Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Extra zľava 15 % na všetky výhodné balíčky! Platí do nedele 3. 7. Schudnite efektívne a s chuťou! Zľavový kód: VYHODNE15

Plováček - Výhodné balíčky

Herečka Jana Paulová tvárou KetoDiet

Je šarmantná, vždy skvelo naladená a usmievavá. Má rada dobrodružstvo, hodne cestuje (najradšej s batohom) a je neuveriteľne akčná. A my sme skutočne veľmi hrdí, že sa herečka Jana Paulová stala tvárou proteínovej diéty KetoDiet.        

Keď sme sa s pani Janou prvýkrát stretli a rozprávali sa o diétach, životnom štýle, pracovnom vyťažení a takisto o tom, ako všetko skĺbiť tak, aby sa človek cítil dobre, myšlienka na vzájomnú spoluprácu prišla takmer okamžite. Jej nadšenie je jednoducho nákazlivé.

A pretože sa v tej dobe aj ona potrebovala zbaviť nejakej tej "slaninky" navyše, rozhodla sa proteínovú diétu KetoDiet vyskúšať na vlastnej koži. A výsledok? Figúra, ktorú by jej mohla ktorákoľvek žena závidieť.

PRIDAJTE KILÁ TAM, KDE SÚ POTREBNÉ

Jana Paulová sa však okrem herectva venuje aj úplne inej činnosti, projektu o.z. Zmeň môj osud, ktoré vzniklo už v roku 2007. Zaoberá sa dobročinnými aktivitami v okolí mestečka Tadpatri v juhoindickom štáte Andhra Pradéš. Základnými cieľmi združenia sú pomoc chudobným ľuďom, seniorom, postihnutým a chorým ľuďom a deťom a poskytovaniu finančných prostriedkov na nákup potrebných vecí.

Najaktuálnejším projektom súčasnosti je projekt Domov a škola pre siroty. Nám sa tento projekt veľmi zapáčil a rozhodli sme sa ho podporiť nielen mediálne, ale aj finančne. Preto z každej predanej dózy KetoDiet Element (balenie Element, Element ForMen) venujeme 10 Kč práve na účet občianskeho združenia Zmeň môj osud.

Nielen o Jane Paulovej, výžive, jedálničku a proteínovej diéte môžete s nami diskutovať na našom Facebooku.

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov