Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Extra zľava 15 % na všetky výhodné balíčky! Platí do nedele 3. 7. Schudnite efektívne a s chuťou! Zľavový kód: VYHODNE15

Plováček - Výhodné balíčky

Pani Sylvia sa zdôveruje, ako sa cíti po 2 týždňoch s KetoDiet

Zdá sa to až neuveriteľné, ale prvých 14 dní má pani Sylvia, ktorá začala s KetoDiet chudnúť 21.8., za sebou. Ako sa jej darí chudnúť? Chýba jej niečo v jedálničku? Chce pokračovať ďalej?

Sylvia_07092015D.pngUtieklo to ako voda

"Celé 2 týždne s KetoDiet utiekli ako voda, ani sa mi nechce veriť, že som to zatiaľ zvládla bez "straty kytičky", ako sa hovorí. Čakala som, že to pôjde ťažšie, že budem mať pocit, že mi jedlo bude chýbať. Len že je tomu skôr naopak. Najviac mi chutia omelety a úplne všetky príchute. Doplňujem ich zeleninou, ktorú mám doma vždy po ruke a musím povedať, že kombinácií je nekonečno.

Mamičkám sa každá voľná chvíľka hodí

Mám malé dieťa, o ktoré sa musím intenzívne starať – väčšina maminiek to pozná, ako niektoré dni môžu byť náročné a že sa každá voľná chvíľka hodí – preto som rada, že mi príprava proteínových jedál nezaberá zbytočne veľa času, čomu som z počiatku ani nechcela veriť. Pomaličky si zvykám na to, že 5x denne jem a úprimne povedané, je to celkom nezvyk, pretože dodržiavanie pravidelného jedálničku určite nepatrilo medzi moje silné stránky.

Nemám hlad a je mi príjemne

Obrovskú výhodu vidím i v tom, že nemám vôbec hlad a je mi príjemne. Cítim sa priamo nabitá energiou a to mi veľmi uľahčuje zvládať cvičenie, ktoré je súčasťou môjho diétneho plánu a s ktorým mi pomáha Danka Tomášová z LíniaClubu. Bodaj by mi to vydržalo nastálo (smiech)." Sylvia_07092015C.pngsylvia_07092015B.png  

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov