Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Chudneme s chuťou! Zľava 20 % na všetko! Platí do nedele 22. 5. Vyberte si svoje srdcovky a použite kód: 20MAJ

Plováček - Chudnite s chutou 2022

PODPORÍME vás aj cez víkend

KetoDiet výživové poradkyne vám budú počas náročných decembrových dní po novom k dispozícii aj cez víkend. Pýtať sa môžete na čokoľvek, stačí zavolať na +421 911 834 708. Ochotne poradia a podporia vás na ceste za vysnívanou postavou.

Predvianočné obdobie hádže chudnutie troška polená pod nohy. Firemné večierky, cukrovinky a stoly prehýbajúce sa pod dobrým jedlom. Všetci to poznáte. Predovšetkým v sobotu a v nedeľu, keď ste mimo pracovného režimu, je náročnejšie zachovať si počas diéty chladnú hlavu. Pretože sú naše výživové poradkyne profesionálky celou svojou dušou a vaše zhodené kilogramy prežívajú rovnako, ako by to boli ich vlastné, v náročnom decembri vám chcú byť k dispozícii aj cez víkendy. Potrebujete dodať motiváciu počas diéty alebo sa len opýtať na zloženie jedálneho lístka? Neváhajte a obráťte sa na ne.

Výživové poradkyne sa budú tešiť na vaše všetečné telefonické otázky vždy medzi 9.00 a 17.00 hodinou v dňoch:

  •   3. – 4. 12. 2016
  • 10. – 11.12. 2016
  • 17. – 18. 12. 2016

Vo všedných dňoch je vám, samozrejme, k dispozícii naša výživová poradňa aj na emaile poradna@ketodi­et.sk alebo v našom online chate od 8.00 do 17.00 hodiny.

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov