Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Chudneme s chuťou! Zľava 20 % na všetko! Platí do nedele 22. 5. Vyberte si svoje srdcovky a použite kód: 20MAJ

Plováček - Chudnite s chutou 2022

NOVINKY! Malinová proteínová kaša a hovädzia proteínová polievka

Dnes pre vás máme hneď dve NOVINKY v ponuke našich proteínových jedál. Proteínovú kašu s malinovou príchuťou a proteínovú polievku s hovädzou príchuťou.

Varila myšička kašičku...

Spomínate si na túto riekanku z detských čias? Už dávno však neplatí, že kaša je len pre malé deti. A my to veľmi dobre vieme. Preto sme pre vás rozšírili ponuku raňajkových kaší a „uvarili“ novú malinovú prote ínovú kašu, ktorá vám spríjemní každé ráno. V čom je jej kúzlo?

Hustá, s veľkými kúskami malín, vysokým obsahom bielkovín a minimom cukrov. Oslaďte si ráno bez obáv z nadbytočných kilogramov.

Kúpiť malinovú proteínovú kašu

Polievka je grunt

Polievka býva základom každého vyváženého jedálneho lístka. A na nezaplatenie môže byť práve tá, ktorá vám pomôže schudnúť. Ak ste si obľúbili našu rezancovú proteínovú polievku s kuracou príchuťou, určite ochutnajte novinku – rezancovú proteínovú polievku s hovädzou príchuťou.

Silná, voňavá, s množstvom rezancov, vysokým obsahom bielkovín a minimom cukrov. Hotová je raz-dva a môžete si ju pripraviť aj v kancelárii.

Kúpiť proteínovú polievku s hovädzou príchuťou

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov