Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Chudneme s chuťou! Zľava 20 % na všetko! Platí do nedele 22. 5. Vyberte si svoje srdcovky a použite kód: 20MAJ

Plováček - Chudnite s chutou 2022

Chudnete s KetoDiet 4. - zvládol Tomáš 3. týždeň?

Tomáš pred týždňom trochu "zaváhal". Jednoducho ho premohli chute, a preto ho opäť čakalo naštartovanie ketózy a náročnejšie dni. Poďme sa spoločne pozrieť, ako to zvládol a či sa mu podarilo schudnúť pár ďalších kíl.      

Deň 18. (pondelok) – Po sobotnom extempore s chlebíčkami som zase trošku zápasil s chuťami - a môžem si za to sám. Uvedomil som si však, koľko kíl sa mi už podarilo zhodiť, zaťal som sa a povedal si, že to jednoducho vydržím, keď to doteraz išlo tak dobre! Na váhe jednoducho tých osemdesiat a niečo chcem vidieť! Takže som si dal počas dňa polievku a nejakú uhorku. Hlad neprišiel.

Deň 19. (utorok) – Cítim, že chudnutie zase štartuje a moje odhodlanie je silné. Dokážem to!

Deň 20. (streda) – Dnes som sa v práci riadne naháňal. Pomaly som ani nestíhal chrúmať nejakú zeleninu, takže som si dal iba 5-krát nápoj KetoDiet a večer24022012248_small.jpg konečne zaslúženú krémovú brokolicovú polievku.

A uvaril som si karfiolovú s brokolicou na ďalšie dni :) (ja som polievkový, preto som sa tak tešil!). Bál som sa, že príde hlad, ale našťastie vôbec nič. Zabúdam na pitie, takže sa mi popoludní trochu krútila hlava. Dám si na stôl fľašu s vodou, hádam ma to donúti.

Deň 21. (štvrtok) – Dnes som si už naozaj musel ísť kúpiť nové nohavice. Do mojich pôvodných by som sa totiž zmestil ešte s niekým :). Nie som žiadny narcista, ale musím povedať, že v kabínke som sa s radosťou prezeral ;).

Fľaša vody na stole mi s pitným režimom trochu pomohla, ale radšej som poprosil kolegynku, nech na mňa sem-tam dozrie. Na večeru som si ugriloval kolieska cukety s kvapkou olivového oleja a s korením (tým vážne nešetrím). Chce to len 5 min. z každej strany a je to výborná maškrta k telke!

Deň 22. (piatok) – Vonku je nádherne, takže som nevydržal a vyšiel si na prvú jarnú jazdu na bicykli. Cukor mi výrazne chýbal, ale keďže som pred pár rokmi naozaj veľa bicykloval, nejaká "pamäť" mi asi zostala a 40 km som dal. Znovu však musím povedať, že neodporúčam žiadne extrémy! Do kopcov som bicykel poctivo tlačil, inak by som zostal ležať niekde pri ceste :).

Tentoraz som s pitným režimom problém nemal, skôr naopak, a tak som sa sem-tam zastavil na perlivú aj neperlivú vodu v bufete či v krčme. Pivko by som si v tom počasí síce tiež dal, ale už to chudnutie nechcem pokaziť.
matovy_caj.jpgDeň 23. (sobota) – Dnes sa asi začalo leto! Dosť ma to nabilo, takže som bez hanby vytrčil svoje (teraz už menšie) brucho na slniečko a dobíjal batérie. V takomto počasí sa diéta drží úplne sama. Znovu som si ugriloval cuketku, pripravil šalát z ľadového šalátu a užíval si celý deň slniečko. Tiež odporúčam mätový čaj, aj slabší, strašne dobre sa pije!

Deň 24. (nedeľa) – Tak a šup na váhu, som trochu nervózny. V kútiku duše som dúfal, že by som mohol tú 8 na začiatku vidieť, ale ešte musím chvíľku počkať. Moja dnešná aktuálna váha je totiž 90,9 kg!

Od začiatku som teda zhodil 7,8 kg - napriek tomu, že som sa minulú sobotu tak napchal. Môj cieľ už je na dohľad a ja VIEM, že do konca týždňa sa k nemu už skutočne dostanem. Veľmi sa teším na to, že prejdem do druhého kroku a začnem už jesť aj mäso, paradajky a hlavne si budem môcť častejšie vyraziť na bicykel!

Nezabudnite, že o Tomášovom chudnutí, o proteínovej diéte a o chudnutí všeobecne s nami môžete diskutovať na našom Facebooku.

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov