💥 Ceny hore nohami 💥 Zľava 20 % takmer na všetko* s kódom: HORENOHAMI + darček ku každej objednávke. Len do nedele!

Fit vďaka proteínovej diéte? Ľahšie, ako si myslíte.

Poskladajte si svoj KetoDiet mix 

Všetci chceme byť zdraví a cítiť sa fit. Kde začať, keď nám nadváha komplikuje život a všetky tie lákadlá okolo sú silnejšie ako naša vôľa schudnúť? Existuje funkčná diéta, pri ktorej nehladujete a pritom chudnete. Neveríte? Dajte keto diéte týždeň a presvedčte sa sami. 

Fit vďaka ketodiéte? Zložte si KetoDiet mix

Na trhu existuje hneď niekoľko druhov (nielen proteínových) diét. Lenže ktorú si vybrať, keď každý metabolizmus je iný? Chudnutie je naozaj individuálna záležitosť. Sú tu však určité pravidlá, ktoré platia všeobecne. 

Ako schudnúť? Vytvorte si kalorický deficit 

Ako schudnúť? Vytvorte si kalorický deficit 

Jednoducho povedané: musíte vydať viac energie, než prijmete. Najjednoduchšia cesta za vysnívanou postavou je znížiť príjem sacharidov na minimum. Vaše telo potom začne ako zdroj energie využívať uložené tuky. Aby ste zároveň neprišli o svalovú hmotu, organizmu treba dodať dostatočné množstvo kvalitných bielkovín. A práve na tomto princípe je založená keto diéta. 

Pozrite sa podrobnejšie na princíp keto diéty

Aká nadváha, taký diétny plán 

Pripravili sme pre vás 3 jednoduché diétne plány podľa toho, akú nadváhu máte (diétny plán BASIC pre nízku nadváhu, diétny plán MEDIUM pre strednú nadváhu, diétny plán INTENSE pre vysokú nadváhu). Líšia sa dĺžkou trvania.

BMI kalkulačka 

Ak si nie ste istí, ktorý diétny plán je pre vás ten pravý, vyskúšajte našu kalkulačku BMI. Na základe údajov, ktoré do kalkulačky zadáte, vám v prípade nadváhy odporučíme vhodný diétny plán. Dozviete sa tiež, v akom rozmedzí by sa mala pohybovať vaša ideálna váha a či vás ohrozuje nebezpečný viscerálny tuk

Spočítajte si BMI index

Pre presnejšie výsledky doplňte

Môj diétny plán = môj mix keto diéty 

Hneď ako sa rozhodnete pre diétny plán, máte 2 možnosti: 

1. Výhodné balíčky 

Pevne zostavené balíčky diétnych plánov, ktoré poskladali naši výživoví poradcovia. Všetky proteínové jedlá a nápoje máte v jednom praktickom kufríku, s ktorým navyše ušetríte. 

Prehliadnuť balíčky

2. Mix keto produktov 

Podľa vašej chuti ‒ balíček zostavený na základe vašich chuťových priorít. Objednajte si čokoľvek z portfólia KetoDiet. Niekto má radšej proteínové nápoje, iný pevnú stravu, niekomu vyhovuje kombinácia oboch. Dôležité je len postrážiť si počet porcií

Chcem svoj výber keto diéty 

Výživový poradca ako súčasť keto diéty 

Výživový poradca ako súčasť keto diéty 

Česká značka KetoDiet nie je iba e-shop. Chceme, aby ste pomocou našich proteínových jedál a nápojov našli svoje lepšie ja, cítili sa fit a boli na seba pyšní. Naše výživové poradkyne sú vám k dispozícii. Obráťte sa na ne vo chvíľach, keď si nie ste istí, ako a či vôbec začať, keď sa vám nedarí a potrebujete pomôcť alebo niečo skonzultovať. Sú tu pre vás zadarmo v online čete, ktorý vidíte v pravom dolnom rohu obrazovky, alebo na 

+421 233 046 996 (Po‒Pia: 8‒16 hod.)
poradna@ketodiet.sk

FIT recepty pre každý deň

Vyskúšajte aj ďalšie keto recepty a začnite si chudnutie užívať.

Prajeme dobrú chuť a žiadne nedopnuté gombíky!