Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Chudneme s chuťou! Zľava 20 % na všetko! Platí do nedele 22. 5. Vyberte si svoje srdcovky a použite kód: 20MAJ

Plováček - Chudnite s chutou 2022

Štartujeme instagramovú výzvu #MojeKetoLeto

Varíte a pečiete často a s chuťou? Vymýšľate si svoje originálne recepty z KetoDiet dobrôt? Nenechávajte si ich zásuvke, podeľte sa o ne s ostatnými, buďte inšpiráciou a získajte darček!

Chcete sa zúčastniť výzvy #MojeKetoLeto?

Zdieľajte v období od 15. 7. do 11. 8. 2019 na svojom profile na Instagrame fotografie svojich obľúbených receptov na slané aj sladké dobroty, ktoré ste vy sami vymysleli prostredníctvom ktoréhokoľvek z produktov KetoDiet. Do popisku napíšte recept ingrediencie, množstvo a postup pridajte hashtag #MojeKetoLeto a označte náš profil @ketodietsk.

Inšpirujte ostatných „KetoDieťákov“ a vyhrávajte!

Vymýšľať nové recepty a vyhnúť sa v kuchyni stereotypu je niekedy ťažké. Poďte s ostatnými KetoDieťákmi spojiť hlavy dohromady a vytvoriť čo najväčší zásobník receptov, v ktorom potom všetci nájdete inšpiráciu na KetoVarenie vo chvíľach, keď budete mať náladu skúsiť niečo nového.

Vašu kreativitu a fantáziu samozrejme náležite oceníme.

Vyberieme päť najnápaditejších receptov a ich autori získajú balíček v hodnote 55 € a navyše tlačenú KetoDiet kuchársku knihu ako DARČEK! Vyhodnotenie výzvy prebehne v priebehu augusta.

Hurá zapnúť sporáky a s chuťou do toho! Zdieľajte neobmedzené množstvo receptov čím viac, tým väčšia šanca na odmenu a väčšia vlna inšpirácie pre ostatných KetoDieťákov. 

Chcem sa zapojiť!

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov