Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Ceny padajú! Odteraz sú výhodné balíčky aj proteínové nápoje lacnejšie

Jedinečná príležitosť, ako ušetriť pri ladení postavy do plaviek, je tu. Ceny výhodných balíčkov a proteínových nápojov KetoDiet sa totiž práve otriasli v základoch.

Nižšie ceny balíčkov a nápojov už navždy

Práve u nás prebehla veľká cenová revolúcia! Rozhodli sme sa vám chudnutie do plaviek ešte viac spríjemniť, a tak sme znížili ceny výhodných balíčkov pre 1. i 2. krok diétnych plánov KetoDiet, a to pre ženy aj mužov. Pýtate sa, kedy sa táto akcia končí? Verte, že nikdy! Nejde o žiadnu mimoriadnu časovo ohraničenú zľavu, ale o trvalé zlacnenie chudnutia. Ktorý balíček si zvolíte?

> Vybrať si výhodný balíček

 

Zlacnením balíčkov sa cenové zemetrasenie nekončí! Padajú aj ceny proteínových nápojov na 1, 2, 3 aj 4 týždne, a to opäť aj pre ženy, aj pre mužov. Je teda len na vás, či je vám pohodlnejšie chudnúť s vopred poskladanými balíčkom alebo uprednostníte tzv. nápojový variant, kedy si v 1. kroku diétneho plánu doprajete 5-krát za deň práve proteínový nápoj doplnený zdravými tukmi a množstvom zeleniny.

Vybrať si proteínové nápoje

 

Najlepší čas začať je TERAZ! Držíme vám palce, aby ste do leta odhodili všetky svoje kilá navyše a cítili sa vo svojom tele zase skvele.

tím KetoDiet

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Ozvite sa nám a my vám poradíme ako schudnúť.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov