Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Chudneme s chuťou! Zľava 20 % na všetko! Platí do nedele 29. 5. Vyberte si svoje srdcovky a použite kód: 20MAJ

Plováček - Chudnite s chutou 2022 - prodlužujeme
Tematické články na blog KetoDiet pre vás píše Tereza Břízová

Tereza Břízová

Content markeťák na plný úväzok tereza.brizova@ketodiet.cz Tereza Břízová

Tereze padol content na webe KetoDiet tak trochu do lona v roku 2020. Na pedagogickej škole študovala češtinu a písanie ju vždy lákalo viac než učenie. Behá (najviac za svojimi deťmi a psami) a číta (najradšej knižky Patrika Hartla). Náladu jej vždy zdvihnú kolegovia z KetoDiet a všetko, v čom má prsty Zdeněk Svěrák.

Práca v KetoDiet? To je písanie o skvelých témach a tiež veľa smiechu. Mám tu možnosť čerpať informácie od kolegov, ktorí sú machri vo svojom odbore. Som vďačná za každý deň, keď môžem byť súčasťou tejto ketobandy.

Ukážka Tereziných článkov:

3 osvedčené recepty do vašej odľahčenej kuchyne

Tentoraz sme sa vrhli na pečenie. Vymysleli, vyskúšali a ochutnali sme pre vás tri nové recepty. Všetky si môžete pripraviť aj v priebehu ketodiéty. Poďte rozšíriť svoj jedálny lístok o ďalšie skvelé jedlá.

Čítajte ďalej

Víťaz premeny Jaroslav: KetoDiet bola mojou redukčnou premiérou

V máji sme v skupine Moja KetoDiet vyhlásili víťaza výzvy PRED a PO. Na prvý stupienok sa vďaka vašim hlasom zaslúžene dostal sympaťák Jaroslav, ktorý mal v tom čase dole neuveriteľných 76 centimetrov. Jardo sa rozhovoril o tom, aké bolo chudnutie s ketodiétou.

Čítajte ďalej

4 jednoduché triky, ktoré zaženú jesenný splín

Jeseň sa hlási o slovo. Dni sa krátia a energie ubúda. Než vás začnú prenasledovať jesenné chmáry a nádchy, poďte zistiť, ako si s nimi poradiť. Kľúč k dobrej nálade je možno bližšie, než tušíte.

Čítajte ďalej

Diéta bez jojo efektu alebo Ako schudnúť a už nepribrať

Investovali ste veľa energie do chudnutia, dali ste nadváhe pekne na frak a teraz... Kilo po kile sa vaše telo zase mení do nelichotivej podoby? Potom vás dobehol strašiak s názvom jojo efekt. Odpálkujte ho raz a navždy. Prezradíme vám ako.

Čítajte ďalej

Extra výživná čierna šošovica beluga. Prečo ju v zdravej kuchyni nevynechať a čo z nej uvariť?

Tiež sa občas neubránite pocitu, že varíte rovnaké jedlá stále dookola? Nachystať obed či večeru nebýva taký problém, keď vieme, z čoho. Už ste skúsili čiernu šošovicu? Ak sa u vás v kuchyni ešte neobjavila, možno nastal čas to napraviť. Nejde o hocijakú potravinu. Benefitov má na rozdávanie. Lieči, chutí a krásne vyzerá. Poďte zistiť viac.

Čítajte ďalej

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov