Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Kto je vaša Pavla?

Mgr. Pavla Staňková, Ph.D.

odborný konzultant

Ak ste si na našom blogu pod niektorými článkami všimli podpis vaša Pavla a zaujímalo vás, kto sa pod ním skrýva, potom ide o biochemičku a pedagogičku na lekárskej fakulte Pavlu Staňkovú. Pavla má doktorát z lekárskej fyziológie a patofyziológie a okrem iného sa vo svojom výskume venuje metabolickému syndrómu spojenému s obezitou.

Ako sa k téme metabolického syndrómu dostala?

Pretože rodinné gény Pavle príliš nepriali, rozhodla sa prísť na kĺb tomu, ako je možné, že sa niektorí ľudia napchávajú od rána do večera a netlstnú, a iní priberajú, len keď sa „prejdú“ okolo cukrárne. Sama Pavla totiž s nadbytočnými kilogramami zápasila, a tak sa tiež dostala k proteínovej diéte. A keďže jej KetoDiet pomohla prekonať nadváhu, rozhodla sa vám aspoň prostredníctvom článkov priblížiť, ako to v našom tele vlastne funguje.

Vedkyňa, mama a bežkyňa v jednom

Vo svojom voľnom čase pobehuje medzi prácou a rodinou – je mamou dvoch malých chlapcov. A to slovo pobehuje myslíme doslova. Pavla je vášnivá bežkyňa, aj keď sa k behaniu pôvodne uchýlila z čisto praktického dôvodu – aby sa mohla poriadne najesť. Navyše nebehá len také hocijaké trate. A pretože hradecký maratón vlani vyhrala – ako sama hovorí aj vďaka KetoDiet – trúfa si teraz na čoraz dlhšie vzdialenosti. Vyžíva sa dokonca už aj v ultramaratóne.

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov