Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Chudneme s chuťou! Zľava 20 % na všetko! Platí do nedele 22. 5. Vyberte si svoje srdcovky a použite kód: 20MAJ

Plováček - Chudnite s chutou 2022

TERAZ o 27 € LACNEJŠÍ balíček proteínových jedál a nápojov. Vráťte sa späť do formy!

AKCIA BOLA UKONČENÁ. Je nám jasné, že koniec prázdnin sa pre platenie školských pomôcok a krúžkov vašich ratolestí môže stať nemalou pohromou pre vaše peňaženky. Do toho všetkého ešte v práci potajomky zaťahujete brucho, aby nebolo vidieť, že ste na dovolenke niekoľko kilogramov pribrali? Chopte sa svojej šance a využite od 21. do 31. 8. 2017 našu akciu NASPÄŤ DO FORMY. Nachystali sme pre vás balík proteínových jedál a nápojov KetoDiet MEDIUM za akciovú cenu.

Späť do formy

Letné dovolenkové mesiace často zvádzajú k leňošivému režimu. V horúcich dňoch dávate prednosť kúpalisku namiesto fitnescentra, večer si s priateľmi radi štrngnete pohárom s niečím dobrým a zmrzlinami tiež nepohrdnete. Jeseň je však takmer tu a je potrebné sa vrátiť späť do formy. Pomocnú ruku vám podá BALÍČEK MEDIUM 1. krok pre ženy aj pre mužov, ktorý sme zlacnili o celých 27 eur.

105 porcií KetoDiet len za 155 €

Balíček Medium 1. krok ušili naše výživové poradkyne presne na mieru na redukciu strednej nadváhy. Je zložený z najobľúbenejších proteínových jedál a nápojov, aby si aj počas diéty pochutnal naozaj každý. Užite si proteínový balíček na 21 dní a zatočte so svojou nadváhou. Balíček obsahuje TOP KetoDiet produkty:  

Akcia platí od 21. do 31. 8. 2017.

Chcem svoj balíček

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov