Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Chudneme s chuťou! Zľava 20 % na všetko! Platí do nedele 22. 5. Vyberte si svoje srdcovky a použite kód: 20MAJ

Plováček - Chudnite s chutou 2022

NÁDIELKA s 20 % zľavou na VŠETKO

AKCIA BOLA UKONČENÁ. Do Štedrého dňa zostáva ešte pár dní, ale pretože ste boli celý rok svedomití v zhadzovaní svojich nadbytočných kilogramov, rozhodli sme sa vám priniesť vianočné nádielku už teraz. Iba dnes platí 20 % zľava na všetko. 

Vianočná nádielka

Objednajte si svoje obľúbené proteínové jedlá, nápoje alebo už dopredu poskladané výhodné balíčky. Iba dnes nadeľujeme 20 % zľavu na VŠETKO. Buďte na Vianoce pripravení a majte doma poruke pripravené proteínové jedlá, ktoré môžete kombinovať s vianočnými dobrotami. Budete sa cítiť dobre a nadbytočné kilogramy vám nebudú hroziť.

Chystáte sa v januári na chudnutie do plaviek? Majte doma poruke proteínové jedlá a nápoje, keď začnete po Vianociach vylepšovať svoju postavu do plaviek. Ušetríte peniaze a to sa vždy hodí. Pri objednávke stačí použiť

zľavový kód: KETOVIANOCE

Nestihli ste ešte zohnať všetky vianočné darčeky? Ale pozor, už nie je čas otáľať. Potešte svojich blízkych proteínovými jedlami alebo nápojmi. Hodia sa do diétneho režimu, ale aj na spestrenie jedálneho lístka. A vy už si konečne budete môcť vydýchnuť, že máte všetky darčeky kúpené.

Akcia platí iba 19. 12. 2016.

Ísť do e-shopu

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov