Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Chudneme s chuťou! Zľava 20 % na všetko! Platí do nedele 22. 5. Vyberte si svoje srdcovky a použite kód: 20MAJ

Plováček - Chudnite s chutou 2022

PROTEÍNOVÝ nápoj do vrecka TERAZ V AKCII

AKCIA BOLA UKONČENÁ. Obľúbili ste si náš proteínový nápoj BASIC? Teraz s jeho nákupom na 2 týždne ušetríte. A to pred Vianocami určite nie je na zahodenie.

Hovorí sa, že čert nikdy nespí, a tak sa vám môže veľakrát zdať, že je vo vašom okolí čoraz väčšie a väčšie množstvo dobrôt a maškŕt, ktoré pomaličky podrývajú vašu silnú vôľu i všetko vaše snaženie. My vám, naopak, chceme dopriať čerstvú dávku motivácie.

PROTEÍNOVÝ nápoj BASIC na 2 týždne v AKCII

S nákupom 70 samostatných porcií vášho obľúbeného nápoja teraz ušetríte 50 €. A príchuť si môžete vybrať podľa seba. Ponúkame ich viac ako 10! Vyberajte zo smotanových, ovocných alebo exotických. Nápoj bude zakaždým chutiť inak a chudnutie nebude nuda.

Komfortne ho môžete mať kedykoľvek pri sebe bez toho, aby vám zaberal miesto v taške. Bez problémov sa vám zmestí aj do vrecka. Vďaka jednotlivým porciám si svoj drink pripravíte v práci, na cestách alebo na chalupe. Alebo pokojne aj na návšteve.

Akcia platí od 31. 10. do 6. 11. 2016 alebo do vypredania zásob.

Chcem svoj proteínový nápoj

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov