Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Extra zľava 15 % na všetky výhodné balíčky! Platí do nedele 3. 7. Schudnite efektívne a s chuťou! Zľavový kód: VYHODNE15

Plováček - Výhodné balíčky

Akcia – XL zľava 25 % na všetko!

So značkou KetoDiet chudnete s chuťou a bez hladovania. Ochutnajte proteínové tyčinky, pečivo, proteínové nápoje aj hlavné jedlá.

AKCIA BOLA UKONČENÁ

Nepremeškajte XL zľavu na nákup proteínových jedál a nápojov. Celý sortiment je teraz o štvrtinu lacnejší! Použite zľavový kód: NAKUPY25 a začnite chudnúť za jedinečné ceny.

Odhodlať sa na chudnutie je veľké rozhodnutie, ktoré so sebou prináša zmenu stravovacích návykov. Pár týždňov vám môže zmeniť celý život. Diétne plány KetoDiet vás naučia pravidelne jesť a dostatočne piť. Nielen počas chudnutia, ale navždy. Na ich konci máte nielen štíhlejšie telo, ale hlavne skvelý pocit, že ste to dali. A vy to dáte. Začnite dnes.

25% zľava na proteínová jedlá a nápoje

Všetky proteínová jedlá, nápoje, ale aj doplnky KetoDiet vám teraz zlacníme o 25 %. Kúpte si zásobu proteínu za výnimočnú cenu.

Zľavový kód: NAKUPY25

Zľavový kód vložte v priebehu objednávky do poľa na zľavový kupón.

Ísť nakupovať

1. krok dietního plánu Intense na 4 týdny obsahuje nejoblíbenější proteinová jídla a nápoje, shaker a brožuru o hubnutí

Neviete, ako začať? Skúste našu BMI kalkulačku

Možno o ketodiéte uvažujete, ale neviete, ako začať a čo si objednať. Naši zákazníci majú najradšej cenovo výhodné diétne balíčky. V jednej zásielke vám príde všetko, čo budete na svoje chudnutie potrebovať. A to vrátane šejkera, brožúrky, ktorá vás s ketodiétou podrobne zoznámi, a darčeka, ktorý si sami vyberiete.

S výberom diétneho plánu vám rýchlo pomôže naša BMI kalkulačka.

Nielen diétne plány, ale aj keto drobnosti

Proteinová tyčinka s lískovými oříšky a čokoládovou příchutí je vhodná hned od 1. kroku keto diety.

V akcii však nie sú len výhodné balíčky diétnych plánov. Možno už máte svoje obľúbené proteínové tyčinky; kaše, ktorými začínate deň; proteínový chlieb, ktorý chutí a zasýti aj bez množstva sacharidov. Možno si chcete pripiť vínom s takmer nulovým zvyškovým cukrom. Nechajte sa zlákať, pretože táto investícia sa vám vráti.

Poďte si užiť nákupy s XL zľavou!

Zľavový kód platí do 26. 9. 2021 na všetok sortiment v e-shope KetoDiet a nedá sa kombinovať s inými zľavovými akciami. Zľavu nemožno uplatniť na produkty za klubové ceny.

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov