Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Chudneme s chuťou! Zľava 20 % na všetko! Platí do nedele 22. 5. Vyberte si svoje srdcovky a použite kód: 20MAJ

Plováček - Chudnite s chutou 2022

Zákazníci KetoDiet pomohli deťom v Indii

Vo štvrtok 24. 4. 2014 sme usporiadali v Prahe neformálne stretnutie, ktoré sa nieslo v duchu známej talkshow, ktorého vrcholom bolo odovzdanie darčekového šeku občianskemu združeniu Zmeň môj osud. Vďaka vám a akcii "Pridajme kilá tam, kde sú potrebné" sme spoločne mohli pomôcť tým najpotrebnejším - deťom. 

Za celý rok tvoril výťažok z predaje 156 000 Kč. Šek na túto čiastku si prevzala herečka Jana Paulová, patrónka združenia.

Večerom, ktorý sa niesol v duchu známej talkshow, sprevádzal moderátor Miloš Pokorný. Na gauči pražského Fashion Clubu vyspovedal herečku Janu Paulovú a hudobníka Jakuba Smolíka, ktorí s KetoDiet zhodili prebytočné kilá a drží sa tak vo forme. Aj vďaka nim sa z predaje produktov KetoDiet vyzbieralo 156 000 Kč. Prostriedky sa použijú na stavbu dievčenskej školy v Indii.

„Som nadšená, že sa aj v takej ťažkej dobe nájdu spoločnosti, ktoré rady prispejú na dobročinné účely. V nadácii Zmeň môj osud vyzbierané prostriedky použijeme na stavbu školy pre dievčatá v Indii,“ uviedla Jana Paulová, herečka a patrónka občianskeho združenia Zmeň môj osud.                                             

„Pomáhať tým, ktorí to potrebujú, vnímam ako prirodzené. Chcem poďakovať našim zákazníkom za ich ochotu chudnúť a zároveň prispieť na dobrú vec,“ hovorí Jiří Šusta, majiteľ spoločnosti KetoDiet.

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov