Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Extra zľava 15 % na všetky výhodné balíčky! Platí do nedele 3. 7. Schudnite efektívne a s chuťou! Zľavový kód: VYHODNE15

Plováček - Výhodné balíčky

Ako vyzerá 3. týždeň chudnutia s KetoDiet?

Už 3 týždne chudnutia má pani Sylvia za sebou a všetkých z vás by isto zaujímalo, či ju nadšenie z predchádzajúceho obdobia neopustilo. Sylvia sa o minulom týždni rozpísala, tak posúďte sami ako sa cíti a do akej miery KetoDiet ovplyvnila jej bežné denné rituály a zvyky.

Cítim sa plná energie

"Prešiel ďalší týždeň, ani neviem ako, veľmi rýchlo mi ubiehajú dni. Cítim sa plná energie, za posledné dni som porobila také veci, ktoré som odkladala veľmi dlho. Snažím sa aspoň 2 krát do týždňa chodiť cvičiť do Línia Clubu, aj keď pri malej a manželovom pracovnom vyťažení to nie je ľahké skĺbiť. Po hodinovej zostave, ktorá je zameraná na precvičenie a posilnenie celého tela sa cítim ako nabitá energiou. A konečne som v sebe našla silu zacvičiť si aj doma, aj keď len 1/2 hodinku ale predsa."

Prešli ma všetky chute

"Predtým som mala problém ráno vyliezť z postele a teraz vstávam skôr ako dcérka :-) Predtým pri rôznych diétach som chodila ako lev v klietke, bola som hladná a podráždená, stále som myslela na to čo by som zjedla, teraz mi nerobí žiadny problém mať pred sebou normálne jedlo ani všakovaké pochutiny. Vďaka Ketodiet nepociťujem hlad, preto ma po pár dňoch prešli všetky chute."

jidlo3.pngManžel ma pokúša, ale ja sa nedam!

"Doma varíme často, snažím variť tak, aby dcérka mala vyváženú stravu, ale aby to chutilo aj manželovi. Rada varím a vymýšľam rôzne variácie a musím povedať, že Ketodiet nijako neovplyvnila túto moju skoro dennodennú činnosť. Manžel ma z času na čas pokúša napr. Nutelou keď som im piekla palacinky a nemala som ani najmenší problém odmietnuť. Príprava jedál KetoDiet mi zaberá minimum času, neukracuje ma o čas, ktorý môžem venovať rodine. Takže pokračujem ďalej a zatiaľ nemám pocit žeby som toho už mala dosť, ubúdajúce kilá a centimetre ma neskutočne motivujú a nabíja ma to dobrou náladou."  

A tu sú priebežné výsledky Sylviina chudnutia. Nabudúce sa môžete tešiť aj na detailné meranie obvodu pása, a bokov a uvidíte, že zmena je naozaj výrazná.

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov