Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Extra zľava 15 % na všetky výhodné balíčky! Platí do nedele 3. 7. Schudnite efektívne a s chuťou! Zľavový kód: VYHODNE15

Plováček - Výhodné balíčky

Kto je vaša Pavla?

Mgr. Pavla Staňková, Ph.D.

odborný konzultant

Ak ste si na našom blogu pod niektorými článkami všimli podpis vaša Pavla a zaujímalo vás, kto sa pod ním skrýva, potom ide o biochemičku a pedagogičku na lekárskej fakulte Pavlu Staňkovú. Pavla má doktorát z lekárskej fyziológie a patofyziológie a okrem iného sa vo svojom výskume venuje metabolickému syndrómu spojenému s obezitou.

Ako sa k téme metabolického syndrómu dostala?

Pretože rodinné gény Pavle príliš nepriali, rozhodla sa prísť na kĺb tomu, ako je možné, že sa niektorí ľudia napchávajú od rána do večera a netlstnú, a iní priberajú, len keď sa „prejdú“ okolo cukrárne. Sama Pavla totiž s nadbytočnými kilogramami zápasila, a tak sa tiež dostala k proteínovej diéte. A keďže jej KetoDiet pomohla prekonať nadváhu, rozhodla sa vám aspoň prostredníctvom článkov priblížiť, ako to v našom tele vlastne funguje.

Vedkyňa, mama a bežkyňa v jednom

Vo svojom voľnom čase pobehuje medzi prácou a rodinou – je mamou dvoch malých chlapcov. A to slovo pobehuje myslíme doslova. Pavla je vášnivá bežkyňa, aj keď sa k behaniu pôvodne uchýlila z čisto praktického dôvodu – aby sa mohla poriadne najesť. Navyše nebehá len také hocijaké trate. A pretože hradecký maratón vlani vyhrala – ako sama hovorí aj vďaka KetoDiet – trúfa si teraz na čoraz dlhšie vzdialenosti. Vyžíva sa dokonca už aj v ultramaratóne.

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov