Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Chudneme s chuťou! Zľava 20 % na všetko! Platí do nedele 22. 5. Vyberte si svoje srdcovky a použite kód: 20MAJ

Plováček - Chudnite s chutou 2022

NOVINKA! L-Carnitine – spaľujte tuky raketovou rýchlosťou.

Horúcou novinkou v našom e-shope je oddnes KetoDiet L-Carnitine 35 000 chróm. Účinný spaľovač tukov, ktorý si budete môcť dopriať v priebehu ktoréhokoľvek diétneho plánu KetoDiet alebo pred obľúbeným cvičením.

Najväčším pozitívom L-carnitinu 35 000 + chróm je jeho schopnosť efektívne spaľovať tuky, ktoré mení na energiu. Aj preto sa mu v angličtine hovorí „fat burner“, teda „spaľovač tukov“. Hodí sa do všetkých 3 krokov proteí novej diéty KetoDiet a užívať ho môžete aj po ukončení diétneho plánu. V kombinácii s chrómom má pozitívny vplyv na zvýšenie výkonnosti, zlepšenie regenerácie, podporuje srdcovú činnosť a znižuje chuť na sladké. Navyše je úplne bez cukru.

KetoDiet L-Carnitine 35 000 +chróm vypite asi 30 minút pred plánovanou športovou aktivitou a môžete sa s chuťou pustiť do cvičenia. Vhodný je predovšetkým pri aeróbnom cvičení, ako je beh, jazda na bicykli, beh na páse, zumba, aerobik a podobne.

NÁŠ TIP: Strážte si pri cvičení hodnotu svojej tepovej frekvencie (TF), aby ste sa po celý čas pohybovali v pásme ideálnom na spaľovanie uložených tukov. TF by sa mala pohybovať v rozmedzí 60 až 75 % vašej maximálnej SF. Kontrolovať ju môžete pomocou športtesterov, ktorých je na trhu viac než dosť. Ak žiadny nevlastníte, nezúfajte a použite jednoduchý vzorec na výpočet vašej maximálnej tepovej frekvencie (MTF):

MTF = 220 (alebo 226 u žien) - váš vek(v prípade, že často trénujete, počítajte vek x 0,7)

Ak máte svojho fitness trénera, určite vám ochotne poradí.

Pokiaľ budete užívať KetoDiet L-Carnitine dlhodobo, zvýšite tým svalovú výkonnosť pri športe a účinnosť spaľovania tukov počas redukcie. Malý význam má vtedy, ak sa užíva krátkodobo a ak nie sú svaly výrazne zaťažené. Začnite s L-karnitínom pravidelne od prvého dňa cvičenia a ak ste športový začiatočník, zamerajte sa zatiaľ na jednoduché cviky.

 Chcem KetoDiet L-Carnitine 35 000 + chróm.

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov