Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • AKCIA – Extra zľava 15 % na všetky výhodné balíčky! Platí do nedele 3. 7. Schudnite efektívne a s chuťou! Zľavový kód: VYHODNE15

Plováček - Výhodné balíčky

"Chudnutie s KetoDiet" - Beáta po 10 týždňoch

Pani Beáta má za sebou už 10 týždňov proteínovej diéty a jej odhodlanie rozhodne nepoľavuje. Má byť tiež na čo hrdá! Aj napriek tomu, že ju potrápili priedušky, nemohla sa púšťať do cvičenia a nechala svoje telo odpočívať, úbytky na váhe sa nezastavili. Čo o uplynulých týždňoch hovorí sama Beáta?

Pri povinnostiach a dennodennom pracovnom kolotoči, v ktorom hrá rolu niekedy aj stres a vyčerpanie, som ochorela. Zápal priedušiek zbrzdil môj progres, pretože pri užívaní antibiotík bolo nutné dodržiavať terapiu lekára. Konzumovala som v tej dobe už tri na bielkoviny bohaté jedlá plus zeleninu a nechala som si moje obľúbené proteínové kaše na raňajky alebo proteínové nápoje na prestriedanie.

Chudnutie s pani BeautouNapriek chorobe a chvíľkovému vynechaniu telesnej aktivity, ma neskutočne potešila zmena a to mínus ďalších kg a niekoľko cm z obvodov. A teda doteraz sa mi podarilo schudnúť a je veru nutné meniť šatník. Celkové zlepšenie kondície a zmena štýlu úprimne potešili aj moju lekárku. Znížila som riziko rôznych ochorení spojených s obezitou a cítim sa neskutočne dobre.

Aj napriek ochoreniu to šlo..proste s KetoDiet a jasným cieľom to ide! :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tento článok stojí za zdieľanie!

Podpora

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte náš zákaznícky servis.
Sme vám k dispozícii.

Predajné miesta

KetoDiet produkty si môžete zakúpiť u vybraných partnerov.

Mapa predajní

Majte prehľad

Prihláste sa na odber nášho newslettra a o všetkom budete vedieť ako prvý.

Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracovaním osobných údajov