Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Chudneme s chuťou! Zľava 20 % na všetko! Platí do nedele 22. 5. Vyberte si svoje srdcovky a použite kód: 20MAJ

Plováček - Chudnite s chutou 2022

Chudnete s KetoDiet 3. - Tomáš po 17 dňoch diéty

Tomáš má za sebou už 17 dní prvého kroku KetoDiet proteínovej diéty. Poďme sa teda opäť pozrieť na jeho postrehy a predovšetkým úbytky!

Deň 11. (pondelok): Po včerajšom vážení (pripomíname 94,2 kg) mám zo seba fakt radosť a príma náladu. Dnes som vyskúšal rozmiešať KetoDiet v nízkotučnom mlieku, ale je to na mňa príliš husté. Takže zostávam pri vode - s tou mi to vyhovuje viac, a aj po konzultácii s poradcom som zistil, že pre výraznejší účinok je voda lepšia. Hlad ani chute nemám.

Deň 12. (utorok): Musel som ísť na celodenné školenie, takže som si dal ráno koktejl (mám doma balenie Light) a namiešal si do šejkera zvyšné 4 dávky a postupne som si počas celého dňa odpíjal. Musel som si ustriehnuť 3-hodinové intervaly a hladinku v šejkeri :). Je to celkom elegantné riešenie a verím, že to bude zaujímavé pre tých, ktorí nemajú doma porciovaný Basic.

Len si to žiada skutočne poriadne umyť šejker po celom dni. V poradni mi povedali, že by nápoj určite neodporúčali mať namiešaný viac než 12 hodín (a mať ho niekde na teple), čo je v mojom prípade OK. V lete by to bol asi väčší problém. Nohavice mi padajú, zatiaľ to však riešim opaskom. Uvidíme, kam až sa dostanem. Nákupy ma asi vážne neminú :).

Deň 13. (streda): Kilá príjemne padajú a som rozhodnutý držať sa, aby som uvidel na váhe číslo začínajúce na 8 :). Mám troška problém s dodržiavaním pitného režimu, jednoducho zabudnem, potom ma však rozbolí hlava. Musím sa v tomto viac strážiť a fakt dosť piť. Potom je všetko v pohode.

Deň 14. (štvrtok): Začína byť krásne počasie a človeka to priam nabíja. Už sa vidím na bicykli. Dnes som trochu zhrešil, myslím však, že to nebolo zase také fatálne. Večer som si namiesto nápoja urobil 100g morčací steak na grile s cuketou (pozrite na fotku) a NESKUTOČNE som si pochutnal! Moje chuťové bunky ožili :). V poradni mi povedali, že to taký malér nie je, a že omnoho horšie by bolo osladiť si čaj! Len to vínko k mäsu mi vážne chýbalo!

Deň 15. (piatok): Je tu deň váženia! A mám 92,9!!!! Super, musím dať ešte 14 dní a dostať sa pod tú prekliatu 90. V práci si moje chudnutie už začínajú dosť všímať - moje ego rastie :). Dnes som si uvaril karfiol s pórom. Musím receptár na stránkach KetoDiet pochváliť, človek sa má čoho držať. Navyše som začal hodne využívať korenie, skôr sa mi ani moc nechcelo.

11032012273.jpgDeň 16. (sobota): Bohužiaľ som dnes porušil diétny režim :(. Okolnosti boli silnejšie a sobotná návšteva podlomila moju vôľu. A tak prišlo na rad vínko a chlebíčky. Odolával som, ako sa najviac dalo, ale nakoniec som to nezvládol. Zajtra sa budem vážiť, tak som zvedavý, ako to dopadne. Po pol litri vína sa mi ale ketóza určite zastavila, takže budem musieť "štartovať" znovu. Najradšej by som si nafackal.

Deň 17. (nedeľa): Na váhe sa vyhuplo 93,7 kg. No nič, nie je to také hrozné, ale predsa len teraz budú znovu 3 dni horšie, než sa ketóza vráti. Zápasím s oživenými chuťovými bunkami, ale už to poznám, ono to prejde. Navaril som si brokolicovo-karfiolovú polievku na týždeň.

A hor sa do toho!

Nezabudnite, že o Tomášovom chudnutí, o proteínovej diéte a o chudnutí všeobecne, môžete s nami diskutovať na našom Facebooku.

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov