👙 Schudnite do plaviek s 20 % zľavou. Kód PLAVKY20 platí na vybrané produkty len do nedele. A navyše môžete vyhrať voucher od Astratexu za 80 eur.

Schudnite do NOVÝCH plaviek

Tento rok včas a o 20 % lacnejšie s kódom PLAVKY20  

Buďte pripravení a slniečko vás nezaskočí. Schudnite tento rok do plaviek v pokoji a bez stresu. Je ten pravý čas, pretože zľavový kód PLAVKY20 vám teraz zlacní výber obľúbených proteínových jedál a nápojov o 20 %

Ísť nakupovať  

Vyhrajte plavky za 80 eur od Astratexu  

A ešte si môžete zasúťažiť o 10 voucherov v hodnote 80 eur napríklad na úplne nové plavky od spoločnosti Astratex. Stačí u nás nakúpiť aspoň za 210 eur a ste automaticky v hre. 

Keď budete súťažiť, dostanete darčeky  

Ak splníte jedinú podmienku účasti v súťaži o voucher – nakúpite nad 210 eur – môžete sa tešiť na darčeky: dostanete od nás sprchový olej so škoricougél proti celulitíde a vitamin C. Postarajú sa o to, aby bola aj vaša pokožka do plaviek ako nová.

Akcia platí len do nedele!

Vyhlásenie výhercov voucherov

Ako sa dozviete, že sú plavky podľa vášho výberu vaše? Zo všetkých objednávok, ktoré splnia podmienku výšky nákupu, vyžrebujeme 10 šťastlivcov, ktorých budeme kontaktovať a zašleme im voucher v hodnote 80 eur na nákup v e-shope partnera tejto akcie Astratex.sk.

Kompletné pravidlá súťaže o plavky nájdete tu.

Kód PLAVKY20 vám zlacní keto diétu. Len do nedele!  

12

Keto svet ako na dlani. Vo vašom e-⁠maile.

Recepty, novinky a tajné akcie.

Nebojte sa, žiadny spam a všetko s mierou.

Odoslaním e-⁠mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov