Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Chudneme s chuťou! Zľava 20 % na všetko! Platí do nedele 22. 5. Vyberte si svoje srdcovky a použite kód: 20MAJ

Plováček - Chudnite s chutou 2022

Chudnete s KetoDiet - Tomáš začína!

Ako sme pripomenuli už na Facebooku, máme pre vás "priamy prenos", alebo skôr "blogoprenos", chudnutia s KetoDiet!

Jeden z našich klientov súhlasil s tým, že sa do diéty nielen pustí, ale že od samého začiatku bude sám seba priebežne fotiť a posielať nám príspevky, aby ste mohli aj vy ostatní vidieť, aké je chudnutie s KetoDiet. Tak si jednoducho urobíte jasnú predstavu o tom, čo môžete od proteínovej diéty KetoDiet čakať.

Tomáš má 36 rokov, meria 190 cm a v štartovací deň (24. 2.) začínal s váhou 98,7 kg. V jeho prípade sú problémom opakované postava.jpgdiéty, veľkou výhodou naopak chuť k športovým aktivitám. Tomáš je mäsožrút - mäso môže jesť v akomkoľvek množstve a úprave, najviac si pochutná na grilovanej krkovičke.

Prílohy, ako napr. ryžu alebo zemiaky, veľmi neobľubuje. Je veľkým milovníkom vína a sám hovorí, že pohár červeného vína mu bude v priebehu diéty chýbať asi najviac. Ako väčšina našich klientov má aj Tomáš sedavé zamestnanie a nie je zvyknutý jesť pravidelne. Vpravo je prvá fotka - k nej Tomáš napísal: "Tak takto fakt už nie" :).

A vľavo zdokumentovaná počiatočná váha. Ale teraz sa už poďme pozrieť, ako vyzeralo Tomášových prvých 5 dní s proteínovou diétou!

Deň 1. (piatok): Úplná pohoda. Prášok sa dobre mieša s vodou a nechutí vôbec zle. Ešteže mám šejker, potom je to raz-dva.

Deň 2. (sobota): Dal som si v tom chudnúcom nadšení trochu dlhšiu sobotnú prechádzku (asi 10 km), takže som bol ku koncu dosť vyšťavený - asi nedostatok cukru. Inak som troška začal dostávať chute.

Deň 3. (nedeľa): Cítim sa dobre, až by som povedal "nadupane", takže si myslím, že dnes už tá sľubovaná ketóza prepukla naplno :). Nie som hladný, ale dal by som si pohár dobrého vína. No nič.

Deň 4. (pondelok): Všetko zatiaľ prebieha bez ťažkostí, teda až na tie chute, čo mám. Robím si polievky a pre chuť som objavil šalát z kalerábu, reďkoviek a ľadového šalátu s olivovým olejom (kiežby som si tam mohol dať viac než lyžičku!).

Deň 5. (utorok) : Tak som sa dnes znova odvážil a HURÁÁÁÁ, normálne mám 96,6 kg! Inakšie už fakt nie som hladný, cítim sa fajn, nie som nervózny, jem polievku, občas chrúpem uhorku a večer zase šalát, len som si do neho nasypal trochu iné korenie.  

Tomáš sa varenia skutočne nebojí - na ukážku poslal aj svoj reďkovkový šalát a pórovo-karfiolovú polievku. 28022012259.jpg24022012247.jpg

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov