Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Chudneme s chuťou! Zľava 20 % na všetko! Platí do nedele 22. 5. Vyberte si svoje srdcovky a použite kód: 20MAJ

Plováček - Chudnite s chutou 2022

Ceny padajú! Odteraz sú výhodné balíčky aj proteínové nápoje lacnejšie

Jedinečná príležitosť, ako ušetriť pri ladení postavy do plaviek, je tu. Ceny výhodných balíčkov a proteínových nápojov KetoDiet sa totiž práve otriasli v základoch.

Nižšie ceny balíčkov a nápojov už navždy

Práve u nás prebehla veľká cenová revolúcia! Rozhodli sme sa vám chudnutie do plaviek ešte viac spríjemniť, a tak sme znížili ceny výhodných balíčkov pre 1. i 2. krok diétnych plánov KetoDiet, a to pre ženy aj mužov. Pýtate sa, kedy sa táto akcia končí? Verte, že nikdy! Nejde o žiadnu mimoriadnu časovo ohraničenú zľavu, ale o trvalé zlacnenie chudnutia. Ktorý balíček si zvolíte?

> Vybrať si výhodný balíček

 

Zlacnením balíčkov sa cenové zemetrasenie nekončí! Padajú aj ceny proteínových nápojov na 1, 2, 3 aj 4 týždne, a to opäť aj pre ženy, aj pre mužov. Je teda len na vás, či je vám pohodlnejšie chudnúť s vopred poskladanými balíčkom alebo uprednostníte tzv. nápojový variant, kedy si v 1. kroku diétneho plánu doprajete 5-krát za deň práve proteínový nápoj doplnený zdravými tukmi a množstvom zeleniny.

Vybrať si proteínové nápoje

 

Najlepší čas začať je TERAZ! Držíme vám palce, aby ste do leta odhodili všetky svoje kilá navyše a cítili sa vo svojom tele zase skvele.

tím KetoDiet

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov