Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Extra zľava 15 % na všetky výhodné balíčky! Platí do nedele 3. 7. Schudnite efektívne a s chuťou! Zľavový kód: VYHODNE15

Plováček - Výhodné balíčky

Krehké CRISPY guľôčky v e-shope

Low carb dezert – chrumkavé guľôčky v mliečnej a bielej čokoláde s vysokým obsahom bielkovín – môžete maškrtiť aj v priebehu ketodiéty.

Chrumkavé guľôčky obalené v mliečnej a bielej čokoláde. Nebesky dobrá pochúťka s vysokým obsahom bielkovín patrí do low carb stravy. Odmeňte sa.

Pripravte svoje chuťové poháriky na výnimočný zážitok. Vlastne ide o dva zážitky. Chrumkavé guľôčky sme ponorili do mliečnej a bielej čokolády a zabalili ich tak, aby ste ich mohli vziať kamkoľvek so sebou. Vyberte si rýchlu desiatu, ktorá vás zachráni v práci i na výletoch.Chrumkavé guľôčky sú obalené v mliečnej čokoláde (60 %) a môžete ich maškrtiť od 3. kroku diétneho plánu.

Low carb CRISPY v mliečnej čokoláde

Mliečna čokoláda tvorí celých 60 % tejto dobroty. Jemné guľôčky zaženú hlad vďaka vysokému obsahu bielkovín. Nijaký palmový olej, žiadne konzervanty. A to najlepšie? Patria do low carb stravy. S pokojným svedomím si ich môžete dať už od 3. kroku diétneho plánu.

Chrumnúť si

CRISPY kuličky tvoří z 60 % poleva z bílé čokolády. Můžete si je dopřát už ve 3. kroku dietního plánu KetoDiet.

Low carb CRISPY v bílé čokoládě

Mmm, dokonalé guľôčky v bielej čokoláde (60 %). Čokoládová poleva sa rozplynie na jazyku. Každá jedna guľôčka je nabitá bielkovinami, takže vás zasýti na dlhší čas. Aj biele guľôčky môžete maškrtiť od 3. kroku ketodiéty. Ani do nich sme nepridali nijaký palmový olej a žiadne konzervanty.

Zobnúť si

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov