Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
Plovacek - Akce 20% na proteinové nápoje

Novinka – Diétne nápojové balíčky pre ešte pohodlnejšie chudnutie

KetoDiet ponúka nové diétne nápojové balíčky pre jednoduché chudnutie.

Milovníci proteínových nápojov, volajte trikrát hurá! Konečne sú tu NOVÉ DIÉTNE BALÍČKY plné proteínov, a to hneď s niekoľkými príchuťami. Objavte všetky prednosti chudnutie s keto nápojmi.

 

Diétne balíčky výhradne s proteínovými nápojmi

Chcete sa pustiť do chudnutia a vyhovuje vám pohodlný nápojový variant? Oddnes už si ju môžete objednať v našom e-shope, a to v podobe diétnych plánov BASIC, MEDIUM i INTENSE. Zvoľte si svoju cestu za vysnívanou postavou.

 

 • Najpohodlnejší spôsob chudnutiaNajpohodlnejší spôsob chudnutia
 • Fantastická chuťFantastická chuť
 • Bleskurýchla prípravaBleskurýchla príprava
 • Cenovo najvýhodnejšie balíčkyCenovo najvýhodnejšie balíčky
 • Bez lepkuBez lepku
 • Český výrobokČeský výrobok

 

Vybrať si svoj balíček

 

Komfort a prirodzené chudnutie v jednom

„Čo len budem dnes variť?“ Tak na túto otázku pokojne zabudnite. Proteínové nápoje vás zbavia nielen nadbytočných kilogramov, ale aj hŕby starostí. Stačí váš obľúbený nápoj, voda, šejker a 5 minút času. Vďaka nápojom:

 • telu doplníte kvalitné bielkoviny a vlákninu,
 • vás nebude trápit hlad ani honit mlsná,
 • budete shazovat nadbytečná kila
 • a přitom si ochráníte svalovou hmotu,
 • ušetříte moře času.

 

Adieu, protivná nadváha!

Nápojové balíčky sme zostavili pre všetky 3 diétne plány. Či už teda riešite nízku, strednú, alebo vysokú nadváhu, dajte jej poriadne na frak.

2-týždňové proteínové nápoje BASICDiétny nápojový balíček BASIC 2. krok od KetoDiet obsahuje proteínové nápoje v príchutiach marhuľa-mango, malina-čierne ríbezle, vanilka a lieskový oriešok-čokoláda.

Posvieťte si na nízku nadváhu. 3 jednoduché kroky vás dovedú k štíhlemu telu, naučia vás pravidelne jesť a dostatočne piť. V balíčku pre 1. krok od nás dostanete ako DARČEK praktický šejker a prehľadnú brožúru, ktorá vás KetoDiet prevedie.

Prémiové (kombinované) balíčky BASIC zostávajú v predaji aj naďalej. Záleží len na vás, ktorého parťáka si pre svoje chudnutie vyberiete.

 

Chcem jeden z BASIC balíčkov

 


 

3-týždňové proteínové nápoje MEDIUMDiétny nápojový balíček MEDIUM 1. krok od KetoDiet obsahuje proteínové nápoje s príchuťami vanilky, marhule-manga a lieskového orieška-čokolády. Súčasťou je tiež užitočný šejker.

Zlatá stredná cesta vám pomôže zbaviť sa strednej nadváhy. Aj v tomto diétnom pláne vás čakajú 3 kroky, s ktorými ľahko objavíte svoje nové JA. Štíhla línia, zdravé stravovacie návyky a kladný vzťah k pohybu. O tom to je. K 1. kroku od nás dostanete brožúru diétnych plánov aj užitočný šejker ako DARČEK.

Prémiové (kombinované) balíky MEDIUM zostávajú v predaji aj naďalej. Záleží len na vás, ktorého parťáka si pre svoje chudnutie vyberiete.

 

Chcem jeden z balíčkov MEDIUM

 


 

4 týždenný proteínové nápoje INTENSEDiétny nápojový balíček INTENSE 2. krok od KetoDiet obsahuje proteínové nápoje s príchuťami vanilky, marhule-manga, lieskového orieška-čokolády a Piña Colady.

Popasujte sa s vysokou nadváhou. Na konci diétneho plánu budete ľahší o nepohodlné kilá a bohatší o zdravé sebavedomie. Diétny plán INTENSE je tiež rozdelený na 3 kroky, počas ktorých pozvoľna prechádzate k bežnému stravovaniu a predchádzate jojo efektu. Šejker a brožúra ZADARMO v balíčku pre 1. krok. Hurá na to!

Prémiové (kombinované) balíčky INTENSE zostávajú v predaji aj naďalej. Záleží len na vás, ktorého parťáka si na svoje chudnutie vyberiete.

 

Chcem jeden z balíčkov INTENSE

 

Zvažujete, do ktorého diétneho plánu sa pustiť? Zadajte svoje údaje do našej BMI kalkulačky, napovie vám. Ak potrebujete individuálne poradiť, s dôverou sa obráťte na Janču a Nikču z našej výživovej poradne.

 

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov