Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Chudneme s chuťou! Zľava 20 % na všetko! Platí do nedele 22. 5. Vyberte si svoje srdcovky a použite kód: 20MAJ

Plováček - Chudnite s chutou 2022

Spokojný klient mi robí radosť

Sieť našich partnerských predajných miest sa významne rozrástla a nielen o fitnescentrá či dámske salóny, ale takisto o jednotlivcov, ktorí sa profesionálne zaoberajú zdravým životným štýlom a vyváženou stravou.

Radi spolupracujeme s ľuďmi, ktorí majú zapálenie pre svoju prácu, robia ju s nadšením a na 100 percent. Medzi takých patrí aj výživová poradkyňa Ivana Nohavová, ktorú sme pre vás troška vyspovedali.Pekný deň, Ivana. Poviete nám najskôr, ako ste sa k výživovému poradenstvu vlastne dostali?

Dobrý deň aj vám všetkým! Výživovú poradkyňu robím tri roky. Vyštudovala som to len tak pre seba a potom som začala radiť kamarátom. Čoskoro bol záujem väčší a väčší, a tak som si založila výživovú poradňu. Robím to predovšetkým preto, že viem, že ľudia si nevedia zostaviť svoj jedálniček. Nie sú na to zvyknutí. Sú stále tlstejší, narastá im nadváha, obezita a s tým aj zdravotné riziká. To nie je nič pozitívneho.

Kto je vaším typickým klientom?

Klientov mám rôznych, od študentov, cez zaneprázdnených mužov stredného veku až po dôchodcov. Väčšinou prichádzajú pre nespokojnosť so svojím vlastným telom alebo mi klientov posielajú priamo lekári. Najväčšie percento klientov tvoria ženy nad 50 rokov. V tomto veku sa ženám chudne väčšinou veľmi ťažko. Pohybová aktivita týchto žien nie je príliš výrazná, skôr naopak, a preto musia byť pri redukcii dôslednejšie. Klienti často skúšajú redukciu sami, nezvládajú ju však, a preto vyhľadávajú pomoc výživového poradcu.

Prečo ste sa rozhodli pre spoluprácu s KetoDiet?

V každom prípade je mojou hlavnou činnosťou učiť ľudí správne si zostaviť vyvážený jedálniček a chudnúť pomocou vhodných potravín a vyváženého jedálneho lístka. Občas sa však klient dostane do stavu, kedy sa redukcia na dlhšiu dobu pozastaví, klient je demotivovaný a v tejto situácii nám práve KetoDiet veľmi pomáha.

Ako hodnotia KetoDiet vaši klienti?

O KetoDiet sa jednoducho stala veľmi obľúbenou. Prvýkrát som ju vyskúšala na sebe a schudla som. Klienti túto zmenu ihneď zaznamenali, pretože som zhodila iba tuky. Niektorí ju chceli vyskúšať takisto. A všetci mali veľmi dobrý výsledok, boli výrazne spokojní, neboli hladní, nemali chute, boli zasýtení a mali energiu. Väčšina klientov si kúpila KetoDiet na 14 dní a po tejto dobe si prišli po ďalšie 14-denné balenie.

Ďalšou spokojnou skupinou klientov sú tí, ktorí potrebujú rýchlo schudnúť za krátku dobu, napr. na zjednodušenie - žena išla na dovolenku, chcela počas 14 dní schudnúť do plaviek, ďalšia má ísť na zraz zo základnej školy po 20 rokoch a chce dať rýchlo nejaké kilo dole alebo napríklad ide klientka na svadbu atď. V tomto je KetoDiet úžasná - rýchle chudnutie bez hladovania.

Takisto do poradne na klasickú výživu prídu klienti, ktorí chcú s KetoDiet začať sami od seba. S tým tiež súhlasím, pokiaľ klient nemá žiadne zdravotné indispozície. KetoDiet perfektne naštartuje metabolizmus, klient vidí pekné výsledky, je motivovaný, potom sa pustí do správne vyváženej stravy omnoho jednoduchšie, takže výsledky sú dvakrát lepšie.

A ako by ste ohodnotili produkty KetoDiet vy sama?

Tento výrobok hodnotím veľmi kladne, pretože každému špecialistovi na výživu urobí radosť spokojný klient. Výsledky klientov sú niekedy až neuveriteľné. Veľmi, skutočne veľmi rada spolupracujem s profesionálmi, a to tím KetoDiet rozhodne je.

Čo by ste chceli odkázať tým, ktorí s chudnutím stále otáľajú?

Všetkým klientom, ktorí sa ešte nerozhodli, by som odkázala, nech KetoDiet vyskúšajú. Vo svojej poradni nemám žiadneho klienta, ktorý by nebol spokojný. Zo začiatku premýšľajú, nedôverujú, pretože vyskúšali rôzne výrobky od iných firiem a stratili v ne dôveru, ale hneď ako sa rozhodnú a idú do toho, potom vôbec neľutujú. KetoDiet ich presvedčí. Klient nemá čo stratiť - iba pár kíl tukov a to je predsa to najlepšie :-)

Ďakujeme!

Nielen o výžive, jedálničku a poradenstve môžete s nami diskutovať na našom Facebooku.

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov