Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Chudneme s chuťou! Zľava 20 % na všetko! Platí do nedele 22. 5. Vyberte si svoje srdcovky a použite kód: 20MAJ

Plováček - Chudnite s chutou 2022

Buďte sama sebou! Oslávte MDŽ ako sa patrí

Väčšina z nás si ešte pamätá otecka s červeným karafiátom a usmievajúcu sa mamičku, ktorá s radosťou prijala tri zvädnuté kvetiny. Kvetiny k oslave MDŽ nepopierateľne patria a chudáci karafiáty to schytali v tú najmenej populárnu dobu. Otecko určite pri kúpe karafiátov nemyslel na Stalina ani Miloša Jakeša. Chcel urobiť svojej žene radosť, vyjadriť úctu k tomu, čo všetko zvláda a koľko lásky dáva celej rodine, pretože ako vraví známy citát. “Za všetkým hľadaj ženu”.

Späť do minulosti

MDŽ je častokrát mylne považovaný za československý sviatok, ktorý založili komunisti. Ale história osláv tohto sviatku siaha až na počiatok 20. storočia, ďaleko od Európy. V roku 1908 sa do newyorských ulíc vydali ženy hlásiť sa o svoje volebné práva i lepšie životné podmienky a až o dva roky neskôr sme začali Deň žien oslavovať i v Európe. 

Zaslúžite si pozornosť

Dnes už sa v drvivej väčšine sveta nemusíme obávať o nerovnaké práva, ale stále je dôležité si pripomínať, že ženy stoja na spoločenskom i hodnotovom rebríčku rovnako vysoko ako muži. Oslávte Medzinárodný deň žien napríklad tým, že si doprajete pohodu a užijete si deň podľa svojich predstáv. Zájdite si s kamarátkou alebo so svojou polovičkou na večeru, kúpte si kabelku alebo si urobte radosť v podobe dobrého a zdravého jedla. Nenapadá vás čo stále variť? Na našom webe nájdete množstvo inšpirácie

 

3 ženy v objatí chrbtom držiace kvetyA zase tá sebaláska

Aj keď veľmi dobre viete, čo všetko sme schopné zvládnuť, sem tam sa vnúti myšlienka, že nie sme ideálne manželky, matky alebo manažérky a občas sa nám niečo nepodarí. Čo si budeme hovoriť, každá z nás má nejakú vzdialenejšiu, krajšiu a chudšiu susedku/kamarátku, ktorá sa stará o tri deti, vidíte ju každý druhý deň behať a ešte je o nej všeobecne známe, že robí najlepšiu sviečkovú. Nesnažte sa byť supermankou. Žite podľa svojich pravidiel a buďte najlepšou verziou svojho ja.. A že občas pripálite bábovku, deti prinesú zo školy zlú známku alebo ste si dala počas diéty pohár vína? NO A ČO? Oveľa dôležitejšia je celková pohoda a spokojnosť samej so sebou.

 

Cítite, že potrebujete zmenu? 

Pokiaľ so sebou nie ste spokojné, je čas s tým niečo urobiť! Rozhodnutie je prvý krok k novému začiatku. Stanovte si reálny cieľ a toho sa držte. Nestresujte sa, keď ste nútené sa máličko odkloniť od vašich plánov. A dajte si do hlavy, že keď naozaj niečo chcete, tak to dokážete! Rodíme deti, zvládame chodiť do práce, starať sa o rodinu ..., prečo by ste sa nezvládla naučiť cudzí jazyk alebo neschudla pár kíl? Nájdite si k svojim cieľom takú cestu, ktorá vás do cieľovej rovinky dovedie rýchlo, pohodlne, a hlavne tak aby vás to bavilo. Pýtate sa, ako by vás mohlo napríklad chudnutie baviť? S proteínovou diétou KetoDiet je chudnutie hračka. Kilá miznú bez hladu a stresu. Vyskúšajte našu BMI kalkulačku, poradí vám, aký diétny plán je pre vás ten pravý. Radšej by ste sa s niekým o chudnutí porozprávali? Naši výživoví poradcovia sú tu pre vás. Tak hurá na to!

 

 

Autor: Pavla Frindtová

Fotografie: www.unsplash.com

 

Prečítajte si, ako sa chudne v páre a skúste to tiež.

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov