💥 Ceny hore nohami 💥 Zľava 20 % takmer na všetko* s kódom: HORENOHAMI + darček ku každej objednávke. Len do nedele!

Benefity proteínovej diéty KetoDiet

Benefity proteínovej diéty KetoDiet

Vynikajúca chuť 

Na vývoji proteínových jedál a nápojov spolupracujeme predovšetkým s českými subdodávateľmi. Ochutnávame, dávame spätnú väzbu, vylepšujeme. A stále sa učíme. Dbáme na to, aby ste si na našich proteínových jedlách aj nápojoch pochutili. Naším cieľom je poskytovať produkty v maximálnej kvalite tak, aby vyhovovali práve vám. 

Rýchle výsledky 

Na začiatku každého diétneho plánu výrazne obmedzíte sacharidy vo svojej strave. Telo začne ako hlavný energetický zdroj využívať vaše tukové zásoby. Kilogramy aj centimetre rýchlo ubúdajú. Pozvoľným prechodom k bežnému zdravému jedlu, ktoré vás po ukončení diéty čaká, úspešne predchádzate obávanému jojo efektu

Kombinácia proteínových jedál je čisto na vás 

Žiadne hladovanie 

S KetoDiet nemusíte nič vážiť, počítať kalórie. Len nasledujete jednoduché pravidlá. Vďaka širokému sortimentu proteínových jedál a nápojov netrpíte hladom. Po celý čas chudnutia máte dostatok energie. Navyše tzv. wellbeing efekt sa postará o dobrú náladu, ktorú si s ubúdajúcimi kilogramami ľahko udržíte. 

Kombinácia jedál čisto na vás 

Každý z nás je originál. Niekto preferuje proteínové nápoje, iný si pochutí na polievke alebo napríklad kaši. A viete čo? Jedzte, čo chcete! Naozaj. Kombinácia jedál v diétnych plánoch je len a len na vás. Porcie sú vyvážené a nech si už denné zloženie naplánujete akokoľvek, nemusíte sa báť, že by ste urobili chybu.  

Väčšina produktov úplne bez lepku 

Prevažná väčšina našich proteínových jedál i nápojov je úplne bez lepku. V e-shope ich nájdete vždy s príslušnou ikonkou. 

Balenie po jednotlivých porciách 

Chceme byť praktickí. Vďaka balenie po jednotlivých porciách sa vaše obľúbené jedlo vojde do každej tašky, každého batohu. Nech vám chutí v práci i na cestách

Rýchla príprava 

Vieme, že času nie je nikdy nazvyš. Preto sú naše produkty hotové a pripravené na konzumáciu raz-dva. S KetoDiet nemusíte dlho a zložito variť. 

Výživová poradňa KetoDiet je zadarmo

Maximálna podpora výživových poradcov 

Občas sa stane, že zaváhate, neviete si rady, potrebujete podporiť. Naši skúsení výživoví poradcovia sú tu pre vás. Môžete sa na nich obracať po celé obdobie diétneho plánu, ale aj po ňom.  

Sme tu pre vás od pondelka do piatka od 8 do 16 hod. na tel.: +421 233 046 996, poradna@ketodiet.sk alebo na online chate na www.ketodiet.sk.

Odberné miesta po celej SR 

Preferujete osobný kontakt pred objednávkami cez e-shop? Navštívte niektoré z desiatok odberných miest v Slovenskej republike a vyberte si, na čo máte chuť. Hneď v niekoľkých mestách nájdete dokonca KetoDiet centrá s odborným prístupom a mnohými doplnkovými službami.

Rýchla lehota dodania 

Rozhodli ste sa začať, tak načo to odkladať? Váš balíček expedujeme spravidla na druhý deň po objednaní, keď sa odovzdá prepravcovi. 

Blog plný zaujímavostí 

Sledujte náš blog a buďte v obraze. Dočítate sa o zľavových akciách a novinkách, nájdete tipy na cvičenie, inšpiráciu aj zaujímavé príbehy. Dozviete sa, ktoré známe osobnosti s nami schudli. 

Klub Moja KetoDiet je a vždy bude zadarmo

Výhody pre členov klubu 

Staňte sa členom klubu Moja KetoDiet a vychutnajte si výhody. Sbírejte knoflíčky a premeňte ich na zľavu na další nákup. Objednávejte za akční ceny, získejte odměny za své nákupy. 

Užívajte si podporu a šikovné rady ve facebookovej skupine

Členstvo klubu je a vždy bude zadarmo.