Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Chudneme s chuťou! Zľava 20 % na všetko! Platí do nedele 22. 5. Vyberte si svoje srdcovky a použite kód: 20MAJ

Plováček - Chudnite s chutou 2022

Schudnúť po troch deťoch? Jednoduchšie, než si myslíte

Žiadna výhovorka nie je dosť silná, ak je motivácia silnejšia. Keď navyše zistíte, že vám diéta vlastne chutí, ide to samo. A hneď ako sa dostavia prvé výsledky a pochvaly, nič vás nezastaví. Svoje o tom vie Petra, mama troch detí, ktorej KetoDiet zmenila život.

S chudnutím začnem v pondelok. Budúci mesiac. Od nového roka.“ Tiež vám to niečo pripomína? Odhodlať sa na diétu skrátka nie je také ľahké. O to väčšie prekvapenie vás potom čaká, keď zistíte, že priebeh diétneho plánu je oveľa jednoduchší, než ste čakali.

Peťa, ktorá je zhodou okolností našou kolegyňou na oddelení marketingu, na proteínovú diétu KetoDiet prvýkrát narazila v predchádzajúcom zamestnaní. Namiesto obvyklých výhovoriek sa spýtala inak:


“Prečo sa do toho pustiť?”

Dôvodov našla veľa. Tiež ich pár máte?

Prečítajte si celý príbeh o chudnutí našej kolegyne Petry.


Zistíte, čo ju vyviedlo zo začarovaného kruhu. Prečo stavila na KetoDiet a aké si v nej našla zaľúbenie. A výhovorky typu „Nemám na to čas, peniaze, vôľu a pod.“ vás neskolia!

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov