Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Extra zľava 15 % na všetky výhodné balíčky! Platí do nedele 3. 7. Schudnite efektívne a s chuťou! Zľavový kód: VYHODNE15

Plováček - Výhodné balíčky
Tematické články na blog KetoDiet pre vás píše Jiří Skála

Jiří Skála

Výživový poradca a produktový špecialista jiri.skala@ketodiet.cz

Jirko je ťahúň a obrovsky inšpirujúci človek. Vyštudoval Fakultu športových štúdií na Masarykovej univerzite v Brne. K výživovému poradenstvu ho priviedla choroba, pre ktorú musel od základov zmeniť svoj jedálny lístok. Sám na sebe si overil, že kvalitná strava a zdravie idú ruka v ruke. Rád športuje, často ho stretnete v pardubickom gyme, kde sa venuje CrossFitu.

Aktívne sa zaujímam o zdravý životný štýl (stravu, pohyb, spánok, ale aj myseľ a prácu s dychom). V KetoDiet mám na starosti nové produkty. Dôležitá je nielen ich chuť, ale aj zloženie, nutričné hodnoty a kvalita. Takže ak vám niečo nechutí, môžem za to ja (smiech).

Ukážka Jirkových článkov:

Môžem športovať už od 1. kroku? Áno, ale...

Rozhodli ste sa, že schudnete pomocou jedného z diétnych plánov, a zároveň sa chcete začať pravidelne hýbať. S pravidelným pohybom nemáte veľa skúseností a váhate, akú aktivitu si vybrať? Pomôžeme vám.

Čítajte ďalej

Jiří Skála: Správali ste sa k svojmu telu 20 rokov nevhodne? Nečakajte, že vám za 14 dní odpustí

Náš výživový poradca, školiteľ a nadšený športovec Jiří Skála vám dnes prezradí, čo ho priviedlo k výživovému poradenstvu, aký je kľúč k zdravému životnému štýlu, ale aj ktorých chýb sa veľmi často dopúšťame, keď chceme niečo zmeniť.

Čítajte ďalej

Veľké porovnanie! V čom sa líši športový proteín a proteínový nápoj KetoDiet?

Jedlá a nápoje s vysokým obsahom bielkovín už dávno nie sú len pre kulturistov. Proteín jednoducho frčí. A hoci sú proteínové prípravky jedným z najznámejších a najpoužívanejších suplementov čiže doplnkov u väčšiny športovcov, najmä tých silových, svoje miesto majú tiež v zdravom životnom štýle a redukčnej diéte.

Čítajte ďalej

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov