Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Chudneme s chuťou! Zľava 20 % na všetko! Platí do nedele 22. 5. Vyberte si svoje srdcovky a použite kód: 20MAJ

Plováček - Chudnite s chutou 2022

Nová štýlová fľaša! Zoznámte sa s parťákom, ktorý vám dohliadne na pitný režim

Dobre viete, aký je pitný režim dôležitý, sem-tam však jednoducho na pitie vody zabúdate? S novou štýlovou plastovou fľašou sa vám to už nestane. Môžete ju vziať kamkoľvek so sebou a vodu v nej dokonca jednoducho ochutiť.

Naša prvá jarná novinka vám sadne. Sezóna plná vonkajších aktivít sa blíži a nech už sa vyberiete na výlet do prírody alebo sa pôjdete prebehnúť po svojom obľúbenom chodníku, chyťte svojho nového pomocníka za „uško“ a vyrazte. Často sa totiž plne sústredíte len na správne dodržiavanie svojho diétneho plánu, a tak možno sem-tam odložíte pitný režim na vedľajšiu koľaj. S novou štýlovou fľašou KetoDiet sa však pitný režim stane zábavou.

Vďaka multifunkčnému sitku na lúhovanie byliniek, kúskov ovocia, zeleniny alebo čajov, ktoré sa dá, samozrejme, vybrať, si z každého nápoja pripravíte originálnu domácu limonádu podľa svojej chuti. A keď bude veľmi horúco, vložte do sitka aj kocky ľadu. Voda vám tak vydrží dlhšie studená.

Ako otvoriť flašu KetoDiet

Skoncujete s jednorazovými PET fľašami

Navyše urobíte aj šetrný krok pre prírodu – konečne skoncujete s jednorazovými PET fľašami. Naša kvalitná plastová fľaša bez škodlivého BPA sa vďaka praktickej veľkosti 600 ml vojde do každej kabelky aj batohu. A nemusíte sa báť, že sa vám z nej niečo vyleje. Má dokonalé uzatváranie a tesnenie, preto sa do nej možno spočiatku (tak ako my v kancelárii), nebudete môcť dostať. Pred stlačením tlačidla na otvorenie fľaše najprv odistite poistku, a to smerom nahor. > Mrknite na názornú ukážku.

A to stále nie je všetko. Môžete si totiž vybrať z dvoch farebných variantov.

Vyhrala u vás ľadovomodrá alebo svieža zelená?

> Chcem modrú fľašu

> Chcem zelenú fľašu

Zelena flaša KetoDiet

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov