KetoDiet explózia cen až –50 %

Explózia cien!

Chyťte do nedele srdcovky v akcii.

Mrknite sem

„Prekvapilo ma, aké sú keto jedlá chutné a rýchlo hotové,“ hovorí Lucia, výherkyňa premeny

29. 8. 2023Tento článok vám zaberie 6 min čítaniaNikola Nevečeřalová

Mamička ročného dievčatka mala váhu ako na hojdačke. Potom sa prihlásila do súťaže v chudnutí s KetoDiet... Lucia nielenže výrazne schudla, ale prepadla zdravému životnému štýlu. Začala pravidelne jesť a svoje obľúbené prechádzky vedome zrýchlila a natiahla.

Premena s KetoDiet. Mamička Lucia schudla

„Jedlo som doháňala večer a váha stúpala,“ priznáva Lucia

Po škole so sebou bola Lucia spokojná, potom však naskočila do pracovného procesu ako kaderníčka a svoje potreby vrátane jedálnička začala zanedbávať. „Celý deň som sa nezastavila a na jedlo nebolo ani pomyslenie. Všetko som doháňala večer a moja váha, bohužiaľ, o dosť stúpla,“ vysvetľuje Lucia pôvod svojej nadváhy. 

Keď zmenila pracovnú profesiu, váha klesla. Pri ďalšom pôsobení, keď v práci slúžila 12-hodinové zmeny, číslo na váhe letelo znova hore. Rok po pôrode už so sebou Lucia nebola ani trochu spokojná. „Pohybu som veľmi nedala a z jedla som si dopriala čokoľvek,“ prezradila na seba. Potom si povedala dosť, je čas so sebou niečo robiť a prihlásila sa do súťaže o redukčnú premenu s KetoDiet na eMimine, kde sa na ňu usmialo šťastie. 

Lucka schudla s KetoDiet veľa vnútrobrušného tuku

Najsilnejšia motivácia. Chcem sa hrať s dcérkou bez toho, aby ma bolelo každé ohnutie

Luckinou najväčšou motiváciou schudnúť je jej ročná dcérka. „Chcem stíhať jej tempu, chcem sa s ňou hrať bez toho, aby ma bolelo každé ohnutie,“ vysvetľuje a dopĺňa, že ju k štíhlejšej postave motivuje aj priateľ, ktorému sa chce jednoducho viac páčiť. 

Lucii sa dostáva podpora od celej rodiny, čo je nesmierne dôležité. Hlavne sa však chce sama cítiť dobre. Jej cieľom nie je žiadne konkrétne číslo na váhe. Ide do toho naplno. Pretože, ako sama hovorí, keď sa chce, všetko sa dá.

Výhra „štíhlejšej postavy“ predstihla očakávania

Lucia bola podľa svojich slov ku keto diéte v minulosti skeptická. Presvedčila sa však o opaku. „KetoDiet mi pomohla nielen s úbytkom na váhe, ale aj ma nasmerovala na zdravý životný štýl a pravidelnosť medzi jednotlivými jedlami. Toho sa chcem držať ďalej,“ neskrýva svoje prekvapenie Lucia.

Diétny plán INTENSE bol ten pravý

Poctivo sa pustila do diétneho plánu Intense pre vysokú nadváhu. Ako výherkyňa redukčnej premeny s KetoDiet sa Lucia pravidelne po každom kroku diétneho plánu stretávala s našou poradkyňou Martinou Weisserovou, s ktorou konzultovala priebeh svojho chudnutia.

Ktorý diétny plán je pre vás?
Nechajte si ho vypočítať múdrou BMI kalkulačkou.

Pre presnejšie výsledky doplňte
Lucia sa s KetoDiet zbavila tuku, svaly zostali.

Druhý krok diéty si Lucia po konzultácii s výživovou poradkyňou natiahla na dvojnásobnú dĺžku, aby vo svojom pekne „našliapnutom“ chudnutí pokračovala ďalej. Pridala dlhšiu prechádzku 3-krát do týždňa, čím chudnutie podporila, a zvoľna potom prešla do tretieho kroku, v ktorom zotrváva dodnes.

Lucii sa podarilo schudnúť to, čo bolo potrebné – nechcený tuk a rozhodne nepoľavuje. „Lucka ukázala pevnú vôľu a veľké odhodlanie schudnúť. Kilá idú krásne dole, a to hlavne tukové zásoby. Svaly zostávajú, ba sa ich podiel zvyšuje,“ hodnotí Martina Weisserová pravidelné výsledky meranie InBody.

Aké to je začať držať keto diétu?

„Na KetoDiet ma prekvapilo, ako jednotlivé jedlá chutia a ako rýchlo sa pri dodržiavaní tejto stravy dostavia super výsledky,“ pochvaľuje si Lucia. Jedálniček keto diéty je podľa jej slov rozmanitý. „Môžem si vybrať podľa toho, na čo mám práve chuť, ale tiež podľa toho, koľko mám práve času,“ vymenúva výhody keto diéty. 

Hneď v úvode diétneho plánu ju neprenasledoval hlad ani nechýbali sacharidy, ktoré tvorili značnú časť jej predchádzajúceho jedálnička. Čakala ju však skúška ohňom – oslava synovcových narodenín. Hoci ju servírované jedlá lákali, vydržala. Vedela, že jej ohrozenie chudnutia za najlepšiu tortu nestojí. 

„Cítim sa fyzicky oveľa lepšie. Už ma nebolia kolená, ktoré ma trápili, keď som vyšla po schodoch. Je naozaj poznať každé kilo, ktoré ide dole,“ hodnotí Lucia úvodné týždne svojho snaženia.

„KetoDiet mi pomohla nielen s úbytkom na váhe, ale aj ma nasmerovala na zdravý životný štýl a pravidelnosť medzi jednotlivými jedlami. Toho sa chcem držať ďalej.“

Lucia schudla s KetoDiet a je spokojná.

Čo hovorí Lucia na keto jedlá?

„Som nadšená z toho, že sú jednotlivé keto jedlá hotové alebo sa len zalejú vodou a že naozaj skvele chutia,“ oceňuje Lucia a je rada, že si nemusí všetky diétne jedlá variť. Aj to vníma ako motiváciu a hlavne tým šetrí čas, ktorý radšej trávi s rodinou. 

„Strava s KetoDiet mi vyhovuje, nie som vôbec hladná a až na pár výnimiek mi keto jedlá chutia.“ Najviac zo všetkého si obľúbila nápoje KetoDiet. „Všetky proteínové nápoje, ktoré som ochutnala, sú vynikajúce a tiež mi veľmi chutí kuracia polievkamaslový proteínový croissant,“ vymenováva Lucia svojich obľúbencov.

„K pôvodným stravovacím návykom sa nechcem za žiadnu cenu vracať,“ hovorí Lucia

„Vo svojom ľahšom tele sa cítim o dosť lepšie. Mám voľnejšie oblečenie, nemám všetko také upnuté a môžem sa pokojne hýbať bez toho, aby ma všetko bolelo,“ hodnotí svoje chudnutie po 2. kroku diétneho plánu Lucia, ktorá je odhodlaná v zdravom stravovaní pokračovať ďalej a mať ešte lepšie výsledky.

„Tešili ma pochvalné reakcie ako od známych, tak, samozrejme, od rodiny, ktorá ma od začiatku podporuje,“ usmieva sa Lucia a ostatným, ktorí sa rozmýšľajú, či do KetoDiet ísť, odkazuje, nech sa toho neboja a určite to skúsia.

Lucia naďalej pokračuje s dvomi proteínovými jedlami za deň a k pôvodným stravovacím návykom sa nechce za žiadnu cenu vracať. 

3. krokom keto diéty k udržateľnému zdravému štýlu

V poslednej fáze keto diéty, keď si doprajete 2 proteínové jedlá za deň a 3 bežné nízkosacharidové, plynule prejdete do low carb štýlu stravovania, ktorý je obľúbený u množstva ľudí, ktorí schudli s keto. A zotrvať v ňom môžete, ako dlho len chcete.

Beauty deň pre výherkyne na pamiatku

Po troch mesiacoch chudnutia sme Lucii a ďalším dvom výherkyniam redukčnej premeny pripravili tzv. Beauty Day, keď si všetky 3 mamičky vzala do parády vizážistka Denisa a nafotili sme im profesionálne fotky na pamiatku.

Ako skrášľovací deň prebiehal, sa môžete pozrieť aj vy alebo si prečítať o premene ešte viac informácií v článku eMimina.cz.

 

Tento článok stojí za zdieľanie!

Nikola Nevečeřalová copywriter

Pre zdravé stravovanie a pravidelný pohyb má správny zápal. Je aktívna nielen v živote, ale aj na našom blogu, kde sa môžete inšpirovať jej článkami.

Proteín rovno do e-⁠mailu

Recepty, novinky a tajné akcie.

Nebojte sa, žiadny spam a všetko s mierou.

Odoslaním e-⁠mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov