🥤 Chyťte zľavu 20 % na celú kategóriu proteínových nápojov (okrem štítkov Akcia a/alebo Novinka). Platí do nedele s kódom 20NAPOJE23

Máme nové logo!

5. 9. 2022Tento článok vám zaberie 2 min čítaniaredakcia KetoDiet

Spoločne sme pomohli dopnúť desiatky tisíc gombíkov a chystáme sa na ďalšie. Aby ste nás bezpečne a na prvý pohľad spoznali, meníme logo. Odteraz už budeme len modrí. Pozrite sa.

KetoDiet má nové logo – modrá je dobrá!

Začať chudnúť, keď máte nadváhu, je jedným z najlepších rozhodnutí, ktoré pre seba môžete urobiť. Chce to odvahu a odhodlanie. A chce to vybrať si parťáka, s ktorým nebudete hladovať.

Už takmer 11 rokov vám pomáhame zbaviť sa nadbytočných kilogramov. Našimi farbami boli vždy zelená a modrá. S pomocou pána Gombíka sme sa odhodlali zelenú opustiť a staviť na modrú. Veď aj on už vie, že tá modrá je dobrá!

Naše nové logo. Teraz si nás už s inou diétou nepomýlite

Poznáte nás ako svoje topánky. Viete, že chudnutie s nami je rýchle a účinné a že z kvality a chuti nezľavíme. Sme to stále my – prvá česká keto diéta – chutná, rýchla a jednoduchá. Stále vám budeme ponúkať rozmanité jedlá a nápoje. Presvedčiť sa o tom môžete pokojne hneď v našom e-shope, kde už teraz nájdete okrem osvedčených produktov aj veľa proteínových noviniek.

Pozrieť sa na novinky

Proteínové pudingy KetoDiet vám pomôžu s chudnutím

Jedlá i nápoje s novým dizajnom  

Aj naše obaly dostali nový kabátik. Prídu vám s modrým logom a potrénujú vás v angličtine (nebojte sa, vedia aj po česky/slovensky). A prečo angličtina? Chceme pomôcť schudnúť miliónom ľudí po celej Európe. A aj keď na slovenčinu nedáme dopustiť, po anglicky rozumie predsa len väčšie percento Európanov.   

3 produktové rady – Original, Stay fit, Enjoy  

Na našich produktoch si všimnete ešte jednu novinku. Pod logom môžete čítať buď Original, Stay fit, alebo Enjoy. To sú takí pomocníci, ktorí vám napovedia, v akej fáze diétneho plánu si môžete produkt dať. Napíšeme vám o nich viac. Hneď budúci týždeň tu v blogu.   

Pokojne sa nás pýtajte  

Radi vám vysvetlíme všetko, čo s našou modrou premenou súvisí. Sme tu pre vás vo výživovej poradni zadarmo každý všedný deň od 8. do 16. hodiny.  

skupina autorov redakcia KetoDiet

Píšeme pre vás o nových produktoch, o najrôznejších akciách, o vašich premenách alebo napríklad o tom, ako variť zdravo bez zbytočného cukru.

Keto svet ako na dlani. Vo vašom e-⁠maile.

Recepty, novinky a tajné akcie.

Nebojte sa, žiadny spam a všetko s mierou.

Odoslaním e-⁠mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov