš zákaznícky servis na tel. +421 911 827 801 alebo na e-maile info@ketodiet.sk.

Ako mám postupovať, keď mi pri objednávke nefunguje zľavový kód? Ako mám postupovať, keď mi pri objednávke nefunguje zľavový kód?

Skontrolujte, či ste kód odpísali správne. Overte si, že kód je platný. Ak správne zadaný a platný kód nefunguje, kontaktujte náš zákaznícky servis na tel. +421 911 827 801 alebo na e-maile info@ketodiet.sk.

Čo robiť, ak sa mi nepodarila platba kartou on-line? Čo robiť, ak sa mi nepodarila platba kartou on-line?

Skontrolujte, či máte dostatok prostriedkov na svojom účte. Pozrite sa, či ste neprekročili svoj denný limit. Ak je na vašej strane všetko v poriadku a platba kartou stále neprechádza, kontaktujte náš zákaznícky servis na tel. +421 911 827 801 alebo na e-maile info@ketodiet.sk.

Ako si vo svojom zákazníckom účte zmením osobné údaje a e-mailovú adresu? Ako si vo svojom zákazníckom účte zmením osobné údaje a e-mailovú adresu?

Po prihlásení sa do svojho zákazníckeho účtu kliknite v pravom hornom rohu na ikonu používateľského rozhrania. Vyberte záložku Nastavenie účtu a upravte svoje osobné alebo kontaktné údaje.

Čo robiť v prípade, že sa mi nedarí registrovať do zákazníckeho účtu a zobrazuje sa hlásenie, že som robot? Čo robiť v prípade, že sa mi nedarí registrovať do zákazníckeho účtu a zobrazuje sa hlásenie, že som robot?

Problém spôsobuje automatické vypĺňanie formulárov. Zmažte uložené prihlasovacie údaje (z prehliadača alebo zo správcu hesiel) a formulár vyplňte znova. Prípadne sa zaregistrujte z iného prehliadača. Ak sa ani tak registrácia nepodarí, kontaktujte náš zákaznícky servis na tel. +421 911 827 801 alebo na e-maile info@ketodiet.sk.

Nenašli ste požadované informácie?

Ak ste sa už do proteínovej diéty pustili, alebo sa ešte len chystáte začať a máte k priebehu chudnutia akékoľvek otázky, naše skúsené výživové poradkyne vám sú k dispozícii. A to úplne zadarmo.

+421 911 834 708 Po – Pi: 8.00 – 18.00
Online chat v pravom dolnom rohu webovej stránky Po – Pi: 8.00 – 16.00

So všetkými otázkami, ktoré sa týkajú objednávok v e-shope, dopravy a prevzatia balíka, sa obracajte na náš zákaznícky servis.

+421 911 827 801 Po – Pi: 8.00 – 16.00

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov