Zľava 15 % na všetko (okrem tovaru so štítkom Akcia a darčekových poukazov). Len do konca januára. e-shope použite kód: KETO15

Elektronický darčekový poukaz 20 €

Pre všetkých, ktorých trápi nejaké to kilo navyše, pre milovníkov dobrého jedla bez zbytočného cukru. Darujte svojim blízkym e‑poukaz a posuňte ich k vysnenému cieľu.

Predaj ukončený 

Mrzí nás to, predaj tohto produktu sme ukončili. Vyberte si z našej ponuky niečo iné. Pokojne sa s nami spojte, radi vám poradíme.
  • Doprava zadarmood 55 €
  • Vynikajúca chuť a rýchla príprava
  • Vernostný program plný výhod 
  • Skvelé hodnotenia na Heuréke

Elektronický darčekový poukaz v hodnote 20 €

Pre všetkých, ktorých trápi nejaké to kilo navyše, pre milovníkov dobrého jedla bez zbytočného cukru. Darujte svojim blízkym e‑poukaz a posuňte ich k vysnenému cieľu.

Ak nechcete šliapnuť vedľa

Nie ste si istí výberom? Neviete, ktorú príchuť vybrať? Môžete strieľať naslepo alebo to jednoducho vyriešte poukazom.

Za chvíľu v e-⁠maile

Nemožné hneď, zázraky a náš darčekový poukaz na počkanie. Pošleme vám ho obratom do e-mailu.

Platnosť 1 rok

To je pre obdarovaného dosť času na výber proteínových jedál a nápojov. Môže začať hneď, ale aj po Novom roku alebo napríklad pred plavkovou sezónou.

S unikátnym kódom

Ten stačí zadať v priebehu objednávky. Nákup razom zlacnie o 20 €. Dá sa kombinovať s ďalšími zľavovými kódmi aj akciami. Vždy je potrebné vyčerpať celú sumu.

Na čokoľvek proteínové

Na diétne plány, ale aj keto drobnosti na spríjemnenie jedálnička (proteínové nápoje, tyčinky, pečivo, ale napríklad aj čipsy alebo dezerty). Jednoducho na všetko, čo máme v e‑shope.

Neplatí na iné darčekové poukazy

Zaplatiť poukaz poukazom sa nedá. To by sme sa do toho veľmi zamotali.

Čo by ste o darčekových poukazoch mali vedieť?

Recenzie od našich spokojných zákazníkov 

N/A

Náš systém zaručuje, že recenziu môže pridať iba zákazník alebo obchodný partner, ktorý príslušný druh tovaru zakúpil či používal. Overujeme tak, odkiaľ recenzie pochádzajú, a zaisťujeme hodnovernosť nášho hodnotiaceho systému.

Inšpirujte sa príbehmi našich zákazníkov