Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Extra zľava 15 % na všetky výhodné balíčky! Platí do nedele 3. 7. Schudnite efektívne a s chuťou! Zľavový kód: VYHODNE15

Plováček - Výhodné balíčky

Pani Sylvia schudla

Každý, kto sa niekedy snažil zhodiť prebytočné kilá, vám celkom určite povie, že to nie je prechádzka ružovou záhradou. Máte vôľu, odhodlanie a motiváciu? Tak máte na polovicu vyhraté. Pani Sylvia má za sebou už viac ako mesiac redukčného programu a preto sme ju pre vás máličko vyspovedali.

Pekný deň, Sylvia, ako sa Vám darí dodržovať celý diétny program? Neprenasledujú Vás „chute" na maškrty?

V druhej fáze KetoDiet mám trošku problém udržať sa na uzde a neprekračovať povolené množstvo jedla, ktoré v rámci tejto fázy môžem konzumovať. Avšak zatial sa mi to darí aj keď niekedy je to ťažké. Napríklad varila som si špenátovú polievku s vajíčkom na tvrdo a z mozarellou. Strašne mi chutila a dala by som si aj viac, ale keď som si predstavila moju doterajšiu snahu, nestálo to za to. Chute nemám, okolo mňa môže byť hocijaké jedlo, darí sa mi odolávať.

Chýbajú Vám napríklad nejaké konkrétne jedlá?

Trochu mi chýba ovocie, ktoré dcérke denne dávam, ale snažím sa to vynahradiť surovou  zeleninou, takže určite netrpím (smiech).

A čo pravidelný jedálniček? Nepodvádzate trošku?Pribehy_o_chudnuti_Sylvia.jpeg

Stále je pre mňa najväčším problémom jesť 5x denne. Môj denný režim je nastavený podľa dvojročnej dcérky, takže ráno vstávam okolo pol ôsmej, o ôsmej si dávam raňajkovú kašu, po jedenástej proteinový nápoj, o tretej bežné jedlo, o šiestej tyčinku alebo nápoj podľa toho, kde sa náchádzam. Chodím spať okolo jedenástej a preto ako posledné jedlo, o deviate, si dávam už len polovicu proteinového nápoja. 

V čom Vám KetoDiet pomáha?

Musím povedať, že vďaka KetoDiet mám viac času na ostatné povinnosti a aktivity, aj keď často rozmýšlam nad tým, ako sa budem stravovať po skončení tretej fázy, či nenastane jojo efekt a nevrátim sa na pôvodnú váhu. Zatial som však odhodlaná vydržať a vytrvať.

Ďakujeme a držíme pani Sylvii palce!

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov