Happy Days zľava 20 % na KetoDiet

Happy Days –20 %

Tentokrát aj na novinky a limitky* s kódom: DAYS20

Chcem nakúpiť

O proteínovej diéte

Čo je to proteínová diéta?

Proteínová diéta je už niekoľko desiatok rokov známy spôsob redukcie nadváhy a obezity, ktorý prvýkrát začal aplikovať americký profesor G. L. Blackburn.

Komu je proteínová diéta určená?

Keto diéta je vhodná pre ženy aj pre mužov. Na našich webových stránkach uvádzame všetky kontraindikácie, pri ktorých neodporúčame diétny program absolvovať, prípadne odporúčame najprv kontaktovať svojho praktického lekára a nechať si vykonať základné vyšetrenia (v rámci klasickej preventívne prehliadky). 

Ako KetoDiet funguje?

Chudnúť budete pomocou jedného z 3 jednoduchých diétnych plánov, ktoré sa líšia v dĺžke trvania podľa toho, akú veľkú nadváhu či obezitu riešite. Každý diétny plán sa skladá z 3 na seba nadväzujúcich krokov, ktoré zabezpečia, že budete chudnúť postupne a zároveň sa naučíte pravidelne stravovať. Diétny plán BASIC (pre nízku nadváhu) trvá 3 × 2 týždne. MEDIUM (pre strednú nadváhu) 3 × 3 týždne a plán INTENSE (pre vysokú nadváhu) 3 × 4 týždne.

Koľko s proteínovou diétou schudnem?

Je pochopiteľné, že vás zaujíma, koľko kilogramov zhodíte. Bohužiaľ, na túto otázku neexistuje univerzálna odpoveď, pretože každé telo reaguje inak, a teda nemôžeme garantovať konkrétne úbytky na hmotnosti

Môžem jesť keto jedla aj v tehotenstve?

Proteínovými jedlami a nápojmi môžete doplniť jedálniček aj počas tehotenstva. Zaraďte ich v počte 1 – 2 porcie denne. Doplnia vám kvalitné bielkoviny, vitamíny a minerály. Pri tehotenstve však nie je vhodné držať proteínovú diétu formou diétneho plánu.

Ktorý diétny plán si mám vybrať? 

Zvoliť si môžete niektorý z 3 jednoduchých diétnych plánov. INTENSE pri vysokej nadváhe, MEDIUM pri strednej nadváhe, BASIC pri nízkej nadváhe. Ak nemáte istotu, ktorý diétny plán je pre vás ten pravý, zadajte svoje údaje do našej BMI kalkulačky

Čo je to ketóza?

Chudnutie pri proteínovej diéte zabezpečuje stav zvaný ketóza, ku ktorému dochádza vtedy, keď vo svojej strave obmedzíte príjem všetkých sacharidov na minimum. V tomto stave sa bude vaše telo živiť z uložených zásob, t. j. svojím vlastným tukom. Ketóza nastupuje asi 2. až 4. deň po začatí diéty, keď telo vyčerpá zásoby glykogénu a organizmus si ako nový zdroj energie vyberie tuky. 

Predstavuje proteínová diéta nejaké riziko?

Proteínová diéta pre zdravého človeka nepredstavuje nijaké zdravotné riziko. Pre pečeň, ale aj pre celý náš organizmus je oveľa zaťažujúcejšia dlhodobá nadváha a obezita, zlá životospráva alebo pravidelné pitie alkoholu. Pečeň je centrálnym orgánom látkovej výmeny nášho organizmu, je to zjednodušene povedané dokonalá chemická továreň. Má zásadnú úlohu v metabolizme všetkých živín, ktoré sú pre telo dôležité – sacharidov, tukov a bielkovín. A v neposlednom rade má veľmi dôležitú úlohu pri detoxikácii organizmu. Pri chudnutí sa do krvi uvoľňujú toxické látky, ktoré sú obsiahnuté v tukových bunkách. A je to práve pečeň, ktorá tieto toxíny pri chudnutí spracováva. 

Nechcem chudnúť, len upraviť stravu.

Produkty KetoDiet sa dajú využiť nielen pri chudnutí, ale možno ich do stravy zaradiť napr. v počte 2 jedál (zaistíte príjem kvalitných bielkovín) a vyriešite 2 jedlá v rámci celodenného príjmu. Pri tomto počte sa telo nedostane do ketózy, ale v spojení s pohybovou aktivitou je tiež možnou cestou úpravy hmotnosti.

Hrozí po skončení diéty tzv. jojo efekt?

Riziko jojo efektu vzniká v prípade, ak absolvujete diétu, ktorá je založená na nízkom energetickom príjme a organizmus si po skončení začne uchovávať „zásoby na horšie časy“. Pri keto diet však nehladujete. Je teda veľmi vhodným začiatkom redukcie a úpravy celkového životného štýlu. Udržanie hmotnosti je vždy o prístupe k stravovaniu po ukončení diéty. Zaraďte pravidelný pohyb a dodržujte racionálnu a vyváženú stravu a jojo efektu sa nemusíte obávať.

Je dojčenie pri diéte problém?

Dojčenie, podobne ako tehotenstvo, je obdobím, ktoré kladie vyššie nároky na pestrosť a vyváženosť stravovania. Pri spaľovaní tukov dochádza k tvorbe ketónov, ktoré menia zloženie a kvalitu materského mlieka. V tomto čase nie je vhodné absolvovať nijakú redukčnú diétu

Priebeh proteínovej diéty

Musím absolvovať všetky tri kroky diétneho plánu?

Áno, všetky majú svoj zmysel. Prvý krok je redukčný, keď jete iba proteínové jedlá KetoDiet Original v počte 5 jedál za deň v pravidelných intervaloch. V tomto kroku chudnete najrýchlejšie. Druhý krok je prechodný, keď postupne zaraďujete jedno nízkosacharidové jedlo. Tretí krok je stabilizačný. V jeho priebehu sa postupne vraciate k racionálnemu stravovaniu. 

Môžem pri proteínovej diéte piť kávu?

Áno. Kávu pri diéte piť môžete, ale bez cukru, prípadne s trochou mlieka (až 2 dcl/deň). Sladiť môžete stéviou alebo náhradným sladidlom. Po každej káve si však doprajte pohár vody, aby ste dodržali pitný režim. 

Môžem pri diéte cvičiť? 

Ak ste sa doposiaľ zvykli venovať nejakej ľahkej športovej aktivite, môžete v nej, samozrejme, pokračovať už od 1. kroku. Nový šport v rámci 1. kroku zaraďovať neodporúčame. Pravidelný intenzívny pohyb prichádza na rad hneď v 2. kroku. Bolo by chybou začať s diétnym režimom a zároveň hneď intenzívne športovať, ak na to vaše telo nie je zvyknuté. Dĺžka trvania jednej pohybovej aktivity by nemala klesnúť pod 45 minút. 

Koľkokrát denne musím jesť proteínové jedlá?

V 1. kroku diétneho plánu jete 5-krát denne proteínové jedlá a nápoje KetoDiet Original, ktoré doplníte povolenou zeleninou zdravými tukmi

V 2. kroku si každý deň doprajete 4 jedlá alebo nápoje z radu KetoDiet Original. Ako piatu porciu zaradíte bežné nízkosacharidové jedlo podľa nášho odporúčania. Ak sa vám nechce variť, siahnite po niektorom low carb hotovom jedle KetoDiet Stay Fit. 

V 3. kroku diétneho plánu bude váš jedálny lístok obsahovať kombináciu 2 proteínových jedál či nápojov KetoDiet Original a 3 bežné nízkosacharidové jedlá alebo si vyberte z produktového radu KetoDiet Stay Fit. Povolená zelenina sa v 2. a 3. kroku rozširuje o ďalšie obľúbené druhy a pridávate aj viac ovocia. Tento finálny krok diétneho plánu je veľmi významný na stabilizáciu vašej hmotnosti. Ak siahnete po výhodnom balíčku pre 3. krok, dostanete spolu s ním aj rozsiahleho sprievodcu, v ktorom nájdete vzorový jedálny lístok na 14 dní vrátane low carb receptov.

Ktoré jedlá si počas diéty môžem pripravovať?

Naše výživové poradkyne pre vás vymýšľajú originálne recepty, aby ste si aj počas diéty pochutili. Všetky nájdete v našom keto receptári

Čo robiť, ak počas diétneho plánu zhreším? 

Ak sa stane, že nad vami jedlo výnimočne zvíťazí, nič si nevyčítajte. To sa jednoducho môže stať. Druhý deň vo svojom snažení pokračujte, ako by sa nič nestalo. Určite si nehovorte, že ste si chudnutie pokazili a že teraz už nemá zmysel pokračovať. Naopak.

Trápi ma nadúvanie, bolesť hlavy, únava. Možno tomu predísť? 

Nadúvanie je spôsobené trávením bielkovín. Určitý podiel na ňom môže mať aj vláknina obsiahnutá v zelenine, ktorá mohla v jedálnom lístku predtým chýbať. Telo si tak na jej príjem musí zvyknúť. Môže pomôcť si zeleninu spočiatku aj tepelne upraviť a nezabúdať na pitný režim. U citlivejších klientov môže nadúvanie pretrvávať počas celej diéty. Možným spôsobom, ako ho eliminovať, je piť feniklový čaj alebo užívať liek Espumisan. Ani jeden variant však nie je zárukou, že nadúvanie odznie. 

Bolesť hlavy sa objavuje v prvých dňoch diétneho plánu. Je spôsobená detoxikáciou (odplavovaním škodlivín z tela). Bolesť zmiernite, ak budete dodržiavať dostatočný pitný režim. Prípadne môžete vyskúšať ľahké analgetikum. Bolesť hlavy by nemala pretrvávať dlhšie ako 1 deň. 

Únava súvisí s prepadom energetického príjmu a príjmu sacharidov pred plným nástupom ketózy. Je potrebné dostatočne odpočívať a dodržiavať pitný režim. Prípadne skúste doplniť horčík. 

Mám za sebou 1. krok diétneho plánu, ale stále ma trápi vysoká nadváha. Môžem si 1. krok predĺžiť?

Áno, môžete. Ak máte po skončení 1. kroku stále vysokú nadváhu, proteínové jedlá a nápoje vám vyhovujú a cítite sa dobre, môžete si 1. krok predĺžiť (max. obdobie jeho trvania je 8 týždňov). Následne sa predlžujú na rovnakú dĺžku aj 2. a 3. krok diétneho plánu.

Musím jesť počas diéty zeleninu a zdravé tuky?

Zelenina vám pomôže zmierniť pocit hladu. Navyše obsahuje vlákninu, ktorá je dôležitá na správne fungovanie črevnej mikroflóry. Zaradenie zdravých tukov je tiež dôležité, pretože vďaka ich príjmu ľahšie udržíte hormonálnu rovnováhu (pravidelný menštruačný cyklus), kvalitu vlasov, nechtov atď. Navyše majú nasycujúci efekt (menší pocit hladu). 

Ako je to s pitným režimom počas proteínovej diéty? 

Snažte sa dodržiavať aj pitný režim, vďaka ktorému bude vaše telo vyplavovať látky, ktoré nepotrebuje. Kvalitný pitný režim tiež zaistí efektívne vstrebávanie určitých živín, dobrú kvalitu pokožky a má významnú úlohu aj pri termoregulácii. Naopak, ak nebudete dostatočne piť, môžete mať problémy s bolesťou hlavy, zápchou, vznikom obličkových a močových kameňov, infekciou močových ciest a podobne. Všeobecne odporúčame denne vypiť 2,5 až 3 l tekutín. Siahnuť môžete po čistej vode, neochutených minerálkach, zelenom alebo slabom ovocnom a bylinkovom čaji alebo po nápojoch bez cukru

Môžem pri KetoDiet piť alkohol?

NIE! Alkohol je v priebehu našich diétnych plánov úplne vylúčený. Ak to s chudnutím myslíte vážne, vyhnite sa mu oblúkom.

Pracujem na zmeny, ako riešiť diétu v tomto prípade? Mám dlhší deň, ráno skoro vstávam, chodím neskoro spať. 

Aj pri zmennej prevádzke platí zásada pravidelnosti. V bdelom stave príjem v pravidelných intervaloch po asi 3 hodinách. V prípade, že má človek dlhší deň, je na mieste zaradiť prípadne ďalší nápoj (napr. posledný nápoj o 19 hod. a spánok až po polnoci). 

Musím počas diétneho plánu piť len proteínové nápoje?

Nie, nemusíte. Diétu môžete absolvovať dvojakou cestou: 

Proteínové jedlá a nápoje kombinujte podľa svojej chuti. Jednoduchým riešením pre vás môže byť voľba niektorého z pripravených výhodných balíčkov, ktoré vypracovali naše výživové poradkyne presne na mieru diétneho plánu, ktorý ste si vybrali.

Chudnutie sa zastavilo a hmotnosť neklesá. Robím niekde chybu?

Ak dodržiavate odporúčaný diétny režim, nie je dôvod obávať sa chyby. Drobné výkyvy (i niekoľkodňové) sú úplne bežné predovšetkým u žien. Prvým úbytkom na hmotnosti býva zadržaná voda naviazaná na tuk. Človek pociťuje celkovo „spľasnutie“, až potom nastupuje redukcia tukových zásob. Veľakrát je lepšie merať úbytky v cm na obvodoch (pás, boky, paže...), než sa opakovane vážiť. 

Potrebujem radu alebo podporu v priebehu chudnutia, kam sa môžem obrátiť? 

Sme vám k dispozícii v online chate priamo na webe www.ketodiet.sk, na telefóne +421 233 046 996 a emaile poradna@ketodiet.sk

Ako môžem proteínové jedlá a nápoje KetoDiet medzi sebou kombinovať? 

Výhodou našej diéty je variabilita. Všetky porcie KetoDiet Original sú medzi sebou voľne kombinovateľné

Diétny režim môžete nastaviť 3 spôsobmi: 

  • Výhodné balíčky zostavené našimi výživovými špecialistami – ľubovoľná kombinácia porcií. 
  • Proteínové nápoje – 5-krát proteínový nápoj/deň. 
  • Ľubovoľná kombinácia – kombinujete ľubovoľné proteínová jedlá a nápoje KetoDiet Original medzi sebou. Pokiaľ si porcie poskladáte bez proteínových nápojov, doplňte ich premixom vitamínov a minerálov (tie sú práve v proteínových nápojoch). 

Produktový rad KetoDiet Stay Fit a Enjoy kombinujte podľa odporúčania pri konkrétnych produktoch. 

Som v 2. kroku redukčného plánu a nechudnem. Ako je to možné?

Druhý krok už považujeme za prechodový. Výška úbytkov je v tomto kroku veľmi individuálna, každé telo reaguje na zvýšenie sacharidov inak. Záleží na tom, ako dobre je naštartovaná ketóza, či človek športuje, s akou vysokou nadváhou celkovo bojuje. U niekoho postupuje v tomto kroku chudnutie pomalšie, niekomu sa úplne zastaví. Preto je možné predĺžiť si 1. krok, v ktorom sa chudne intenzívnejšie

Za ako dlho je možné diétu opakovať?

Celý diétny plán si môžete zopakovať 6 mesiacov od ukončenia súčasného diétneho programu.
Je potrebné, aby sa telo dostatočne zregenerovalo, oddýchlo si od diétneho režimu a bolo pripravené na ďalší proces efektívneho chudnutia.

Tri rady produktov – Original, Stay fit, Enjoy

V našom e-shope nájdete viac ako stovku jedál a nápojov. Nie všetky však plnia rovnakú funkciu. Pre ľahkú orientáciu sme ich rozdelili do troch produktových radov. Pomôžu vám schudnúť, udržať nové krivky dlhodobo a môžete aj maškrtiť.

Rad KetoDiet Original – proteínové jedlá a nápoje  

Ako sa správne pripravujú jedlá a nápoje KetoDiet Original? Nápoj je príliš sladký (či hustý). 

Návod na prípravu je uvedený na obaloch. Pri príprave nápoja treba dodržať dávkovanie nápoja v prášku, ale množstvo vody je už úplne na vás.

Sú proteínové nápoje ochutené?

V e-shope si môžete vybrať zo širokej škály ochutených nápojov v dózach alebo v praktických vrecúškových baleniach s jednou porciou. Dávate prednosť naturálnej chuti? Zvoľte si v ponuke e-shopu neochutený nápoj. Môžete ho kombinovať s ochuteným v pomere 1 : 1. Výsledný nápoj tak bude menej sladký. Je vhodný aj na varenie a pečenie.

Sú kapsule KETO DIET a platené jedálne lístky vašimi produktmi?

Často sa na nás obracajú zákazníci, ktorí reklamujú či odstupujú od zmluvy na platené jedálne lístky alebo produkt kapsule KETO DIET. Upozorňujeme, že nie sme zástupcami uvedeného tovaru, ani s ním nijako nespolupracujeme. Naopak, predajca neoprávnene používa našu ochrannú známku. E-shop prevádzkovateľa pritom zaradila Štátna poľnohospodárska a potravinárska inšpekcia v Českej republike (SZPI) na zoznam rizikových stránok. Prosíme teda zákazníkov, aby venovali nákupu zvýšenú pozornosť. Pokiaľ vás zaujímajú naše keto tablety, neváhajte sa pozrieť do kategórie výživové doplnky.

Sú proteínové jedlá a nápoje KetoDiet Original bez lepku?

Áno, drvivá väčšina proteínových produktov KetoDiet je bezlepková. V e-shope ich nájdete s ikonkou BEZ LEPKU. 

Možno pripraviť proteínový nápoj vopred, alebo musí byť čerstvý?

Nápoj sa dá pripraviť aj vopred, napr. ráno si ho namiešate na celý deň. Je však dôležité uchovať ho v chlade a rozhodne nenechávať na priamom slnku (vlastnosťami sa podobá mlieku). Podobne možno pripraviť aj ďalšie z jedál KetoDiet Original (omelety, pudingy, kaše...). 

Sú proteínové tyčinky tiež plnohodnotnou porciou keto diéty? 

Áno, proteínové tyčinky nahrádzajú v priebehu diétneho plánu jedno plnohodnotné jedlo. Odporúčame ich zaradiť do jedálneho lístka len raz denne. 

Rad KetoDiet Stay Fit – potraviny bez pridaných cukrov

Sú pre mňa produkty KetoDiet Stay fit vhodné?

Ak patríte medzi vyznávačov aktívneho životného štýlu, potom určite sú. Vhodné sú aj pre všetkých, ktorí sa nachádzajú v 3. kroku diétneho plánu, a pre tých, ktorí už diétny plán KetoDiet ukončili a chcú začať pozvoľna zaraďovať sacharidy do svojej stravy.  

Produkty sú skvelé pre všetkých, ktorí majú fyzicky náročné zamestnanie a nestíhajú štandardné desiaty či obedy.  

Prečo pri názve produktov nie je uvedený počet porcií?

Z potravín typu risoni, špagety, tortilla a pod. uvaríte skvelé nízkosacharidové jedlá (inšpiráciou môžu byť naše low carb recepty). V rámci týchto receptov pridávate zeleninu, mäso atď., preto je aj počet porcií veľmi variabilný.    

H3: Na čo sú určené hotové jedlá?  

Kurča na šampiňónochmorčaie s kapustou – hotové jedlá, ktoré nevyžadujú nijakú prípravu, stačí ich ohriať. Ako jediné z radu Stay fit ich môžete už od 2. kroku diéty ako náhradu za bežné nízkosacharidové jedlo. Sú uvarené z kvalitných slovenských surovín, bez chemických látok a konzervantov. Môžete si ich pribaliť so sebou na dovolenku, nie je potrebné ich uchovávať v chladničke.  

Sú produkty Stay fit vhodné pre športovcov?

Áno, naše proteínové jedlá a nápoje sú určite vhodné pre športovcov. Predstavujú kvalitný zdroj živín nielen pred fyzickou aktivitou, ale aj po nej a podporujú regeneráciu po výkone.  

Smiem vína z radu Stay fit aj v priebehu diéty?

Aj keď majú naše vína veľmi nízky obsah zvyškového cukru, odporúčame dopriať si občasný pohár až po skončení diétneho plánu.  

Aký je rozdiel medzi produktmi KetoDiet Original a Stay fit?

Produkty KetoDiet Original boli vyvinuté na chudnutie pomocou keto diéty. Produkty KetoDiet Stay fit sú vhodné od 3. kroku alebo po skončení diétneho plánu. Všeobecne majú produkty Stay fit vyššiu energetickú hodnotu, nižší obsah bielkovín a vyšší obsah sacharidov. Jednotlivé rozdiely sa potom líšia podľa typu produktu.  

Sú produkty Stay fit vhodné pre tehotné a dojčiace mamičky?

Ako tehotná žena, tak aj dojčiaca mamička by podľa nás mala mať pravidelnú, pestrú a zdravú stravu, v ktorej budú zastúpené všetky potrebné živiny v dostatočnom množstve. To znamená bielkoviny, komplexné sacharidy aj zdravé tuky. Nemala by zabúdať ani na vitamíny a minerály. Produkty KetoDiet Stay fit môžu v takom prípade slúžiť ako doplnok zdravej stravy. V tehotenstve alebo pri dojčení však vždy konzultujte ich konzumáciu so svojím lekárom.  

Môžem si jedlá dochutiť alebo niečím doplniť?

Samozrejme. Zaraďte ich do jedálneho lístka ako súčasť nízkosacharidového jedla. Vašej fantázii sa medze nekladú. Inšpirujte sa našimi low carb receptmi.  

Rad KetoDiet Enjoy – produkty na spríjemnenie diéty

Ako môžem využiť produkty Enjoy?

V tomto produktovom rade nájdete produkty na spestrenie vašej diéty. V rámci diétneho plánu ich teda zaradiť môžete alebo vôbec nemusíte. Ide o výživové doplnky, proteínové krémy, nápojové koncentráty, sirupy, ale aj sladké a slané snacky (čokoládové guľky, čipsy, sušené mäso a pod.).  

Odkedy a v akom množstve môžem tieto produkty zaradiť do jedálneho lístka?

Všeobecne platí, že si nimi môžete spríjemniť chudnutie hneď od 1. kroku diétneho plánu. Odporúčané denné množstvo nájdete vždy v popise konkrétneho produktu. 

Všetko o objednávkach a zákazníckom účte

Môžem si vo výhodnom balíčku vybrať/zmeniť príchuti alebo produkty?

Pri výhodných balíčkoch príchuti ani produkty meniť nemožno. Balíčky sú cenovo zvýhodnené. Navyše ich pre vás zostavujeme a balíme vopred. Kapacita nášho skladu tieto výmeny neumožňuje. Diétny plán si, samozrejme, môžete zostaviť sami, a to z jednotlivých produktov podľa toho, ktoré máte radi.

Aké druhy dopravy a platieb si môžem zvoliť? 

Na stránke doprava a platba je pre vás pripravený kompletný prehľad dopravcov aj platobných metód. 

Odmeníte ma za nákup?

Staňte sa členom klubu Moja KetoDiet a čaká vás množstvo výhod. Za svoje nákupy okrem iného získate gombíky (body), ktoré premeníte na zľavu pri ďalšej objednávke

Ako mám postupovať pri vrátení tovaru?

Nerozbalený a nepoškodený tovar môžete vrátiť do 14 dní. Podrobné informácie, ako pri vrátení postupovať, nájdete v našich obchodných podmienkach. Prípadne kontaktujte náš zákaznícky servis, kde vás ochotne navedieme.

Čo robiť, ak mi neprišiel e-⁠mail s potvrdením objednávky, registrácie, zmeny hesla alebo odberu newsletteru? 

Vo svojej e-⁠mailovej schránke skontrolujte zložku s hromadnou poštou a spam. Pokiaľ nenájdete e-mail ani tam, kontaktujte náš zákaznícky servis na tel. +421 233 046 996 alebo na e-maile info@ketodiet.sk

Čo robiť, ak sa mi nepodarila platba kartou on-line? 

Skontrolujte svoju e-⁠mailovú schránku vrátane hromadnej pošty a spamu. Do 90 minút od neuskutočnenej platby by ste mali dostať e-mail s odkazom na zopakovanie platby. Cez tento odkaz môžete uhradiť objednávku znova. Skontrolujte tiež, či máte dostatok prostriedkov na účte. Pozrite sa, či ste neprekročili denný limit. Pokiaľ je na vašej strane všetko v poriadku a platba kartou sa stále nedarí, kontaktujte náš zákaznícky servis na tel. +421 233 046 996 alebo na e-maile info@ketodiet.sk. Platbu môžeme po dohovore zmeniť aj na dobierku.

Ako si vo svojom zákazníckom účte zmením osobné údaje a e-⁠mailovú adresu? 

Po prihlásení sa do svojho zákazníckeho účtu kliknite v pravom hornom rohu na ikonu používateľského rozhrania. Vyberte záložku Nastavenie účtu a upravte svoje osobné alebo kontaktné údaje. 

Za aký čas ku mne balíček príde?

Tovar, ktorý je skladom, spravidla dodáme do troch pracovných dní od prijatia objednávky. Bohužiaľ, nemôžeme ovplyvniť lehotu dodania tovaru externými dopravcami a pri ich vyťažení sa doručenie balíčka môže oneskoriť. 

Kedy získam dopravu zadarmo? 

Stačí nakúpiť za viac ako 65 € a poštovné aj balné uhradíme za vás. 

Doručíte mi balíček do zahraničia?

Proteínové jedlá alebo nápoje si môžete dopriať aj v Českej republike. Objednávajte na www.ketodiet.cz

Ako mám postupovať pri reklamácii? 

Je nám ľúto, že s našimi produktmi nie ste spokojní. Ak chcete tovar reklamovať, kontaktujte náš zákaznícky servis na tel. +421 233 046 996 alebo na e-⁠maile info@ketodiet.sk

Ako mám postupovať, keď mi pri objednávke nefunguje zľavový kód? 

Skontrolujte, či ste kód odpísali správne. Overte si, že je platný. Ak správne zadaný a platný kód nefunguje, kontaktujte náš zákaznícky servis na tel. +421 233 046 996 alebo na e-⁠maile info@ketodiet.sk

Môžem platiť klasickým bankovým prevodom?

Klasický bankový prevod v ponuke úhrady, bohužiaľ, nemáme. Môžete využiť iné spôsoby – napríklad platbu kartou online či dobierku. Viac nájdete na stránke o doprave a platbe.

Nenašli ste požadované informácie? 

Sme tu pre vás na výživovej poradni aj zákazníckom servise

+421 233 046 996
Po – Pia: 8.00–16.00 hod.

Na všetky otázky v súvislosti s chudnutím poznajú odpoveď naše výživové poradkyne:

  • poradna@ketodiet.sk
  • online chat v pravom dolnom rohu webovej stránky Po – Pia: 8.00–16.00 hod.

Objednávky v e-shope, dopravu a prevzatie balíčka má v malíčku náš zákaznícky servis: