Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Chudneme s chuťou! Zľava 20 % na všetko! Platí do nedele 29. 5. Vyberte si svoje srdcovky a použite kód: 20MAJ

Plováček - Chudnite s chutou 2022 - prodlužujeme
Tematické články na blog KetoDiet pre vás píše Nikola Nevečeřalová

Nikola Nevečeřalová

Content markeťák na materskej nikola.neveceralova@ketodiet.cz Nikola Nevečeřalová

... hoci miluje cestoviny a čokoládu, nedá bez zdravšej stravy a pravidelného pohybu ani ranu. Členom marketingového tímu KetoDiet je od roku 2017 a aj keď sa práve teraz naplno venuje svojej rozrastajúcej sa rodine, jej články zo sveta aktívneho životného štýlu môžete aj naďalej sledovať na našom blogu.

Bez písania rovnako ako bez kávy, behania a jogy nedokážem poriadne fungovať. Nájsť správnu rovnováhu medzi rodinou, prácou a časom pre seba nebolo ľahké a som za ňu vďačná. Svoju novú rolu aktívnej mamy si totiž naozaj užívam.

Ukážka Nikoliných článkov:

Schudnem, keď som v strese? Pravda o tom, ako spolu vychádzajú stres a chudnutie

Množstvo práce, starostlivosť o deti a domácnosť a k tomu ešte snaha schudnúť? Každodenný kolotoč vás spoľahlivo dostane pod tlak. Viete však, že vás práve spomínaný stres môže pekne pribrzdiť? Ako na telo pôsobí a ako sa s ním zaručene vyrovnať? Príďte tomu na kobylku a aj chudnutie pôjde ľahšie.

Čítajte ďalej

VIDEO: Najčastejšie chyby pri ketodiéte. Ktorej sa dopúšťate vy?

Chudnutie nejde podľa vašich predstáv? Možno robíte jednu z častých chýb. Odhaľte ju a jednoducho napravte. Potom už nebude vašej štíhlejšej postave stáť nič v ceste.

Čítajte ďalej

Povolená zelenina pri ketodiéte? Držte sa jedného pravidla a neurobíte chybu

Vedeli ste, že mrkva obsahuje hneď trojnásobné množstvo sacharidov než rovnaká porcia ľadového šalátu? Preto nie je jedno, akú a koľko zeleniny si dáte, keď držíte ketodiétu.

Čítajte ďalej

Prerušovaný pôst jednoducho alebo všetko, čo o ňom potrebujete vedieť

Prísne diéty nie sú nič pre vás, ale radi by ste nejaké to kilo po Vianociach zhodili? Čo tak skúsiť prerušovaný pôst? Že neviete, ako začať a čo presne pôst obsahuje? S naším stručným prehľadom tých najdôležitejších informácií ho hravo zvládnete.

Čítajte ďalej

Najlepšie zdroje bielkovín. Oplatí sa ich poznať nielen pri chudnutí

Bielkoviny, proteíny, naše základné stavebné jednotky. Máte ich v strave dosť? A ktoré potraviny sú ich najlepším zdrojom? Čítajte ďalej a hneď budete mať väčší prehľad o tom, čo jete. Alebo by ste mali jesť. Navyše nahliadnete aj do osobného jedálneho lístka výživového poradcu a kondičného trénera.

Čítajte ďalej

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov