Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Konečne výsledky, ktoré som predtým nemohla dosiahnuť

Rada by som sa podelila o svoje skúsenosti s ketodiétou, ktorá fantasticky funguje a konečne priniesla výsledok, ktorý som inak nedokázala dosiahnuť. 

Dodržiavala som všetko presne podľa odporúčaní, teda 4 týždne krok 1, potom 10 týždňov krok 2, momentálne som v akejsi "prechodnej" fáze, kedy pridávam jedlo a 1- až 2-krát denne si urobím kokteil. Počiatočné parametre - 164 cm, 86 kg, vek cez 50 rokov.

Dnes o 4 veľkosti menšie oblečenie! Podarilo sa mi nájsť aj podobné fotky - teda podobné len v tej póze - a kto si ich pozorne prehliadne, uvidí, že rovnaké sú len tie sandále :-)  

Vľavo vlani počas dovolenky, vpravo presne po roku a po 3 mesiacoch s ketodiétou. Ďakujem za túto možnosť, veľmi mi pomohla a motivovala mnoho ďalších v mojom okolí, tak dúfam, že budú spokojní ako ja. Veľmi mi vyhovuje tento princíp chudnutia - rýchly začiatok, to hodne povzbudí, navyše žiadny hlad, v mojom prípade ani chute, ktoré sa už začínajú trocha ozývať, ale stačí len troška a sú preč.

Stále bojujem s tým, čo ma k nadváhe priviedlo - málo času, veľa práce a zlý výber potravín, snažím sa dodržiavať 3-hodinové intervaly medzi jedlami. Ide to, aj keď občas s ťažkosťami. Teraz už len dúfam, že sa podarí váhu udržať, zatiaľ ešte pomaličky klesá, tak uvidíme. Skutočne to funguje!!! 

L.H.  

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Ozvite sa nám a my vám poradíme ako schudnúť.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov