Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Chudneme s chuťou! Zľava 20 % na všetko! Platí do nedele 22. 5. Vyberte si svoje srdcovky a použite kód: 20MAJ

Plováček - Chudnite s chutou 2022

Konečne výsledky, ktoré som predtým nemohla dosiahnuť

Rada by som sa podelila o svoje skúsenosti s ketodiétou, ktorá fantasticky funguje a konečne priniesla výsledok, ktorý som inak nedokázala dosiahnuť. 

Dodržiavala som všetko presne podľa odporúčaní, teda 4 týždne krok 1, potom 10 týždňov krok 2, momentálne som v akejsi "prechodnej" fáze, kedy pridávam jedlo a 1- až 2-krát denne si urobím kokteil. Počiatočné parametre - 164 cm, 86 kg, vek cez 50 rokov.

Dnes o 4 veľkosti menšie oblečenie! Podarilo sa mi nájsť aj podobné fotky - teda podobné len v tej póze - a kto si ich pozorne prehliadne, uvidí, že rovnaké sú len tie sandále :-)  

Vľavo vlani počas dovolenky, vpravo presne po roku a po 3 mesiacoch s ketodiétou. Ďakujem za túto možnosť, veľmi mi pomohla a motivovala mnoho ďalších v mojom okolí, tak dúfam, že budú spokojní ako ja. Veľmi mi vyhovuje tento princíp chudnutia - rýchly začiatok, to hodne povzbudí, navyše žiadny hlad, v mojom prípade ani chute, ktoré sa už začínajú trocha ozývať, ale stačí len troška a sú preč.

Stále bojujem s tým, čo ma k nadváhe priviedlo - málo času, veľa práce a zlý výber potravín, snažím sa dodržiavať 3-hodinové intervaly medzi jedlami. Ide to, aj keď občas s ťažkosťami. Teraz už len dúfam, že sa podarí váhu udržať, zatiaľ ešte pomaličky klesá, tak uvidíme. Skutočne to funguje!!! 

L.H.  

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov