Týždeň zliav navyše! Využite Black Friday a objednajte so zľavou až 70 %. Len do nedele 4. 12. Tak rýchlo do e-shopu!

Konečne výsledky, ktoré som predtým nemohla dosiahnuť

29. 4. 2014Tento článok vám zaberie 2 min čítaniaredakcia KetoDiet

Rada by som sa podelila o svoje skúsenosti s ketodiétou, ktorá fantasticky funguje a konečne priniesla výsledok, ktorý som inak nedokázala dosiahnuť.

Žena, ktorá schudla s KetoDiet, na fotke pred a po svojej chudnúcej premene.

Dodržiavala som všetko presne podľa odporúčaní, teda 4 týždne krok 1, potom 10 týždňov krok 2, momentálne som v akejsi "prechodnej" fáze, kedy pridávam jedlo a 1- až 2-krát denne si urobím kokteil. Počiatočné parametre - 164 cm, 86 kg, vek cez 50 rokov.

Dnes o 4 veľkosti menšie oblečenie! Podarilo sa mi nájsť aj podobné fotky - teda podobné len v tej póze - a kto si ich pozorne prehliadne, uvidí, že rovnaké sú len tie sandále :-)

Vľavo vlani počas dovolenky, vpravo presne po roku a po 3 mesiacoch s ketodiétou. Ďakujem za túto možnosť, veľmi mi pomohla a motivovala mnoho ďalších v mojom okolí, tak dúfam, že budú spokojní ako ja. Veľmi mi vyhovuje tento princíp chudnutia - rýchly začiatok, to hodne povzbudí, navyše žiadny hlad, v mojom prípade ani chute, ktoré sa už začínajú trocha ozývať, ale stačí len troška a sú preč.

Stále bojujem s tým, čo ma k nadváhe priviedlo - málo času, veľa práce a zlý výber potravín, snažím sa dodržiavať 3-hodinové intervaly medzi jedlami. Ide to, aj keď občas s ťažkosťami. Teraz už len dúfam, že sa podarí váhu udržať, zatiaľ ešte pomaličky klesá, tak uvidíme. Skutočne to funguje!!!

L.H.

skupina autorov redakcia KetoDiet

Autor

redakcia KetoDiet
Profil autora 

Píšeme pre vás o nových produktoch, o najrôznejších akciách, o vašich premenách alebo napríklad o tom, ako variť zdravo bez zbytočného cukru.

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-⁠mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov