Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Extra zľava 15 % na všetky výhodné balíčky! Platí do nedele 3. 7. Schudnite efektívne a s chuťou! Zľavový kód: VYHODNE15

Plováček - Výhodné balíčky

Eva Decastelo: Diéty? Vyskúšala som ich všetky

Obľúbená moderátorka, ale aj herečka a v neposlednom rade mama dvoch detí Eva Decastelo s nami prebrala svoje pôsobenie v divadle, vzťah k diétam, ale aj k domácim prácam.

Hľadám milenca, Zn: Rýchlo! Tak sa volá jedna z divadelných hier, v ktorých účinkujete. Diváci vás však poznajú skôr ako moderátorku. Ako ste sa k herectvu v divadle dostala?

V 17 rokoch som objavila inzerát Divadla Na zábradlí, že hľadajú herečku do predstavenia Jana Krausa Nahniličko, tak som to skúsila a ono to vyšlo. S Nahniličkom som strávila takmer 12 rokov života a odvtedy divadlo milujem. Potom som sa chvíľku venovala len moderovaniu, ale po úlohe v seriáli Ohnivý kuře sa mi opäť začali ozývať divadelné produkcie s ponukami. Aktuálne ma môžete vidieť hneď v 6 predstaveniach s kolegami, ako sú Bořek Slezáček, Michaela Kuklová, Lukáš Langmajer, Pavlína Mourková atď. Najznámejšie z predstavení je asi komédia Natierač, kde hrám po boku Leoša Nohy a Barbory Mottlovej.

Baví vás divadlo?

Baví a veľmi. Inak by som to nerobila. Navyše mám neuveriteľné šťastie na kolegov. Sme skvelá partia, ktorá sa smeje nielen celé predstavenie, ale aj po ceste tam a späť. Herectvo vás musí baviť, inak to divák spozná a to je potom šlamastika.

Aké role najčastejšie hráte?

Vzhľadom na to, že ma živí moderovanie a nie herectvo, môžem si dovoliť roly vyberať. A tak si vyberám len to, čo zvládnem. Takže hysterky, afektované kravy, tupé modelky a komindy (v divadelnom slangu komické herečky – pozn. redakcie).

Magazín Moja KetoDiet

 

Nabudúce sa to dozviete skôr!

Viete, že ste si tento rozhovor mohli ako prvý prečítať v jarnom vydaní klubového magazínu Moja KetoDiet? Stačí byť členom nášho vernostného klubu a už vám nič neutečie. Členstvo je úplne ZDARMA a čaká vás s ním množstvo výhod.

> Stať sa členom klubu

Spomenuli ste, že ste však stále hlavne moderátorkou. Aké akcie moderujete najradšej a aké najčastejšie?

Najčastejšie moderujem klasické večierkové akcie. K nim mám asi najbližšie aj vzhľadom na to, že večierky už roky točím pre Top Star magazín televízie Prima. Najradšej mám však nestrojené a živelné akcie, ideálne, keď sa na nich niečo nepodarí! Ja som totiž najlepšia, keď je kríza. Nezaskočí ma nič. Zo všetkého sa „vykecám“ a využijem to na spestrenie podujatia. A takto to mám aj v živote. Keď sa niečo nepodarí, beriem to s humorom a snažím sa z toho poučiť.

Eva Decastelo a deti | KetoDietA tak by to malo byť. Vyzerá to, že ste v jednom kole, ostáva vám dostatok času na rodinu a všedné radosti i starosti? Úlohy s deťmi, krúžky, nákupy, varenie, domácnosť...

Deti sú na prvom mieste. Potom manžel a nakoniec práca. Len ten voľný čas nemám. A vlastne mi ani nechýba, robím to, čo mám rada.

Prezraďte mi, akej domácej činnosti by ste sa najradšej vyhla oblúkom a prečo?

Neznášam žehlenie, a tak sa mu vyhýbam. Milujem však umývanie riadu a pranie. Bielizeň potom jednoducho vyvesím tak, aby sa žehliť nemuselo. A keď už náhodou žehliť musím, pustím si k tomu film, na to normálne čas nemám.

Netrpí nedostatkom času aj vaše stravovanie?

Trpí a veľa. Našťastie som sa vďaka KetoDiet a proteínovým nápojom zachránila! Keď trávite toľko času na cestách s divadlom alebo pri moderovaní, tak jednoducho jete, čo je. A väčšinou to nie je nič poriadneho. A ani v správny čas. Od leta, keď som objavila KetoDiet, mám kilá, čo ma trápili, dole a už „neprasím“. Na cesty si so sebou beriem proteínový nápoj. Kedykoľvek som hladná, za minútku si ho pripravím a som spokojná. A keď príde chuť na sladké, vždy sú v zásobe proteínové tyčinky. Najradšej mám jahodové. Zamilovala som si aj palacinky. Sú jednoducho skvelé, sladučké a pritom zdravé. A to som nikdy neverila, že takáto kombinácia existuje.

Aké máte skúsenosti s diétami?

Vymenujte, akú diétu chcete, vyskúšala som ich všetky. A všetky s rovnakým výsledkom, bola som hladná, bola som protivná a vo finále v noci vybielila chladničku. Mám totiž extrémne slabú vôľu. Až s Keto nie som hladná a tie občasné chute riešim proteínovými dezertmi, čo je pre maškrtníka ako ja naozaj záchrana.

Vlani ste mali 40. Ako vnímate vek? Zmenilo sa tým pre vás niečo?

Správam sa stále ako uletené dvadsiatka, takže jediná zmena u mňa je tá, že si začínam hovoriť, že by som sa mala trošku krotiť. Ale je to silnejšie ako ja. Som jednoducho zvyknutá si zo všetkého robiť žarty a je pre mňa strašne ťažké správať sa vážne, aj keď je to občas potrebné. Ale pracujem na tom.

Ste pomerne aktívna na Instagrame. Čo pre vás znamenajú sociálne siete?

Kontakt s fanúšikmi aj klientmi, pre ktorých moderujem alebo hrám. Je to dôležité. Fanúšikom tým dávate možnosť nahliadnuť do súkromia a odmeniť ich tak za to, že na vás chodia do divadla, že vás majú radi. Pre firmy je to zase spôsob, ako dať vedieť, že niekde budem alebo že som s niečím spokojná a podporujem to.

Sledujte Evu Decastelo aj vy. Choďte na → @decasteloeva.

Nedá mi to sa na úplný koniec nespýtať. Nedávno ste sa odfarbila na hrdzavo. Hodláte pri „ginger“ farbe zostať, alebo plánujete ďalšiu zmenu?

Ja som už na hlave mala prakticky všetko, len tá hrdza mi chýbala. Ale uvidíme, možno pôjdem na blond. A manžela už zo mňa porazí. (smiech)

Ďakujem vám za rozhovor.Autor: Nikola Nevečeřalová

Foto: Radim Kořínek, Fotoprome.cz

 

Predchádzajúci článok: Nájdite správnu motiváciu! Chudnite, pretože sa máte radi

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov