Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Chudneme s chuťou! Zľava 20 % na všetko! Platí do nedele 22. 5. Vyberte si svoje srdcovky a použite kód: 20MAJ

Plováček - Chudnite s chutou 2022

Premena 3 čitateliek sa začala. Pôjde im chudnutie?

Je úžasné, že sa do našej výzvy k Superpremene prihlásilo niekoľko stoviek odvážnych a najmä odhodlaných žien a dievčat, z ktorých sme však museli vybrať iba 3 dámy, ktoré teraz čaká niekoľko týždňov s KetoDiet. Každá má svoj cieľ, svoj sen. Poďme sa bližšie zoznámiť s Hankou, Markétou a Monikou.

 

hubnemeZENAIN_A.jpgPani Hanka má 59 rokov a pracuje ako riaditeľka jednej základnej školy. Meria 158 cm a váži 78 kg. Hanka už má niekoľko diét za sebou, jednu s lepším, druhú s horším výsledkom, ale nikdy sa jej ešte nepodarilo svojej nadváhy zbaviť úplne, čo ju hnevá a za svoje nadbytočné kilá sa hanbí.

Bojuje predovšetkým s tukom na páse, ktorý môže byť veľmi nebezpečný, zvlášť vo vyššom veku. Rada by zhodila zhruba 15 kg, naučila sa pravidelne stravovať a hlavne si svoju hmotnosť dlhodobo udržať.

Druhou odvážnou je slečna Markéta, ktorá má 23 rokov a živí sa ako zubná inštrumentárka. Pri výške 172 cm má Markéta 111 kg, s ktorými Marketa.jpgrozhodne nie je zmierená a rozhodla sa s nimi raz a navždy zatočiť. Zatiaľ zo svojej stravy vyradila alkohol aj sladké nápoje, čo sa odrazilo výrazným úbytkom kilogramov. 

Motiváciou jej sú okrem iného nové krásne letné šaty, na ktoré v súčasnosti nemá ani štipku odvahy.

Poslednou chudnúcou čitateľkou je pani Monika, maminka dvoch odrastených detí (17 a 8 rokov), ktorá s nadváhou začala mať problémy po tehotenstve a zatiaľ jej žiadny spôsob chudnutia príliš nevyhovoval. Kilá sa jej jednoducho držia ako kliešte. Monika má 175 cm a váži 85 kilogramov. 

Pracuje ako kaderníčka a je celé dni na nohách, aktívne však príliš nešportuje. Rada by získala odborné vedenie a schudla aspoň 10 kg najmä preto, aby sa znova cítila dobre. Monika.jpg

Všetky 3 čitateľky od nás dostali balíček produktov proteínovej diéty KetoDiet na celé obdobie diétneho plánu a navyše majú k dispozícii našu nutričnú špecialistku Martinu, ktorá im pomôže s jedálnym lístkom aj toľko potrebným povzbudením.

Poďte s nami držať všetkým trom ženám palce a sledujte náš blog alebo magazín Žena-in, kde sa dozviete, ako im chudnutie ide, čo im v priebehu diéty vyhovuje a čo nie a na čo sa najviac tešia.

Rozhovory s jednotlivými čitateľkami si môžete prečítať v špeciálnej sekcii Chudnete v magazíne Žena-in.    

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov