Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Chudneme s chuťou! Zľava 20 % na všetko! Platí do nedele 22. 5. Vyberte si svoje srdcovky a použite kód: 20MAJ

Plováček - Chudnite s chutou 2022

ZLATÁ zľava na poukážky

AKCIA BOLA UKONČENÁ. Adventné obdobie je v plnom prúde a vy neviete, kam skôr skočiť? Pečenie cukroviniek, vianočná výzdoba domova a do toho ešte zháňanie darčekov pre svojich blízkych. Dochádza vám inšpirácia, aký vhodný darček vybrať? Venujte svojim blízkym DARČEKOVÚ POUKÁŽKU KetoDiet. Iba dnes na zlatú nedeľu navyše s 15 % zľavou.

Máte vo svojom okolí niekoho, kto sa dlho odhodláva zatočiť so svojimi nadbytočnými kilogramami? Ukážte mu, že vám na jeho zdraví záleží a nadeľte mu pod stromček proteínovú diétu. Poukážky sa však hodia aj pre tých, ktorí dbajú na zdravú a vyváženú stravu. Príprava jedál je jednoduchá a rýchla. Uvítajú ich aj zaneprázdnení ľudia.

Navyše tú správnu poukážku pre svojich blízkych môžete vybrať z pohodlia svojho domova. Ušetríte čas, ale aj peniaze, pretože iba dnes máte možnosť nakúpiť DARČEKOVÉ poukážky KetoDiet s 15 % zlatou zľavou. 

Vyberajte z niekoľkých druhov darčekových poukážok, či už na jednotlivé proteínové jedlá, alebo na výhodné balíčky, ktoré vypracovali naše výživové poradkyne.

Akcia platí len na zlatú nedeľu 18. 12. 2016.

Chcem DARČEKOVÚ POUKÁŽKU.

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov