Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Chudneme s chuťou! Zľava 20 % na všetko! Platí do nedele 22. 5. Vyberte si svoje srdcovky a použite kód: 20MAJ

Plováček - Chudnite s chutou 2022

NADEĽTE svojim blízkym ŠTÍHLU líniu

Vianoce sú pomaly za dverami a je tu čas vyberanie darčekov. Načerpajte inšpiráciu s proteínovou diétou a doprajte svojej rodine radosť zo štíhlej línie. Vyberajte z našich vianočných darčekových voucherov a postrčte svojich blízkych na ceste za vysnívanou postavou.

Tiež začínate premýšľať o vhodných darčekoch pre vašu rodinu a priateľov? Zdĺhavo každý rok hľadáte, čo im vybrať, blúdite na poslednú chvíľu po preplnených obchodných centrách a nakoniec rýchlo siahnete po prvej veci, na ktorú narazíte? Vyhnite sa zbytočným stresom a vyberte darček s predstihom.

AKO NA NOVÝ ROK...

Do nového roka vstupuje väčšina z nás s predsavzatím, že teraz už konečne začneme chudnúť. S postupujúcim januárom však odhodlanie, bohužiaľ, slabne a neprichádza motivácia. Chcelo by to postrčenie, čo poviete? Čo tak darčekové vouchery KetoDiet?

Hodí sa diéta pod stromček?

Niekomu napadne, že proteínová diéta sa pod vianočný stromček nehodí. Naopak, je to darček, ktorým dáte svojim blízkym najavo, že vám na ich zdraví záleží. Nadbytočné kilogramy spôsobujú choroby, ktoré ohrozujú zdravie človeka. Ak si stále nie ste istí, čo by vaši blízki povedali na taký darček, skúste dopredu nenápadne zistiť, čo by na to povedali. Nechajte na stole letáčik KetoDiet a potom sa na túto tému spoločne zabavte. S proteínovou diétou úspešne chudne aj veľa českých celebrít, spýtajte sa na názor svojich blízkych, či by chceli chudnúť ako ony. Týmto spôsobom sa ubezpečíte, že ste pre nich vybrali ten pravý darček. KetoDiet je bezpečná a zdravá cesta ku schudnutiu a príprava prote­ínových jedál zaberie len pár minút. To v každodennom zhone vaši blízki určite ocenia.

Vyberajte z rôznych variantov darčekových voucherov a vaši blízki si podľa vlastnej chuti sami vyberú proteínová jedlá alebo nápoje. A ak si nebudú vedieť rady, naše výživové poradkyne im s výberom ochotne pomôžu.

Chcem kúpiť darčekový voucher pre svojich blízkych.

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov