Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Extra zľava 15 % na všetky výhodné balíčky! Platí do nedele 3. 7. Schudnite efektívne a s chuťou! Zľavový kód: VYHODNE15

Plováček - Výhodné balíčky

NOVINKA! Proteínové cestoviny pre váš zdravý jedálny lístok

Celý tím KetoDiet vám do nového roku 2017 praje len to najkrajšie a, samozrejme, veľa úspechov v zhadzovaní prebytočných kilogramov. A pretože ste už nejaký čas žiadali o rozšírenie sortimentu proteínových jedál, urobíme vám teraz určite radosť. Dúfame, že vám KetoDiet proteínové cestoviny FUSILLI so 60 % obsahom bielkovín budú chutiť.

 

Cestoviny v diéte? Žiadny problém!

Svojich obľúbených cestovín sa nemusíte vzdávať ani v diétnom režime. Proteínové cestoviny FUSILLI si môžete pripraviť na obed alebo na večeru bez toho, aby ste sa museli obávať nadbytočných kilogramov. Naservírujte si ich spoločne aj so svojím manželom či manželkou, ktorí práve nechudnú. Ocenia, že im spestríte a skvalitníte ich stravovanie. FUSILLI KetoDiet obsahujú až 60 % kvalitných bielkovín a minimum cukrov. A navyše sú hotové do 7 minút. Žiadna dlhá a zložitá príprava chutného obeda alebo večere sa vás už nebude týkať.

Proteínové cestoviny verzus klasické cestoviny

Bežné cestoviny neobsahujú žiadne bielkoviny a sú vyrobené z vody a múky, ktorá štíhlej línii určite neprospieva a zbytočne zvyšuje hladinu krvného cukru. Rýchlo po nich dostanete hlad. Oproti tomu proteínové cestoviny vás dostatočne zasýtia a vďaka nízkemu glykemického indexu vás po nich nebude lákať sladké.

Proteínové cestoviny neomrzia

Proteínové cestoviny FUSILLI si môžete dopriať už od 1. kroku diétnych plánov KetoDiet. Pridajte si k nim svoju obľúbenú zeleninu a podčiarknite tak ich skvelú chuť. Cestoviny vás nikdy neomrzia, pretože existuje nekonečne veľa možností, ako si ich pripraviť. Či už s rôznymi omáčkami, alebo vo forme studených šalátov. Ak nepatríte medzi zdatných šéfkuchárov, nemajte obavy. Naše výživové poradkyne pre vás pripravili recepty na niekoľko lahodných omáčok, ktoré zvládne každý začiatočník a sú hotové za pár minút.

Prečo práve proteínové cestoviny KetoDiet?

„Odpoveď je jednoduchá: Pretože sú ideálne na rýchlu večeru, či už ste v redukčnom režime alebo nie. Vyhľadávajú ich napríklad aj športovci, pre ktorých je príjem bielkovín dôležitý najmä pre rýchlejšiu regeneráciu. To však neznamená, že sú vhodné len v prípade, že chcete budovať svaly. Majú optimálne sýtiace vlastnosti a vzhľadom na to, že obsahujú iba rastlinné bielkoviny, sú skvelou alternatívou pre všetkých, ktorí sa rozhodli zo svojho jedálneho lístka vyradiť mäso," odpovedá výživová poradkyňa a diétna trénerka Martina Dvořáková. „Odporúčam ich tiež seniorom, ktorí často nedokážu do svojej stravy zaradiť bielkoviny v takom množstve, aby pokryli potreby starnúceho organizmu," dodáva.

Chcem proteínové cestoviny FUSILLI

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov