Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Extra zľava 15 % na všetky výhodné balíčky! Platí do nedele 3. 7. Schudnite efektívne a s chuťou! Zľavový kód: VYHODNE15

Plováček - Výhodné balíčky
Tematické články na blog KetoDiet pre vás píše Aneta Šindelářová

Aneta Šindelářová

Content markeťáčka aneta.sindelarova@ketodiet.cz Aneta Šindelářová

Práca v KetoDiet prišla k Anet sčista-jasna. Písanie ju bavilo už na gympli a po vyštudovaní pedagogiky učila v škôlke. Keď uvidela voľnú pozíciu copíka, neváhala a skúsila šťastie. Teraz robí to, čo ju baví – píše, píše a píše. A keď nepíše, tak behá, cvičí alebo trénuje dog dancing so svojím psíkom.

Pracovať v Keto? Tak to by mi predtým ani nenapadlo. Bol to risk, ale teraz už môžem povedať, že to bolo najlepšie rozhodnutie, aké som mohla urobiť. Píšem o skvelých témach, učím sa veľa nových vecí a spoznala som kopu super ľudí. Krásne ma medzi seba prijali a ja som rada, že môžem byť súčasťou.

Ukážka Anetiných článkov:

Vajcia ako (nielen) veľkonočná superpotravina

Premýšľate nad tým, ako si spestriť menu počas chudnutia? Snažíte sa o redukciu hmotnosti a neviete, či vajcia zaradiť do svojho jedálneho lístka? Iste vás teraz potešíme, pretože vajíčka doň zaručene patria. Poďme sa na túto superpotravinu pozrieť trošku zblízka.

Čítajte ďalej

Sú raňajky dôležité pre naše zdravie?

Raňajkovať či neraňajkovať? To je otázka. Raňajky sú už dlhý čas považované za najdôležitejšie jedlo dňa, pretože nám ráno naštartujú metabolizmus, a tým pripravia naše telo na nový deň. Zaistia dostatok energie, z ktorej môžeme celé dopoludnie čerpať a netrápi nás hlad. Ale sú raňajky naozaj také nenahraditeľné, ako sa na prvý pohľad zdá? Poďme si o tom povedať niečo viac.

Čítajte ďalej

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov