Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Chudneme s chuťou! Zľava 20 % na všetko! Platí do nedele 22. 5. Vyberte si svoje srdcovky a použite kód: 20MAJ

Plováček - Chudnite s chutou 2022

Valentínske zľavy až 50 %. Poďte vyberať.

AKCIA BOLA UKONČENÁ

Kto miluje, ten zlacňuje. My sme sa tento rok evidentne zamilovali hodne. Oslávte s nami Valentína, sviatok všetkých zamilovaných, a doprajte si proteínové jedlá a nápoje so zľavou až 50 %.

 

Láske a zľavám jednoducho nerozkážete. Od dnešného dňa až do nedele 21. februára vyhlasujeme Valentína a roztáčame zľavové tornádo. Mrknite sa na našu špeciálnu zamilovanú stránku, kde na vás čaká veľa skvelých zliav.

Zľavy na výhodné diétne balíčky

Začneme tým najlepším. Chcete sa pustiť do niektorého z diétnych plánov? Práve teraz je tá pravá chvíľa. Všetky výhodné balíčky môžete objednať za akciovú cenu. Nízkej, strednej aj vysokej nadváhe dajte zbohom bez hladovania. Chudnite pohodlne, efektívne a s chuťou.

 

Zľavy na proteínové nápoje KetoDiet

Zľavy na balíčky proteínových nápojov

Ak ste si obľúbili naše proteínové nápoje, zvolajte trikrát HURÁ. Všetky výhodné balíčky ochutených ketonápojov sme zlacnili o 20 % a vás tak čakajú 2, 3 alebo 4 týždne diéty za skvelú cenu. A tá chuť!

 

Ďalší proteínoví favoriti na scéne

Možno sa práve nechystáte držať ketodiétu, ale našli ste medzi našimi produktmi také, bez ktorých jednoducho nemôžete žiť. Naša valentínska akcia myslí aj na vás. Atraktívne ceny si obliekli proteínové evergreeny, ale aj low carb novinky. Stačí si vybrať.

 

Akcia platí od 8. do 21. 2. 2021 na valentínske produkty v e-shope KetoDiet.

 

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov